Přívlač a dravci

minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 13:39:41

Butchi >> Nějak jsem si to myslel :-)

    Butchi - Profil | Čt 15.3.2012 13:37:26

    minatrix >>
    Sni dál :-D

      minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 13:36:52

      Butchi >> takže vyměníš Blacka, když ti koupím jakkokoliv Katánu? :-D

        robin111 - Profil | Čt 15.3.2012 13:13:39

        Pulec >> .

          Zajda - Profil | Čt 15.3.2012 13:13:00

          Pulec >> Tak já bych i chtěl, ale ty za ni asi budeš něco chtít, že?:-)

            Pulec - Profil | Čt 15.3.2012 13:10:40

            Nechce někdo Daiwu Caldii? Víc v bazaru :-)

              Butchi - Profil | Čt 15.3.2012 12:49:05

              Pedro1 >>
              Catana je nejlepší a kdo nemá doma aspoň tři, je úplný somár.

                Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 12:08:29

                minatrix >> Ano,jsi amatér.Zatímco třeba takovej Butchi v tom má od začátku jasno:-)))

                  minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 11:54:44

                  Pedro1 >> až si příště budu nějakej prut vybírat, Catana bude hodně vysoko ve výběru... A mně se na krámě tak nelíbila, je vidět, že nemám vkus a jsem stále amatér :-)

                    Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 11:48:28

                    minatrix >> Psali to v ML,tak to musí být pravda:-)

                      Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 11:48:10

                      Kolis >> Je to tak Pavlíku,ale je to tajný:-)

                        minatrix - Profil | Čt 15.3.2012 10:52:47

                        Pedro1 >> Catana je prý hodně dobrý klacek, teda Mrk to tvrdí... :-)

                          Kolis - Profil | Čt 15.3.2012 9:02:07

                          Pedro1 >> Phůů, že by? o)

                            Pedro1 - Profil | Čt 15.3.2012 7:56:55

                            Šmejdi.
                            Tohle sedí od někoho,kdo má tu Catanu doma ve čtyřech provedeních na vláčku a ve třech provedeních na feedr.

                              Kolis - Profil | Čt 15.3.2012 6:56:54

                              Butchi >> Patrně je zaneprázdněn o))

                                Butchi - Profil | St 14.3.2012 22:38:21

                                Kolis >>
                                Čekal jsem, že zareaguje do 5ti minut, ale ono néé :-D

                                  Kolis - Profil | St 14.3.2012 21:33:11

                                  Butchi >> No bez Pedra ani ťuk, prošpikovaní Catanou žádný med... o)))

                                    Butchi - Profil | St 14.3.2012 21:28:43

                                    Zajda >>
                                    Radši ne :-)

                                      Zajda - Profil | St 14.3.2012 21:26:49

                                      Butchi >> Když Katanu, tak jedině hevíčko. Někdo si strašně chrochtá v ML...

                                        Butchi - Profil | St 14.3.2012 21:23:06

                                        Kolis >>
                                        No to já se budu muset domluvit s Pedrem.
                                        Kdybych mu to jako neřekl, tak by si normálně koupil Catanu a prošpikoval mě s ní :-)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda