Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | St 14.3.2012 19:20:01

Kolis >> Jak říkáš Pavlíku:-)

    Kolis - Profil | St 14.3.2012 19:07:00

    fuxo >> Pedro1 napsal: "jestli to píšou poliaci,tak to musí být pravda" tak to bude pravda...

      V_L_K - Profil | St 14.3.2012 18:44:31

      fuxo: kogut je nejlepší na všechno, píšou to mrku a tak to musí být pravda.

        Pedro1 - Profil | St 14.3.2012 18:39:54

        fuxo >> Tak jestli to píšou poliaci,tak to musí být pravda.

          fuxo - Profil | St 14.3.2012 18:27:18

          Zdravím. Vlastní niekto wobler abu garcía rocket popper a chztil na ten pop niečo? Vraj je lepší ako ako X-RAP hlavne na štuky a bolene, píšu to poliaci na svojej Wiedkarstvo ečte že koguty su prima na zubáče. Ma s tým niekto skusenosti?

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 23:17:55

            martcv >> jaaaj, jasne

              martcv - Profil | Út 13.3.2012 23:15:04

              WhatWouldGeezesCatch >> nee........ten mám jerkáč...........na multíka.....škoda že ho nedělaj i na smekáč...

                WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 21:50:48

                martcv >> ten zillion to mas na more?

                  martcv - Profil | Út 13.3.2012 21:44:40

                  afjee >> chtělo by to vzít někde jednodíl do ruky.....to se asi popsat nedá...a každej prut je taky jinej...mám Zillion od Daiwy je psanej na 2 OZ což by mělo bejt 56g...ale zvládne daleko větší nástrahy......je takovej houževnatej nebo jak to popsat....

                    afjee - Profil | Út 13.3.2012 21:24:37

                    martcv >> Opravdu je ten rozdíl mezi dvojdílem a jednodílem tak znatelný? Dokázal by si přiblížit v čem? Jednodíl jsem v ruce ještě neměl, tak mě to zajímá.

                      martcv - Profil | Út 13.3.2012 21:22:07

                      WhatWouldGeezesCatch >> tak to jo....:-))))
                      jinak jednodíl je top......mám dva a o dalším přemýšlím....je to neporovnatelný

                        WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 21:19:13

                        Bambus... T.maniak >> dik, nevyzera zle

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 21:17:55

                          Este som nasiel: Dragon GUIDE SELECT Jig&Jerk 1,98m 18-70g to ale este nie je dostupne ..

                            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 21:14:40

                            To Milo vyzera ako kuzelna palica pre heretika v stredoveku :-))

                              WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.3.2012 21:13:46

                              martcv >> jasne, na more

                                Reznik76 - Profil | Út 13.3.2012 20:38:21

                                Pedro1 >> když Pepa-Č dostal skvělej zápis v Plkárně tak červená v přívlači by neměla bejt problém :-)))

                                  Rytíř - Profil | Út 13.3.2012 20:29:29

                                  Pedro1 >> je to vedle sebe..

                                    Pedro1 - Profil | Út 13.3.2012 19:53:41

                                    Rytíř >> Ty to nějak znáš,tyhle otázky:-)

                                      Rytíř - Profil | Út 13.3.2012 19:37:33

                                      Microb >> http://www.mrk.cz/kaprarina
                                      Sem to dej.

                                        Pedro1 - Profil | Út 13.3.2012 19:13:02

                                        Microb >> Za tohle by jsi měl dostat červenou.


                                        Ti kapř už jsou fakt všude:-(((

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda