Přívlač a dravci

Nzelí - Profil | Ne 18.3.2012 21:52:31

Bláža >> a jeste pri pondelku:-)))))))))))))

    NBláža - Profil | Ne 18.3.2012 21:22:32

    zelí >> Nikdy nevíš, co se těm zkoušejícím zrovna vylíhne v makovici....

    Vrznul si, nebo mu nedala?


    ;o))))))))))))))))))))))))))))))))

      Nzelí - Profil | Ne 18.3.2012 21:19:04

      Bláža >> Udelas,si veris ne.?!!! Si uz velkej chlap:-))

        NBláža - Profil | Ne 18.3.2012 21:18:09

        zelí >> To zejtra padnu v Praze stejně, jestli neudělám zkoušky..... ;o(

          NP!F - Profil | Ne 18.3.2012 21:17:13

          zelí >> obuvnik chodi na boso? :o)

            Nzelí - Profil | Ne 18.3.2012 21:14:08

            Bláža >> Pockej nafotim co ted vytvarim a padnete na rit:-))) Ovsem u synka na byte,tady kde bydlim nevymenim ani zarovku:-)))


            Hoj Kajo

              NBláža - Profil | Ne 18.3.2012 21:11:00

              zelí >> A co tam máš ty? Jen se tady nesměj, nebo tě sjedem taky. Jsme nemilosrdní. ;o))))

              Hoj Láďo

                Nzelí - Profil | Ne 18.3.2012 21:05:20

                A mate to Vy kritikove:-)))

                Urco ma to same na podlaze,takze porezane nohy zcela urcite:-)))

                  Nnahodil - Profil | Ne 18.3.2012 20:20:35

                  šmarjá pitomečové....stavte se pak u tchána a tam mu v dílně ty kachlíky opravte, díky!!

                    NPepanD - Profil | Ne 18.3.2012 18:44:31

                    pepa-č >> Ale už nic, je vidět, že jsi rozum ještě nepobral.

                      Nondra-voj - Profil | So 17.3.2012 21:46:14

                      ondra-voj >> ...aha... mě to spárování nikdy moc nešlo :-úú))

                      mladej, nezkušenej..... neznáte to... :-úúúúú)

                        NBláža - Profil | So 17.3.2012 21:43:25

                        Paulus >> Asi tak nějak. Prostě to spárování sprasil.

                          NPaulus - Profil | So 17.3.2012 21:40:31

                          ondra-voj >> Blažena nemyslel tvou ..........

                            NPaulus - Profil | So 17.3.2012 21:38:53

                            Bláža >> Bílý patnáctky ............ už z pece to má zvohejbaný rohy i v jedničce ...

                            Potažmo to bude na štrorckách někde u futer, či na sádroši. Praštíš dveřma a je to na zemi. A ten někdo, kdo to na bílo přespároval byl línej to proškrábnout ... původní šedivá je vidět.
                            A třeba je to ještě na bobíky za mokra - vem to čert ...

                              Nondra-voj - Profil | So 17.3.2012 21:36:12

                              Bláža >> sem se ptal, a prej nic moč..... č.... :-))))

                                NBláža - Profil | So 17.3.2012 21:35:06

                                Zajda >> Se zeptej manželky.... ;o))))))))))

                                  NZajda - Profil | So 17.3.2012 21:29:47

                                  Bláža >> Holt jsi tvrďák..:-)

                                    NBláža - Profil | So 17.3.2012 21:27:19

                                    Zajda >> Tak bych neplatil nájem... ;o)))))))

                                      NZajda - Profil | So 17.3.2012 21:24:48

                                      Bláža >> To je v podnájmu..:-)))

                                        NBláža - Profil | So 17.3.2012 21:18:25

                                        Paulus >> A to já budu. Obklad jsem dělal jenom párkrát, ale takovej humus bych si sám omlátil.....

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda