Přívlač a dravci

NPaulus - Profil | So 17.3.2012 21:12:59

Bláža >> Jsem nechtěl bejt hnusnej až tak ...

    NBláža - Profil | So 17.3.2012 21:10:59

    Paulus >> A křivě udělanej obklad....

      NPaulus - Profil | So 17.3.2012 21:03:16

      nahodil >> Vypadanou spárovačku, vidíme ...

        Nnahodil - Profil | So 17.3.2012 20:36:39

        mám já mám:-)

          Npepa-č - Profil | So 17.3.2012 19:52:16

          PepanD >> byl, asi 3 roky nazad, co chceš vědět?

            NPepanD - Profil | So 17.3.2012 19:48:11

            Ahoj. Nebyl jste někdo na Vltavě 7 ?

              NBob - Profil | Pá 16.3.2012 18:05:39

              Butchi >> to jsou jenom krmný woblery , na prohození před lovem - takže návnada ...

                Nstryček - Profil | Pá 16.3.2012 17:27:45

                Butchi >> No třeba s těma woblerama i krmí tak proto návnada lidi jsou různý

                  NPedro1 - Profil | Pá 16.3.2012 10:11:46

                  Zajda >> Cpe to do všech diškuzí ohledně wobů.

                    NPulec - Profil | Pá 16.3.2012 10:03:10

                    Zajda >> Bohužel je to tak :)))

                      NZajda - Profil | Pá 16.3.2012 10:00:29

                      Největší sranda je, že ten všivák už to nabízí i v bazaru za pouhých 499czk...

                        NButchi - Profil | Pá 16.3.2012 8:54:21

                        Pedro1 >>
                        No tyvole.
                        Kdo jinej.

                          NPedro1 - Profil | Pá 16.3.2012 8:47:54

                          Butchi >> Trochu Ti to doplním:-)

                          "Pohoda, umístím návnadu pod háček, nástrahy nahážu do vody a pak budu řvát, že v té vodě nic není,protože to vyžrali masaří s mražákama a srkačkama a nám,klucím co pouštíme furtimrvére něco zakazujou:-))))

                            NButchi - Profil | Pá 16.3.2012 8:36:59

                            Pedro1 >>
                            Pohoda, umístím návnadu pod háček, nástrahy nahážu do vody a pak budu řvát, že v té vodě nic není :-))))

                              NPedro1 - Profil | Pá 16.3.2012 8:27:59

                              Butchi >> Není to tak dlouho,co tady nějakej Wostrej psal,jak umisťuje návnadu pod háček.A podotýkám,že to byl někdo z těch echt wostrejch:-)

                              Každej by chtěl hned všechno,ale naučit se začátky,to ne.

                                NButchi - Profil | Pá 16.3.2012 8:11:52

                                Pedro1 >>
                                Tyhle dedukce mě fakt baví :-D
                                Bych taky řekl, že tě to navnadí, jak budeš tahat ryby a potom nasranej zahodíš prut někam do lesa. Samozřejmě správně navnaděn.

                                  NPedro1 - Profil | Pá 16.3.2012 8:04:26

                                  Butchi >> Tohle ale jistojistě návnada je.Budeš to půl dne tahat vodou z jednoho místa a ryby se Ti budou smát.Tím je ale navnadíš a jakmile jim tam pak šoupneš něco normálního,úspěch zaručen:-)))

                                    NButchi - Profil | Pá 16.3.2012 7:58:08

                                    rybomil >>
                                    Nějak tak..

                                    Mě hlavně tahá za uši to slovo navnáda, nemůžu si pomoct :-)

                                      Nrybomil - Profil | Pá 16.3.2012 7:52:16

                                      Butchi >> návnada je od slova navnadit = nezkušené koupit něco skoro na 2 věci, v tomto případě lze říci, že nejspíš neaktraktivní nechodiče ???

                                        NButchi - Profil | Pá 16.3.2012 7:37:27

                                        Lacike7 >>
                                        :-))))))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda