Přívlač a dravci

Nbambusový dědek - Profil | Út 10.4.2012 10:59:48

Maga >> Možná ti i toto pomůže.
http://www.normark.cz/Informace/hloubkovy-rozsah-na​strah-Rapala#
Pro detail stačí cvaknout na daný vobler.
Máš tam i doporučený způsob vedení.
Mi to slouží. Někdy nevím, co je co v té krabici...

    Njapčák 2 - Profil | Út 10.4.2012 2:19:32

    Bosanec - ano, jsou křechká nebo co, nic nevydrží....

      NBosanac - Profil | Po 9.4.2012 19:30:21

      Neamur >> Kridla z koroptve jsou na a na .

        Nbambusový dědek - Profil | Po 9.4.2012 14:55:13

        mirmen >> Kdesi je tady i "ruský speciál", mrkev s trojháky.
        I video dokumentující úspěšnost.

          Nmirmen - Profil | Po 9.4.2012 0:59:00

          tlkarel >> no, a kdyby jsi nic nesehnal, tak se ještě můžeš inspirovat tady :-)
          www.fishing.pl/artykuly/patenty-i-pomysly/wschodnie​-patenty

            NNeamur - Profil | Ne 8.4.2012 21:17:25

            Zdar lovci. Mám na prodej 4ks celých koroptvích křídel. Kdo má zájem pište na sz.

              Nbambusový dědek - Profil | So 7.4.2012 23:36:02

              tlkarel >> Takové segmentované voby dělá více firem. Já mám několik značky StrikePro. Tady máš firemní stránku a hledej v českých eshopech.
              http://www.strikeprolures.com/
              A vypadá to, že 22 EUR je dost vysoká cena.
              StrikePro jsou za 16 USD, a dolar je teď snad 18 CZK. EUR cca za 25.

                Nbambusový dědek - Profil | So 7.4.2012 23:18:30

                Maga >> Rapalu tady zná asi každý. Ale tvoje otázka není dobrá. Vobler Rapala je široký pojem a v tak širokém pojetí, můžeš klidně značku vypustit a ptát se jen na voblery. Stručná a dostatečne objasňující odpověď je, že SPRÁVNĚ.
                To nerýpu a nedělám si srandu.
                Dodám, že to správne vedení, není zdaleka pro konkrétní typ a velikost a barvu jen jedno.
                Někdy se ti zachytí na háky tráva a vobler nepracuje "podle předpisu" taháš ho ven a bum, je tam štika. Na podzim jsem největší štiku chytil na metající se vobler, který se zachytil při dopadu na vodu zadním hákem za FC návazec. Správný pohyb to jistě nebyl. Ale byla to rapala.

                  Ntlkarel - Profil | So 7.4.2012 22:48:03

                  ahoj mate nekdo skusenosti ?
                  ps nenasel jsem nikde v českem eshopu , nevite o nejakym ?

                  http://www.rybarovraj.sk/obchod/navnady-a-nastrahy/​na-dravce/voblery/44-3204001.html

                    NPedro1 - Profil | So 7.4.2012 21:34:38

                    S&F - pescador >> TUZEX napamatuju,ale první Rapaly táta přivezl někdy v roce 85 z Německa.Byl to Original RT v sedmi cm a potápivej Jointed S v 11 cm.Ten original jsem urval v Černošicích,ale ten Jointed mám dodnes a chytat na něj už nebudu.Bylo to hezký.

                      NPedro1 - Profil | So 7.4.2012 21:30:48

                      Zajda >> Přesně tak:-)))

                        NS&F - pescador - Profil | So 7.4.2012 21:15:44

                        Pedro1 >> Kdyby jenom obrečel ale i odležel. Ona ta voda koncem listopadu byla nějaká studená a druhý oblíbený kousek jsem neměl .... a sehnat ho ? Takřka nemožné. V té době asi tak, jak barevná televize ... :-) Jedině TUZEX

                          NZajda - Profil | So 7.4.2012 21:15:32

                          Pedro1 >> Ty jsi "echt" Pražák jako KóĎA?:-)

                            NPedro1 - Profil | So 7.4.2012 21:11:28

                            S&F - pescador >> Kdyby mu bylo deset,tak bych asi odpověděl jinak,ale je to ročník 91.
                            Ty začátky byly krásný,vlakem na Berounku,utržený wob jsem pomalu obrečel a každá ryba byla jak dneska výhra ve Sportce.Jak píšeš,to už není pravda.Ani tu "upravenou" řeku nepoznávám.

                              NS&F - pescador - Profil | So 7.4.2012 21:08:00

                              Pedro1 >> Nech si vezme prut a loví,loví,trhá ,loví ... má hlavu tak nech ji používá. Zpomenu-li si na svoje zásnuby s woblerama ... ty jo. Už není ani pravda....

                                NPedro1 - Profil | So 7.4.2012 21:03:14

                                S&F - pescador >> A s čím jezdíš,když jedeš vozem na ryba?Ha?:-)

                                Kdyby jsi byl co k čemu,napíšeš mu ať si sežene ORO,bo to psali na MRKu,že to je nejlepčí:-)

                                  Nafjee - Profil | So 7.4.2012 21:02:46

                                  Pedro1 >> :-))

                                    NS&F - pescador - Profil | So 7.4.2012 21:01:29

                                    Pedro1 >> Ahoj :-) Já chtěl poradit ale .... za prvé s rapalama nejezdím a za druhé .... nevěděl jsem jak bych slušně reagoval a dal podrobný návod po síti :-)

                                      NPedro1 - Profil | So 7.4.2012 20:58:49

                                      afjee >> Tak o tom rozdávání nepochybuji:-)))))))Snaží se kapřaře navést na správnou "cestu":-)))

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda