Přívlač a dravci

Nsaxana - Profil | Ne 15.4.2012 20:00:46

Bery. >> určite bude sedieť, to je fajn na ryobiklonoch a ryobiorigošoch

    NIvan. - Profil | Ne 15.4.2012 19:08:44

    Bery. >> Mám Zaubera, poznám aj iné Ryobi-čka, ale tento asi pre náš trh nie je:) inak vyzerá dosť dobre, telo aj cievku má na pohľad veľmi podobné zauberu.

      NBery. - Profil | Ne 15.4.2012 18:52:49

      Máte někdo Ryobi Excia ? Nevíte jestli cívka z něj jde i na zaubera/reda ? dík

        Ncasty - Profil | Ne 15.4.2012 18:35:35

          Nštěpik - Profil | Ne 15.4.2012 18:33:16

          Prosim vás chtěl bych nějaké typy na prut max do 8g chci ho na nymphy abych to pěkně cítil děkuji

            NDenny - Profil | Ne 15.4.2012 15:35:54

            tlkarel >> Nemej strach,rybam se libi. Snad jen jedna vec,mam dva a na toho albina jsem nikdy nemel zaber.Zato na toho,co mas na fotce nahore je nachytano nespocet ryb.Dostal takovou sodu,ze uz mu chybi polovina ocasni ploutve a porad funguje :-)

              Ntlkarel - Profil | Ne 15.4.2012 14:04:09

              jak rikam , jsou krasne , jen ale aby se libily i nekomu jinemu

                Nrybomil - Profil | So 14.4.2012 21:56:44

                noo, hlavně, že některý těžší typy mají setrvačnost v dojezdu, čili když přestaneš pracovat, ještě cca 30 - 60 ( 80 ?) cm , podle velikosti a rychlosti jízdy dojíždějí. V tom momentu bývá dost záběrů. Podle toho oživovat.

                  Ntlkarel - Profil | So 14.4.2012 21:16:20

                  rybomil >> rad se priucim , cos vyspekuloval ?

                    Nrybomil - Profil | So 14.4.2012 18:36:10

                    tlkarel >> noo, tam je trochu jiná práce s tím, chvíli jsem musel špekulovat, jak to vodit, aby to zubejdám zachutnalo.

                      Ntlkarel - Profil | So 14.4.2012 12:11:46

                      rybomil atd. tet jsem odbalil balik a musim uznat ze spracovani techto wobleru je na nejvyssi kvalite , je to lahoda jak pro oko tak pro ruce , ja byt metrova stika tak jdu do toho ha ha

                        Ntlkarel - Profil | Pá 13.4.2012 18:40:11

                        rybomil >> chlapi dik za reakce , objednal jsem jeden potapivy 14 cm a jeden plovouci 12 cm od reakce bambusový dědek , snad to bude ok , kvalita zpracovani atd , a hlavne at se dravcum libi

                          Nrybomil - Profil | Pá 13.4.2012 11:41:09

                          tlkarel >> taky si myslím, že 22 ojro za kus plastu je nesmysl, zvláště nyní, kdy se 4 až 5díly rojí, rostou na trhu jak houby po dešti.

                          mám pár kousků z cabelasu, ještě když byly za zaváděcí cenu 3,99 dolce

                          jsou taky i menší než dal bambusdědek a jsou lehší ( váha od 2/3 unce )

                          http://www.cabelas.com/product/Fishing/Hard-Baits/H​ard-Swimbaits%7C/pc/104793480/c/104732280/sc/104375​880/Storm-Kickin-Stick/734507.uts?destination=%2Fca​talog%2Fbrowse%2Ffishing-hard-baits-hard-swimbaits%​2F_%2FN-1100328%2FNs-CATEGORY_SEQ_104375880%3FWTz_l​%3DSBC%253Bcat104793480%253Bcat104732280%26pcrid%3D​11556773418&WTz_l=SBC%3Bcat104793480%3Bcat104732280​%3Bcat104375880

                          ale ta cena už je bohužel někde jinde, než jsem pořizoval tehdy.
                          Mám jen barvu 598.

                            Nrybomil - Profil | Pá 13.4.2012 11:29:25

                            Maga >> jestli ti můžu poradit, tedy nejspíš dobře poradit, tak až zkoukneš a trocchu zažiješ do hlavy nějaký to pojmenování a hloubkové parametry tý grafiky od Normarku, co dal bambusdědek, tak zajdi do knihovny a objednej si z archivu Sportovní rybářství z roku 1994.
                            Vyšlo jen 7 čísel, tuším že v č. 1 a č. 2 jsou pak rozpracované všechny varianty tehdy známých rapal , jejich barevné provedení a hlavně doporučení jak je vodit a kdy použít, tedy do jaké vody, v jaký denní čas, jaké počasí a světelné podmínky a dopručená cílová ryba.
                            To je prostě takový Slabikář, nebo spíš mini Bible správného rapalomaniaka, od které se skoro vše další odvíjí. Mám to doma, dobře uschované a nedám z ruky, pro vláčkaře takový rodinný šperk.
                            Občas, hlavně když si nevím rady, proč mi ty zubatý držky nekoušou i do jiných nerapaláckých
                            dřívek a plastových zprzněnin, kouknu - hledám inspiraci " jak na ně ".
                            Tož asi tolik. Samo ty kvanta prakticky odchytaných prutohodin ti žádný papír, tabulka, graf či videjko plně nenahradí.

                              Nmirmen - Profil | St 11.4.2012 9:51:27

                              bambusový dědek >> jo, viděl jsem, možná by šlo chytat i na "korálky z rybízu" - několik bobulí na šňůrce za trojháčkem :-)

                                Ncasty - Profil | Út 10.4.2012 17:26:57

                                  NZajda - Profil | Út 10.4.2012 17:22:24

                                  Defík >> Tak hledej dál - ještě máš 5 dní čas...

                                    NDefík - Profil | Út 10.4.2012 17:19:58

                                    Ahoj vláčkaři prosím a pomoc hledám E-shop ve kterým mají Nymfi už 3 e-shop mi napsal že nemají tak prosím napište už jsem z toho úplně v nervu prosím do soukromé zprávy.
                                    Děkuju

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda