Přívlač a dravci

NZajda - Profil | Út 17.4.2012 12:14:45

Pedro1 >> No koukni mu do karty..:-)

    NPedro1 - Profil | Út 17.4.2012 12:13:52

    Zajda >> Co konkrétně máš na mysli?:-)))

      NZajda - Profil | Út 17.4.2012 12:12:16

      Člověk aby se tady začal bát...Podíval jsem se do karty a už radši mažu..:-)

        NPedro1 - Profil | Út 17.4.2012 11:53:02

        přívlač-men >> Otevři si stránky www.google.cz.Do vyhledavače zadej "levné woblery",nebo "woblery v akci",nebo "akční ceny na woblery",nebo "woblery za akční ceny",nebo něco úplně jiného a hledej.

        Není zač.

          Npřívlač-men - Profil | Út 17.4.2012 10:33:29

          čau chtěl bych se zeptat nevíte někdo o nějaké stránce na levnější volblery a jerky. díky.

            NMysho22 - Profil | Út 17.4.2012 10:05:26

            Paolomaldini >> včera som pozeral správy na Nove a vraj žiadny bližší kontakt s mimozemskou civilizáciou v ČR sa nekonal :-)

              NPaolomaldini - Profil | Út 17.4.2012 9:55:31

              Zdar panove a damy. Nebyl jste nekdo zahnat abstinencni priznaky na Vltavu 7 ? Pokud ano byl kontakt? diky moc

                NRybkin - Profil | Po 16.4.2012 16:45:47

                jelen10 >> Nedal si říct a moc se pak divil když mu ty krumple přišly

                  Njelen10 - Profil | Po 16.4.2012 16:44:29

                  Rybkin >> Jo tak tomu už bych věřil.

                    NRybkin - Profil | Po 16.4.2012 16:35:10

                    jelen10 >> Jen pro upřesnění,druhej den je poslal nazpět tam odkud je koupil.Nevyhodil je

                      NReznik76 - Profil | Po 16.4.2012 14:56:05

                      valdos >> hlavně u toho Dragmástra je tam ta bojovka prej jen jako estetickej doplněk

                        Nvaldos - Profil | Po 16.4.2012 14:25:35

                        Rytíř >> Juknu se na něj díky, vypadá dobře. S tou přední brzdou teda zkušenosti nemám, jen se zadní, ale asi bude přesnější.

                          Nvaldos - Profil | Po 16.4.2012 11:31:10

                          Butchi >> zakoupení navijáku pro přívlač i normální chytání (např na rybních, řece)( tak asi 50/50). Nevím co úplně od přívlačového navijáku očekávat, proto než nějaký koupím mne napadlo se zeptat na názor jiných (zkušenějších) ;-)

                            Njelen10 - Profil | Po 16.4.2012 10:57:18

                            Reznik76 >> Fakt je druhej den vzal a vyhodil? Nechce se mi věřit tak dramatickému příběhu :-).

                              NRytíř - Profil | Po 16.4.2012 10:47:52

                              valdos >> pokud netrváš na bojovce, tak za srovnatelnej peníz je tu tenhle.
                              http://www.rybarske-nej.cz/navijaky-s-predni-brzdou​/navijak-spro-passion-7000-710-720-730-740-s-predni​-brzdou

                                NButchi - Profil | Po 16.4.2012 10:44:31

                                valdos >>
                                Můžu se zeptat, jaký to má přesně smysl?
                                Čistá zvědavost.

                                  Nvaldos - Profil | Po 16.4.2012 10:42:59

                                  Pedro1 >> Ještě ho koupený nemám, chci něco podobného do začátku. Jde mi to to, abych za čtvrt roku kupoval jiný.

                                    NPedro1 - Profil | Po 16.4.2012 10:34:02

                                    valdos >> Dříve či později si koupíš jiný,ale jestli to umí namotat na cívku vlasec,má to kličku a dá se s tím nahazovat,stačí to.

                                      NReznik76 - Profil | Po 16.4.2012 10:30:57

                                      valdos >> použít se dá cokoliv, jde jen o to jaký z toho budeš mít potěšení. Kamarád si je pořídil na fedry a druhej den je vyhodil

                                        Nvaldos - Profil | Po 16.4.2012 10:19:39

                                        Ahoj vláčkaři, chci se zeptat jestli se tohle dá dobře použít i na vláčení SPRO Dragmaster EX Class 830 ?
                                        Díky

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda