Přívlač a dravci

N: vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:49:54

zelí >> To musí být vážně kus vola.

    Nzelí - Profil | Út 27.3.2012 19:47:26

    Bláža >> bych si typnul podle te fotky s kuchyne,ze mu to prave i doma zerou:-)))

      NBláža - Profil | Út 27.3.2012 19:36:11

      zelí >> Hele ten amur má snad jen 70-80cm, na co si hraje frajer jeden libovej. Tohle mu nesežerou ani doma...... ;o)

        Nzelí - Profil | Út 27.3.2012 19:30:23

        Bláža >> neboj zluc ani streva videt nejsou:-))

          NBláža - Profil | Út 27.3.2012 19:22:56

          zelí >> Ahoj, dosela mám strach se tam podívat, aby na mne nevypadly nějaký sra-čky....

            Nzelí - Profil | Út 27.3.2012 19:16:16

            Bláža >> Hoj Karle

            Ty wogo to je sila.Me uz ani nevadi cim se prezentuje,ale ze znas opet delaj curaky.

            p.s.ted asi dostanu červenou

            p.ss podivej se do jeho karty na amura 91 cm:-)))))))))

            Jeho komentar v karte.Nejsem masar,chyt a pust.Boze to je vůůůůl

              NBláža - Profil | Út 27.3.2012 18:51:55

              koubic >> Zač nás tady trestaj....;o(((

                NŽádňas - Profil | Út 27.3.2012 18:30:55

                Zydar >> Dragon Guide Select Sting, přesně to co hledáš podle mě ;)

                  NDomino222 - Profil | Út 27.3.2012 18:15:24

                  P!F >> No jo to máš pravdu, u nás DPH (+20%) dokonca :-)))

                    NP!F - Profil | Út 27.3.2012 18:14:15

                    Domino222 >> Ved prave, je to jedno. Budme realisti, keby si tu stuku chytil ty niekde v haji daleko od domu a nemas fotak ( neviem ci ho mal on alebo nie, vystrel naslepo ) tak si tiez spravis fotku ked dojdes domov, nech je aka je. A rybar je chvalivy tvor, takze napriek kvalite fotky sa pochvali.


                    PS: spravny rybara udava velkost ryby plus DPH :))))) ( +19% )

                      NDomino222 - Profil | Út 27.3.2012 18:14:14

                      Nemáte niekto náhodou tento prútik? Fenwick HMXS60L-2-MF, dík za info.. :-)

                        NDomino222 - Profil | Út 27.3.2012 18:09:59

                        P!F >> Ja mám podobný názor ako ty, akurát som v jednej privat. diskusii písal o CH a P a podobne. Nechce sa mi to písať ešte raz opýtaj sa napr. jasomnato, on ti povie čo som mu napísal..Mne je jedno že si zobral tú rybu, ale aspoň keby sem dal normálnu fotku, ale veď to je jedno..

                          NP!F - Profil | Út 27.3.2012 18:06:40

                          Domino222 >> Kukni, ked som zacinal tak ine fotky nikde ani neboli a nikoho to netrapilo. Jednoducho modny trend je taky ze ryba sa ma pustat a maju sa robit "eticke fotky". Mne je to osobne fuk, svoje fotky sa snazim robit ako tak normalne, lebo sa mi tak pacia (nejak ma to sameho trklo ked som si po rokoch pozeral osobak ostrieza 47cm a ten kontajner v pozadi bol naozaj silno rusivy element ), ale to ze si niekto odfoti rybu v kuchyni ma nijak nepoburuje, je to jeho vec a nemam pocit ze by som sa mal kvoli tomu rozculovat.

                            NDomino222 - Profil | Út 27.3.2012 18:02:18

                            P!F >> No to máš možno aj pravdu, ale aj tak by podľa mňa nemala toľko :-)) A aj keby sme neriešili či uvádza pravdu alebo nie. Myslíš že toto je fotka hodná Rybára?
                            Edit: A hlavne hodná takej ryby? Keď už ju zmasil, mohol si spraviť krajšie fotky so životnou rybou..

                              NP!F - Profil | Út 27.3.2012 18:00:03

                              Domino222 >> + Pedro : Ta tyba je evidentne vypitvana :))))) Takze je jasne ze nebude hruba, nazivo mohla byt tucna ako svina. Nevravim ze mala 132, to je takto tazko posudit, ale aspon to nie je priemerna ryba ako to cecko co som spominal.

                                NDomino222 - Profil | Út 27.3.2012 17:35:32

                                Pedro1 >> Veď tá šťuka je tenšia ako šnúrky od kanád pomaly, kdeže 17 kg..

                                  NPedro1 - Profil | Út 27.3.2012 17:19:02

                                  P!F >> Mrtvá ryba asi nevadí,ale tohle fakt postrádá základní míru vkusu.A myslím že nikdo z diskutujících nemá problém vzít rybu po hlavě.Ale tohle je fakt moc.Navíc ta štika je sice dlouhá a jestli má těch 130 cm netuším (myslím že má lehce přes metr),ale 17 kg je fakt úlet.Ta nemá ani deset.Možná osm.

                                  Ono celý Trofeje jsou jedna velká lež.ML se hlídá až na půdu,ale na trofeje se kašle.Konkrétně u štik to jsou fotky jak stehno.

                                    NP!F - Profil | Út 27.3.2012 16:35:06

                                    Sa tu hadzete o zem kvoli fotke sruky bez supin, boooze, je tam toho. Ked si niekto necha doma fotak tak to kludne moze dopadnut takto. Aspon je to naozaj velka ryba. To cecko hned pod nou ktore ma minimalne o 20 centi menej, skorej o 30cm menej, takze jasne klamstvo, nikomu nevadi? Boze ludia spametajte sa.

                                      Nredarc - Profil | Út 27.3.2012 16:20:08

                                      hnus... takovou trofej at si strici ..... (kazdej at si domysli) tohle neni normalni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takovy fotky by se meli dop***** ZAKÁZAT!!!! nic se zlym ale ta oskrabana zdechlina ani nevypada jako ryba :(

                                        NBlažík - Profil | Út 27.3.2012 15:34:26

                                        koubic - 27.3.2012 12:13:52 >> Já bych jim za to dával BAN a bylo by po trofejích.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda