Přívlač a dravci

P!F - Profil | St 28.3.2012 15:12:29

    j.sladkay - Profil | St 28.3.2012 15:10:40

    bambusový dědek >> to sme sa pobavili...

      bambusový dědek - Profil | St 28.3.2012 9:32:51

      vokounek >> V Novákoch máte výprodej granátů za 5% ceny, tak co plačeš.

        vokounek - Profil | St 28.3.2012 8:06:44

        Pedro1 >> to bude agónia z vláčkarskeho absťáku ktorá postupne vrcholí :))

          Pedro1 - Profil | St 28.3.2012 8:04:52

          Vláčkaři se dali na duševní očistu?:-)))

            vokounek - Profil | St 28.3.2012 7:34:27

            P!F >> formičky a lopatky sú pri východe na dvor ;)

            p.s.: čo si ja na také veci niesom ja sa len zaujímam o popisy "primitívnych" prírodných národov ktoré sa po celom svete podozrivo zhodujú..

              P!F - Profil | St 28.3.2012 0:35:25

              vokounek >> Ty si jehovista alebo nieco podobne, vsak?

                vokounek - Profil | Út 27.3.2012 22:36:15

                všetko čo poznáme, s čím sa denne stretávame ako škola práca rodina je súčasťou nášho osobného ostrova. za jeho hranicami je všetko otatné na čo nemáme vplyv a čo sa riadi vlastnými zákonitosťami. niektorí ludia prežijú celý život na svojom piesočku a považujú ho za celý, starý dobrý a známy svet. k otvoreniu očí dochádza často až v posledných momentoch. žial

                p.s.: tonal a nagual

                  Paulus - Profil | Út 27.3.2012 22:03:36

                  Bláža >> Leda hovno (M_D copy).

                  Dodal bych - Leda hovno. Brou Blaženo o)

                    Bláža - Profil | Út 27.3.2012 21:50:56

                    Paulus >> Už se probuď z toho snu a nehul to už....

                    Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské


                    Aneb - jsou tři cesty k moudrosti:

                    První je cesta napodobení - ta je nejsnadnější.

                    Druhá je cesta vlastní zkušenosti - ta je nejobtížnější.

                    Třetí je cesta přemýšlení - ta je nejušlechtilejší.

                    Copy už nevím kdo, a nestydím se za to.... ;o)))

                      Paulus - Profil | Út 27.3.2012 21:44:02

                      Paradoxem existence je skutečnost, že i v pomíjivém světe lze nalézt neměnné jevy.
                      (copy zvukař ze Still Crazy vy lopaty).

                      Padesátpjet hňupů bijících se v hrudník zabublá, ale poznat jasnou mrtvolu umí pár. Chjo.

                        Rytíř - Profil | Út 27.3.2012 20:45:35

                        Bláža >> tam je jedno o jakou část de:-))

                          Bláža - Profil | Út 27.3.2012 20:44:23

                          Rytíř >> Já vím, ale hlava, hlava ta je podstatná..... ;o)

                            šeptal - Profil | Út 27.3.2012 20:33:49

                            To je vůl !!

                              Rytíř - Profil | Út 27.3.2012 20:08:34

                              Bláža >> píšu guma z toho co má napsáno v kartě jako povolání,ty to maj vymknutý všude...

                                Bláža - Profil | Út 27.3.2012 20:07:10

                                Rytíř >> Já myslím, že to má vymknutý úplně někde jinde.....

                                  Rytíř - Profil | Út 27.3.2012 20:05:49

                                  Bláža >> a ještě takovou smradlavku,fuj....Každopádně gumě se to vymklo z rukou.

                                    Bláža - Profil | Út 27.3.2012 20:02:21

                                    Bambus... T.maniak >> Hoj, jak říkáš, fotky z kuchyně a prej chyť a pust....

                                    Když mám na rybu chuť, tak ji prostě sežeru, a nebudu takhle blbnout...

                                      : vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:55:08

                                      Bambus... T.maniak >> Chyť a pusť a fotky ryb v kuchyni - to se nedá slušně komentovat.

                                        Bambus... T.maniak - Profil | Út 27.3.2012 19:52:59

                                        : vydrák >>zelí, Bláža čus kluci..

                                        a komentář je taky luxus : Jsem rybar,ne masar.Chyt a pust.

                                        at si ji klidne vezme. taky jim ryby. ale aspon nedelam vykuchany fotky.. a nedam si do komentáře chyt a pust

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda