Přívlač a dravci

Lacike7 - Profil | Pá 16.3.2012 7:28:03

Butchi >> su take lacne lebo sa nimi zakrmuje.. :)

    Butchi - Profil | Pá 16.3.2012 7:21:41

    MrMika >>
    Jak někdo použije slovo návnada ve spojení s woblerem, jdou na mě mrákoty.

      : vydrák - Profil | Pá 16.3.2012 7:14:25

      MrMika >> Jsi zřejmě velmi bohatej,když kupuješ tak levný věci:-))))

        Bosanac - Profil | Čt 15.3.2012 22:36:53

        MrMika >> Reklama takoveho druhu je k bliti . Ty cinsky woblery jsou na ho.....

          MrMika - Profil | Čt 15.3.2012 22:31:00

          Nechce někdo sady 10 wobleru? Ja jsem si je koupil tady: http://www.vykupto.cz/zbozi/3548-sada-10-rybarskych​-navnad

            Kolis - Profil | Čt 15.3.2012 19:19:22

            Pedro1 >> No vidíš.... o))

              Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 17:55:08

              Kolis >> Určitě ano.Byla by to vláčecí sestava roku.A na konec něco v barvě ORO.To by se ryby posraly a skákaly na břeh:-)))

                Kolis - Profil | Čt 15.3.2012 16:43:22

                Pedro1 >> No coo, myslíš že by k ní neseděl? o)))

                  Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 16:40:52

                  minatrix >> Máš pravdu předsedo:-)

                    Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 16:40:37

                    Kolis >> Woe:-))))

                      minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 16:14:54

                      Pedro1 >> To máš recht, za bezšpičkového Black Huntera, jedině bezšpičkovou Catánu . Je to dost politické, pane předsedo?

                        Kolis - Profil | Čt 15.3.2012 15:35:49

                        Pedro1 >> Na Catanu? o)

                          Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 14:43:35

                          Zajda >> Kdyby byl o litr levnější,tak ho vezmu:-)

                            Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 14:41:48

                            Zajda >> Dík.

                              Zajda - Profil | Čt 15.3.2012 13:59:42

                              Pedro1 >> bazar

                                Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 13:56:16

                                minatrix >> Měnit suprčupr Catanu za nějakýho BH se zlomenou špičkou?
                                Politicky myslet,politicky:-))))))

                                  Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 13:55:26

                                  Pulec >> Co je to za velikost,jak dlouho je používaná a kolik za ní chceš?

                                    Butchi - Profil | Čt 15.3.2012 13:54:00

                                    minatrix >>
                                    Caldie 3000x na to sedne jak prdel na hrnec.

                                      minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 13:46:07

                                      Butchi >> stejně bych na to neměl naviják :-D

                                        Butchi - Profil | Čt 15.3.2012 13:42:51

                                        minatrix >>
                                        Rád bych zmínil, že podle aktuálních měření nejsem šílenec :-))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda