Přívlač a dravci

NZydar - Profil | Út 27.3.2012 14:46:41

Zdarec,

poraďte mi prosím nějaký prut (značka nehraje roli) vyloženě na gumování na candoše a štiky do 3tisíc kč.v délce 270-300cm.Jde mi o dobrý kontakt s nástrahou...

Už se v tom pomalu ztrácím.....:-(

Díky.

    NReznik76 - Profil | Út 27.3.2012 14:20:37

    Zajda >> já myslim že ty uvedený údaje sou celý nepravdivý, typycky trofej za každou cenu

      NZajda - Profil | Út 27.3.2012 14:04:23

      Reznik76 >> Myslíš, že měla 132cm? Já bych jí tolik neřekl...

        Nsalamander - Profil | Út 27.3.2012 13:31:14

        koubic >> pekná zdochlina

          NReznik76 - Profil | Út 27.3.2012 13:27:05

          Zajda >> konečně to taky vidim, tohle je už fakt hrůza
          Jen se divim že to tam dal znova

            NZajda - Profil | Út 27.3.2012 12:51:44

            koubic >> Takovou fotkou se může chlubit jenom blb...:-(

              Nkoubic - Profil | Út 27.3.2012 12:13:52

              Bláža >> http://www.mrk.cz/nejnej.php3?iddruhu=24

              už je tam zase :-))))))))))

                NBláža - Profil | Po 26.3.2012 22:04:21

                minatrix >> Už tam není, nějaký admin nás ušetřil dalšího utrpení....

                  Nminatrix - Profil | Po 26.3.2012 22:01:38

                  koubic >> podle zakaleného oka je už docela notnej čas po smrti. Už je i radši odšupinovaná a ani udávané míry jsou zajímavé...
                  Radši nebudu komentovat nápis na mikině, co má držitel...

                    Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 21:58:13

                    koubic >> jí tahal tak dlouho až se mu zkazila:D:D

                      NButchi - Profil | Po 26.3.2012 21:56:26

                      Bláža >>
                      Smotáš na cívku :-))))))))))))

                        Nkoubic - Profil | Po 26.3.2012 21:53:17

                          NBláža - Profil | Po 26.3.2012 21:49:56

                          Butchi >> Aha, zase jsem o něco chytřejší, ale má to určitě výhodu, když balíš, stačí ho smotat do kroužku a jdeš.... ;o))))

                            NButchi - Profil | Po 26.3.2012 21:44:44

                            Bláža >>
                            S Catanou musíš na zásek dostat písemné oznámení aspoň čtvrt hodiny předem, aby ses stihl rozcvičit a otočit zádama k vodě, připraven na rozběh v momentě záběru
                            :-))))))))))))))))))))))))))))))

                              Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 21:40:31

                              Bláža >> Tak určitě hraje roli typ wobu, tohle je od stormu něco jako original floating a nemá to nějak agresivní chod, jinak si myslím že na ty nástrahy co chce Raduška používat ten prut stačí

                                NBláža - Profil | Po 26.3.2012 21:37:08

                                devils9 >> Taky záleží co je to za wob některej na to bude velkej už v 5-7cm, nebudeš mít rezervu na zásek i na stojáku.....

                                  NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 21:36:30

                                  devils9 >> tak díky za rady, 16týho vyzkoušim, tak snad bude šlapat podle představ

                                    Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 21:34:16

                                    Raduška >> no budeš se muset do toho opřít je to fakt měkkule já chytám tak do dvaceti metru a to se dá seknout v pohodě.
                                    Blaza: tak když vidim že loví candoši tak proč tam nehodit woblera když jiný prut u sebe nemám a v klidném točáku se to dá, je jasný že kdybych s tím hodil do proudu tak to je už přes možnosti toho prutu

                                      NBláža - Profil | Po 26.3.2012 21:29:28

                                      devils9 >> 10cm wob na prutu do 10g? Ty už jseš jako Bachy....

                                      Tahat se to dá na všem, je jen otázka, zda se s tím ještě dá smysluplně rybařit.

                                        NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 21:28:20

                                        okolo 1000 až 1200 korun, tak do něho půjdu, snad ho nezlomím na první vycházce :D jinak se s ním seká na delší vzdálenost?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda