Přívlač a dravci | MRK.cz

Přívlač a dravci

Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 21:16:04

Raduška >> tak pokud chceš jen na tyhle nástrahy tak si myslím že ten proutek postačí v pohodě, já na něm občas tahal i wobler deset centimetru a dalo se to, ale třeba ti tu kolegové poradí něco lepšího záleží taky kolik chceš do toho investovat

    NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 21:13:06

    devils9 >> na stojáku, možná lehce tekoucí, takže myslíš že prut s trošku větší gramáží bude lepší? chci tahat jenom smáčky okolo 7 cm a klasickou nymfu, nebo můžeš poradit jinej proutek?

      Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 21:05:15

      Raduška >> a kde hodláš chytat? já chytám na Labi v proudných usecích a s micronástrahama není problém a používám ten prut hodně a taky se mi ho podařilo dvakrát zlomit jednou špatná manupulace a druhý případ nejspíš unava materialu těžko řici

        NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 21:02:15

        vokounek >> děkuji za radu

          NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 21:01:53

          devils9 >> já bych na to chtěla taky tahat smáčky, nymfy a i třpitky o velikosti dva, jestli to utáhne ten prut, nebo jestli bude lepší koupit s lepší gramáží 5-25, děkuju za odpoveď

            Ndevils9 - Profil | Po 26.3.2012 20:58:20

            Raduška >> ahoj tenhle proutek mám a je to opravdu zvejka,ale suprově se s ním chytá na smáčky je to takový kravský ocas

              Nvokounek - Profil | Po 26.3.2012 20:52:55

              Raduška >> nebrať je to žvejka teda ak nechceš švihadlo. chalani ti určo odporučia niečo lepšie s rýchlejšou akciou..

                NRaduška - Profil | Po 26.3.2012 20:39:33

                Ahoj, chtěla bych se zeptat na proutek catana 270UL, jak funguje v akci, děkuju :).

                  NLovec duchů - Profil | Ne 25.3.2012 19:17:40

                  Zdravím kolegové rybáři, chtěl bych se zeptat jestli čistou náhodou nevíte jestli už se dá chytat ve Varnsdorfu na Rekreačním rybníku (tzv. Rio)?Díky za pozitivní odpověd

                    Npepa-č - Profil | Pá 23.3.2012 20:23:27

                    bambusový dědek >> dobrá koupě! mám ho ve větším čísle.

                      Nj.sladkay - Profil | Pá 23.3.2012 20:23:00

                      P!F >>nie v poho ale cem nieco na more nech si ju nenicim solnym svinstvom.

                        Nj.sladkay - Profil | Pá 23.3.2012 20:22:12

                        bambusový dědek >> ano ten som videl. a zbadal som aj record. skoda ze sa nerobi v 51.... no asi budem nuteny bobrat ten inshore

                          NP!F - Profil | Pá 23.3.2012 20:21:27

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.3.2012 19:38:25 >> kua to nie je na vlacku ale na odtahovku... Co daiwa je moc mala?

                            Nbambusový dědek - Profil | Pá 23.3.2012 19:51:59

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.3.2012 19:38:25 >> To jsi ale nenapsal. Víš jistě, co chceš?
                            Máš to tady: http://www.ebay.com/itm/ABU-GARCIA-AMBASSADEUR-5501​-LEFT-HAND-CLASSIC-INSHORE-/200684990819#ht_1320wt_​952

                              Nj.sladkay - Profil | Pá 23.3.2012 19:38:25

                              bambusový dědek >> to je na vyvazku ja chcem na vlacenie.

                                Nbambusový dědek - Profil | Pá 23.3.2012 19:28:46

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.3.2012 18:51:27 >> Tu nabídku Okuma Soltera 15L v zdejším bazaru jsi viděl? Blíž jsem to nestudoval.

                                  NJirka M - Profil | Pá 23.3.2012 19:10:35

                                  Jestli někdo potřebujete nástražní rybky tak je mají celoročně zde.http://www.facebook.com/RybarskePotrebyZerp

                                    Nj.sladkay - Profil | Pá 23.3.2012 18:51:27

                                    ak ma niekto na predaj multak abu inshore 5501 alebo nieco podobne uzvite sa

                                      NAlfons - Profil | Pá 23.3.2012 18:02:26

                                      rybomil >> A kudla, znáš fakt všechno, tak to tě raději nebudu poučovat. :)

                                        Nrybomil - Profil | Čt 22.3.2012 21:32:47

                                        Alfons >> no na duhákodromu může být výborných dost věcí, hlavně když tam lapeš před nakrmením.Docela sranda, když to nasypou granulema, borci chtiví lovu stojí za vratama a pak když se tečkovanci nafutrujou vpustí lovící lid. A můžeš mít co chceš zázračnýho, chytáš jen ty co se nestačili nažrat.
                                        Z toho už jsem vyléčenej a na dalekonosný hody mi postačí sbiro.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda