Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:29:43

Rytíř >> Není foto,není ryba:-)

    NRytíř - Profil | Pá 30.3.2012 20:29:05

    Pedro1 >> pche, tak není voda ani dravec.Dobře ti radí zkus to s tím podběrákem:-))Já byl úspěšný.

      NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:28:36

      stryček >> Tak to budu muset napsat SZ bobrmanovi.Dík za připomenutí.

        NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:28:11

        stryček >> To je taky pravda :-))

          NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:27:35

          Rytíř >> To je škoda,tak zkusím Orlík no.

            NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:27:24

            Pedro1 >> To nemůžu prásknout :-))

              Nstryček - Profil | Pá 30.3.2012 20:26:48

              Kalužmistr >> ale kdepak v březnu vždycky nejlíp na vláčenou rybku ale až po 22hod. protože noční lov není zločin (LK-copy.)

                NRytíř - Profil | Pá 30.3.2012 20:25:08

                Pedro1 >> to ti nemůžu propálit...

                  NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:25:06

                  Kalužmistr >> A víš o nějakém hnízdě blízko u břehu?

                    NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:24:32

                    Rytíř >> Na Štít nejedu,je to tam drahý.Potřebuju aby to moc nestálo.Chtěl bych nějakou svazovku.

                      NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:21:55

                      Pedro1 >> Nejlepší je lov do podběráku u hnízda :-)))

                        NRytíř - Profil | Pá 30.3.2012 20:19:03

                        Pedro1 >> na Štítě a neptej se porád..:-)))

                          NPedro1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:08:19

                          Ahoj všem,nevíte na co teď nejlíp berou candáti?
                          Moc díky,chyť a pusť a vyfoť.

                            NP!F - Profil | Pá 30.3.2012 11:37:39

                            Zajda >> Neboj, sumcom vela vody nevadi :-)

                              NZajda - Profil | Pá 30.3.2012 11:15:02

                              brach >> A mně Jeseníky a Beskydy a aby tam moc nepršelo...

                                Nbrach - Profil | Pá 30.3.2012 11:05:26

                                Zajda >>
                                Mě by stačilo, kdyby už roztály Krkonoše..

                                  NZajda - Profil | Pá 30.3.2012 10:57:28

                                  P!F >> Začnou tát Alpy a bude ti to k hounu..:-)))

                                    NP!F - Profil | Pá 30.3.2012 10:12:40

                                    thjerry >> Ja mam Dunaj, takze od 1 aprila :))))))

                                      Nthjerry - Profil | Pá 30.3.2012 9:28:37

                                      P!F >> Ja mam MP, takže o dva měsíce déle. Nehty už mam okousaný.

                                        Nira-co - Profil | Pá 30.3.2012 7:31:18

                                        Prosím o informáciu, aké máte skúsenosti s lovom rýb na Halčianskom jazere a VN Banská Belá v období júl, august. Kapor alebo skôr dravce?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda