Přívlač a dravci

NBambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 19:04:12

Zajda >> pozdeji no :-D

    NZajda - Profil | Út 13.3.2012 19:01:35

    Bambus... T.maniak >> Ale až za chvilku...Přiznej se..:-)

      NBambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 18:59:17

      Zajda >> myslím že jo :-)

        NZajda - Profil | Út 13.3.2012 18:57:40

        Bambus... T.maniak >> Asi jsi mě nepochopil...Ale jenom trošku..:-)))

          NMIPS - Profil | Út 13.3.2012 17:36:19

          Microb >> Nádherný..už dlouho sem nic lepšího neviděl..

            NReznik76 - Profil | Út 13.3.2012 17:35:01

            Zajda >> já bych to rovnou poslal Bučimu soukromkou, tady je to k prdu :-)))

              NP!F - Profil | Út 13.3.2012 17:30:00

              Microb >> tak to fakt cumim, maju tam aj posypovu sol pre kapre od K.Nasha?

                NBambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 17:29:26

                Zajda >> v přívlači asi sotva :-)

                  NZajda - Profil | Út 13.3.2012 17:24:53

                  Microb >> Jistě si tady šplhneš..:-)))

                    NMicrob - Profil | Út 13.3.2012 17:19:31

                      NBambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 12:39:09

                      WhatWouldGeezesCatch >> tohle jsem v myslel cormoran nano-cor 198cm do 50 g

                        NBambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 12:34:08

                        WhatWouldGeezesCatch >> koukni se na nový cormorany.. Ty vypadají dost tuhý a rychlý.

                          Nmartcv - Profil | Út 13.3.2012 11:01:52

                          WhatWouldGeezesCatch >> Ahoj....co na to chytáš?....jigovky 30-60g mi přijde tak na moře...neumím si to představit v našich podmínkách...možná tak na Dunaj...

                            Nj.sladkay - Profil | Út 13.3.2012 1:41:58

                            P!F >> no to je pravda, aletakyu ohavu by som siisto nekupil

                              NP!F - Profil | Út 13.3.2012 1:23:04

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.3.2012 1:16:23 >> na krasu serie pes.

                                Nj.sladkay - Profil | Út 13.3.2012 1:16:23

                                P!F >> a totot je este aj mimoriadne skarede.

                                  NP!F - Profil | Út 13.3.2012 1:09:16

                                  WhatWouldGeezesCatch >> obavam sa ze to Milo bude lepsie... Preslo uz hodne vela casu odkedy shitmano vyprodukovalo pouzitelny prut.

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.3.2012 22:43:39

                                    Speedmaster soft bait 210cm 20-70g

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.3.2012 22:08:52

                                      hraji >> dik, ale to asi ne :-)

                                        Nhraji - Profil | Po 12.3.2012 21:52:32

                                        WhatWouldGeezesCatch >> zadej si do vyhledávače Milo TECHNOCRAFT SPIN a vyber si

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda