Přívlač a dravci

NBambus... T.maniak - Profil | Čt 22.3.2012 20:43:33

P!F >>aby zbylo na ostatní :-)

a mám vlastní .-)

    NP!F - Profil | Čt 22.3.2012 19:40:45

    kaslem na vas, nemam kde, nemam cim a vlastne... mne sa nechce :D

    A Bambus len stovecku? Odkial sa berie ta skromnost????

      NBambus... T.maniak - Profil | Čt 22.3.2012 19:38:57

      Alfons >> :-)
      díky ti :-)

        NAlfons - Profil | Čt 22.3.2012 19:31:37

        P!F >> No už se to začíná rozjíždět, za dvacku ale jen pro mě a já je pak budu střílet s nějakým nášupem :), Bambusoj teda něco nechám

          NBambus... T.maniak - Profil | Čt 22.3.2012 19:25:44

          Alfons >> taky se hlásím :-)
          stovku bych si jich vzal za tu dvacku :-)

            NP!F - Profil | Čt 22.3.2012 19:14:10

            Alfons >> par kyblov (beriem to ako 2 kusy) bude cca 3-4 tisic kusov, teda 60 az 80 tisic korun za 3m stvorcove plechu. Za tie prachy ti to urcite niekto naseka a bude sa strasne tesit, bud si isty.

              Nbowman - Profil | Čt 22.3.2012 18:28:32

              Alfons >> Až je budeš mít,necháš mi prosím nějaký ??? :-))))

                NAlfons - Profil | Čt 22.3.2012 18:07:52

                rybomil >> Tuhle plandu mám ozkoušenou a chytá super - je výborná na duhákodromy (stojáky), jednu jsem dostal někde na závodech a ze zoufalství jsem ji nasadil a okamžitě mě přesvědčila. Jinak se jedná o klasickou ruskou nástrahu, kde na ní lapají co se hýbe. - kažodpádně jsem vlastně chtěl říci, aby jste si jí nekupovali - je dobré ji mít na závodech v krabičce sám :)
                P!F - udělej mi ji tedy za dvacku, ať na tom něco máš a já si jich vezmu pár kýblů, Ď

                  Nšmudla007 - Profil | Čt 22.3.2012 14:29:29

                  Zámek >> když si něco objednáváš po netu, tak si vyber z jednoho obchodu neb zbytečně platíš za dvoje poštovný.
                  Jestli začínáš s vláčením tak ti bude stačit úplně jakýkoliv prut a naviják co se hnedka nerozsype, což se nerozsype za několik vycházek ročně skoro žádnej naviják.
                  Cokoliv si vybereš= bude to dobré.

                    NP!F - Profil | Čt 22.3.2012 0:37:19

                    Alfons >> Prepac, ale planda co ma vyrobne naklady 5 Kc (material) a predavaju ju za 120 je Ok? Ci chyta alebo nie zistis ked ju pouzijes... Kludne chytat nemusi, pripadne moze chytat zakazdym horsie ako guma za 10% ceny.

                      NZámek - Profil | Čt 22.3.2012 0:20:38

                      zdravičko kluci chtěl jsem se zeptat a přitom nezakladat novou otazku.
                      Letos chci začít vláčet (vyjdu si jen tak párkrát za sezonu), ale přitom do toho nechci dávat moc peněz

                      vlačel bych třpitky cca vel. 0 max 2 a gumu tak do 10cm a woblery 5 max 7cm
                      vybral jsem tento proutek : http://www.rybarskepotreby-shop.cz/prut-spro-precis​ion-hot-spin-240-cm-5-25-g-extra-bonus-3110.html

                      a k tomu tento naviják : http://rybar.braunstar.cz/totalni-vyprodej/rybarsky​-navijak-daiwa-crossfire-black-2500-4i--brzda-predn​i



                      děkuju za reakce a připominky ve vyhledávači jsem o tomto nic nenašel

                        Nrybomil - Profil | St 21.3.2012 22:55:22

                        Alfons >> si představ 6g na 35 mm, to pude ke dnu jak kamen
                        do jak silnýho proudu ?
                        Podle mě určeno na mořáky.

                          NAlfons - Profil | St 21.3.2012 21:18:49

                          u.x.a. >> Pokud si mám koupit jednu plandu co chytá za 120, tak to udělám raději než mít tři plandy za 40 k prdu.

                            Nu.x.a. - Profil | Út 20.3.2012 14:41:49

                            rybomil >> dík e-shop jsem hned dal do ignorovaných:-)

                              NJarin - Profil | Út 20.3.2012 14:23:01

                              martcv >> časom možno pribudnu platinova , iridiova a ecetera ... treba šetriť za tu cenu...po desať z každej :-)))

                                Nmartcv - Profil | Út 20.3.2012 13:19:43

                                rybomil >> no jo ale to je pravá měď.....tudíš drahej kov a to se musí zákonitě odrazit i v ceně....ale radši bych koupil ty zlatý ....to už se jako investice vyplatí...:-))))

                                  NBambus... T.maniak - Profil | Út 20.3.2012 13:14:41

                                  rybomil >> myslím si že bude super :-)

                                  ale cena je ubohá..

                                    Nrybomil - Profil | Út 20.3.2012 12:49:24

                                    Aspirace na cenou šílenost roku 2012 :

                                    http://www.chytryrybar.cz/product_info.php?products​_id=982

                                      NBláža - Profil | Ne 18.3.2012 21:56:26

                                      zelí >> No právě...... ;o)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda