Přívlač a dravci

NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.3.2012 21:39:34

zdar, potrebujem nieco kratsie do clunu (do 220cm) na jig hlavy od 30 do 60g, existuje vobec take nieco? Dik.

    Njackubr - Profil | Po 12.3.2012 12:32:19

    fuxo >> pohledej, je tu k tomu diskuse.

    EDIT:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=639368&kw=savage gear

      Nfuxo - Profil | Po 12.3.2012 11:51:51

      Zdravím.Ma niekto skusenosti s nastrahou savage gear soft 4play loosebody.Chcem si to zadovažit. Je skutočne taka suprova ako to uvadzaju predajcovia?

        NPaulus - Profil | Ne 11.3.2012 20:27:46

        Worm >> Mi ještě nezazpíval, až zazpívá, budu mít řídkou stolici. Jasně že se poseru.
        Kapř ? Mno to snad ne ... tečka na lebzu a tchyni.

        Pravěk - k zamyšlení. Ani ne, spíš dopsat kruh s plnou palbou ... o))

          NWorm - Profil | Ne 11.3.2012 19:50:13

          Paulus >> Ale tak úplně zase ne...5/6 šnůra se mi tam sotva vejde a to jsem pod to dal tak 30m pletenky pro případ,že by mi to vymotal nějakej kapř....



          S pravěkem se ti zachtělo koketovat?To není nic pro mě :o)

            NPaulus - Profil | Ne 11.3.2012 19:47:47

            Worm >> Lepší stroj ? Toliko k prdu jest.

            Vím, já vím - ten červík co hlodá. Má to smysl, mimo našich smyslů ?
            Leda hovno.
            Posháním štípák s Rouskem a imitací, starý pohorky a bude. Jebne mi definitivně o))

              NWorm - Profil | Ne 11.3.2012 19:36:47

              Paulus >> Kdepak....s čím bych potom zevloval u vody na jediným mušáku,co mám :o))))

              ..možná,až si koupím nějakej lepší stroj :o)

                NPaulus - Profil | Ne 11.3.2012 19:32:25

                Worm >> Pokud ho nechceš, rád si ho vezmu - adresu ti klidně pošlu. o))

                Balónek má nejspíš co do činění se včerejškem, potkali jsme se u řeky. Nechal jsem mu to v ML schválně a jestli je frajer, přihlásí se k tomu. I kdyby ne a byl to von (jakože byl), bylo to vtipný a beru to o))
                Hele pocem - sedma lajna je tu plonková a čeká - mám jí to teda slíbit ? o)))

                  NWorm - Profil | Ne 11.3.2012 19:25:12

                  Paulus >> No rozhodně ti závidím ten naviják...doufám,že ti vadí stejně jako mě...i když je to jen hloupej zásobník šnůry:o)


                  Jo...a pěknej balónek :o)

                    NPaulus - Profil | Ne 11.3.2012 19:23:18

                    Worm >> Nemáš co Pavko, nemáš co.

                    I když ........ o))

                      NWorm - Profil | Ne 11.3.2012 19:09:12

                      Paulus >> Pěkně mě s tou muškařinou sereš...houmlesáku plzeňskej:O))))

                      ...a tak trochu ti i závidím :o)

                        NPaulus - Profil | Ne 11.3.2012 19:05:30

                        Robo39 >> To jsou svině, viď ? Samej kokot ..........

                        Pocem, já ti poradím. Kup si legíny, (polokožený), ((copy pan Liška)) a dej se na balet.
                        Fakt.

                          NPedro1 - Profil | Ne 11.3.2012 18:54:06

                          P!F >> Hajzle:-)))

                            NP!F - Profil | Ne 11.3.2012 18:12:41

                            Pedro1 >> dufam ze spojena s ochutnavkou, pre dvoch. Beriem ta zo sebou :D

                              NPedro1 - Profil | Ne 11.3.2012 18:11:54

                              P!F >> Jasná věc.Výhra je exkurze do výrobny koulíz.

                                NP!F - Profil | Ne 11.3.2012 17:26:23

                                Pedro1 >> Pletenku!



                                Edit: vyhral som?

                                  NPedro1 - Profil | Ne 11.3.2012 17:22:50

                                  Jsem zvědav,kdo první poradí pletenku:-)

                                    NBlažík - Profil | Ne 11.3.2012 17:21:56

                                    Robo39 >> Do třetice... lanko :-)

                                      NBatuta - Profil | Ne 11.3.2012 17:06:08

                                      Robo39 >> Lanko

                                        NPedro1 - Profil | Ne 11.3.2012 15:09:28

                                        Robo39 >> Lanko.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda