Přívlač a dravci

NButchi - Profil | St 14.3.2012 21:22:21

hraji >>
Díky :-)

Já to znám zprostředkovaně, přiznám se, že ty copyrighty drze nečtu..

    NKolis - Profil | St 14.3.2012 21:06:14

    hraji >> Děkuji pane a jepici(ovi) taktéž o)

      NKolis - Profil | St 14.3.2012 21:05:22

      Butchi >> To jest strašně tajné, ale když dofrkneš tak tě vezmu... o)


      že pozdravuji o)

        Nhraji - Profil | St 14.3.2012 21:03:40

        Butchi >> copyrájt na Basta mudlerka má jepice

          NButchi - Profil | St 14.3.2012 21:02:12

          Kolis >>
          Kamžto na pstruzi?
          Nestyď se, pochlub se :-)))

          A basta Mudlerka často používá Dan (Rashid), měl by vědět, kdo je majitelem kopyrájtu..

            NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:58:56

            Butchi >> Tak o víkendu potáhnu na pstruzi a pak dám kartáč těm tam o)


            EDIT: a basta mudlerka(copy někdo)

              NButchi - Profil | St 14.3.2012 20:52:40

              Kolis >>
              Slunce v duši jest odvozeno z náhradního volna, které bude stráveno na rybách :-)))

                NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:50:36

                Butchi >> a slunci v duši o)))

                  NButchi - Profil | St 14.3.2012 20:48:42

                  Kolis >>
                  Pracovat se musí.
                  Kvůli lepším zítřkům, novým muškařákům a broďákům z Gore Texu :-))))))))))

                    NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:47:53

                    Butchi >> Ať žije ....o)


                    Práci čest o))

                      NButchi - Profil | St 14.3.2012 20:44:54

                      Kolis >>
                      Ať žije zpestření jídelníčku :-))

                      O víkendu má být super počas, proto jsem v práci.

                        NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:42:32

                        Butchi >> Právě to domlouvám a kapři mají po ptákach(ploutvích)... o))

                          NButchi - Profil | St 14.3.2012 20:32:20

                          Kolis >>
                          Jen pro opravdové muže :-)))

                          Tak jaká Pavliku, užs někde zaškodil, když to máš k té vodě tak daleko?
                          :-D

                            NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:29:54

                            Butchi >> O), tak nějak... o)

                              NButchi - Profil | St 14.3.2012 20:23:24

                              Kolis >>
                              Není nad hrnek ranní škváry :-))

                                NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:21:58

                                Butchi >> se nezdáš o))

                                  NKolis - Profil | St 14.3.2012 20:03:38

                                  Pedro1 >> Já tomu totiž rozumím, Péťo o))

                                    NButchi - Profil | St 14.3.2012 19:38:56

                                    Pedro1 >>
                                    Nevím no, aby z toho příště nebyl jiný posypový materiál.
                                    Třeba škvára.
                                    :-D

                                      NPedro1 - Profil | St 14.3.2012 19:37:07

                                      Butchi >> A vadí?Kdo ví kolik jsme jí zchroupali:-)))

                                        NButchi - Profil | St 14.3.2012 19:32:15

                                        fuxo >>
                                        Poláci taky říkali, že technická sůl v potravinách nevadí.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda