Přívlač a dravci

NP!F - Profil | Pá 30.3.2012 0:22:59

thjerry >> 2 tyzdne, 2 tyzdne, potom to vypukne :D

    NP!F - Profil | Pá 30.3.2012 0:22:37

    mccico >> Z cohokolvek :o)

      Nthjerry - Profil | Čt 29.3.2012 22:57:54

      Zdravím, ne jen z loďky!!! Ty dva a půl měsíce budou nekonečný.

        Nmccico - Profil | Čt 29.3.2012 21:43:16

        zdravím všechny:)tak co těší se někdo na přivlač z lodky jako já?:)

          NDomino222 - Profil | Čt 29.3.2012 20:05:33

          pepuco >> Dík, ale ja potrebujem iba info o ňom a nie predajcu

            Ntlkarel - Profil | Čt 29.3.2012 12:54:01

            no zrovna jsem doma v tmavsi mistnosti vazal 14 a malem jsem prisel o nervy ha ha , jeste ze jsem objednal ten stroft fluo

              NButchi - Profil | Čt 29.3.2012 10:28:21

              Ladineeek >>
              Tak to každopádně :-)))

                NLadineeek - Profil | Čt 29.3.2012 10:27:46

                Butchi >> Ale dá se na to krásně vymluvit :-D

                  NButchi - Profil | Čt 29.3.2012 10:24:46

                  Ladineeek >>
                  Já to naprosto chápu.
                  Ve mně to taky nebudilo důvěru, zezačátku. Naopak jsem třeba hodně záběrů poznal díky tomu, že byl vlasec dobře vidět (propadávání gumy)

                  Si myslím, že když někdy nic netaháš, barva vlasce nebude hlavní problém :-)))

                    NLadineeek - Profil | Čt 29.3.2012 10:18:04

                    Butchi >> Jasně, tomu rozumím, Ovšem osobně jsem nikdy nepřišel na chuť barevně svítivým vlascům, prostě mu vnitřně nedůvěřuju, s tím se těžko dá něco dělat :-/ Každopádně určitě to asi stojí za pokus to odzkoušet....v nejhorším z toho bude velmi drahej podklaďák :-D

                      NButchi - Profil | Čt 29.3.2012 10:00:13

                      tlkarel >>
                      Já mám se Stroftem Fluor dobré zkušenosti.
                      Je trochu tvrdší, ale pro slepce ideální. Nezdá se mi, že by to mělo negativní vliv na počet záběrů.

                        Ntlkarel - Profil | Čt 29.3.2012 9:58:53

                        Ladineeek >> pouze se ptam moc se v tom nevyznam ale myslis ze ty razive barvy muzou ryby videt a tim zabranit zaberu ? zas hur vidim a v tomto smeru je to parada u navazovani u vody atd ale o to hlavne nejde

                          NLadineeek - Profil | Čt 29.3.2012 9:55:13

                          tlkarel >> No nevím, s tímhle bych na pstruhy asi nešel, už jen kvůli pocitu. Osobně bych vybíral bezbarvé vlasce.

                            Ntlkarel - Profil | Čt 29.3.2012 9:52:49

                            Ladineeek >> a treba neco takovyho ? hned mi to padlo do oka co rikas
                            http://www.tropicliberec.cz/vlasce/vlasec-stroft-fl​uor-100m

                              NLadineeek - Profil | Čt 29.3.2012 9:49:24

                              tlkarel >> Sice to není přesně to, co asi hledáš, ale zkus Stroft GTM (bohatě stačí 0,12 - průměr se přibližuje 0,14).

                                Ntlkarel - Profil | Čt 29.3.2012 9:33:56

                                chlapi poprosim o takovou rychlovku , potrebuju si objednat na privlac z netu nejaky silon asi nejlip s fluokarbonem o prumeru 14 , mate z nejakym dobre skusenosti ? dekuji za info ( cilova ryba prstruh stika candat )

                                  NLadineeek - Profil | Čt 29.3.2012 9:31:51

                                  Za necelejch 18 dní to vypukne, už se těším, jak malej :-)

                                    NKolis - Profil | Čt 29.3.2012 9:29:51

                                    Koukám..., asi jsem si splétl dveře o)

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda