Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:58:09

Worm >> nemam do špičky:-))

    Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:57:24

    Rytíř >> To se pleteš :o)

    ...z prasat bys neměl vanu do špičky :o)

      Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:56:20

      Worm >> to je z prasat voléé a ne ze lhaní:-))

        Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:55:50

        Rytíř >> Lžeš....až se kulatíš :o)

          Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:55:07

          Worm >> nikdy nelžu,drobátko..snad...

            Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:54:24

            Rytíř >> :O)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))))))))))))))))))))))Sedmilháři :o)

              Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:53:06

              Worm >> tak já nepiju,takže nevím...

                Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:51:52

                Rytíř >> Mě Petře chutná skoro každý pivo.......není špatných piv,jen malé žízně :o)

                  Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:50:51

                  Worm >> dobrý pivo,zeptej se Ventury:-)

                    Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:49:50

                    Rytíř >> Sudodudáku :o)

                      Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:48:55

                      Worm >> koněpůlko:-))

                        Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:48:18

                        Rytíř >> -Chyběl mi tam už jen ledabyle pohozenej Red s Dragonem :o))))

                          Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:46:21

                          Worm >> chtěl viděd candáta chycenýho u hnízda do podběráku a musel jsem reagovat na není foto,není ryba:-))

                            Bosanac - Profil | Pá 30.3.2012 21:44:06

                            Pedro1 >> To ti doporucil bobrman ?

                              Pedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 21:39:54

                              Bosanac >> Dík,ale pojedu na radši na Orlík.

                                Bosanac - Profil | Pá 30.3.2012 21:31:22

                                Pedro1 >> Na Slapech . Doporucuji mrtvou vlacenou rybku nebo mrtvolku za ocas, zpusob lovu sedaci .
                                Neni zac

                                  Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:09:44

                                  Rytíř >> Hele pocem.....ta fotka je tu častějc,než škworovo sumec na "UL" :o)

                                    Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 20:38:25

                                    Pedro1 >> přeji štastný lov ...

                                      Pedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:37:17

                                      Rytíř >> Veřejně se omlouvám za pochyby,z odlesku hladiny jsem poznal co je to za revír a zítra vyrážím.Díky.

                                        Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 20:36:07

                                        Pedro1 >> pche:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda