Přívlač a dravci

Robo39 - Profil | Ne 11.3.2012 14:57:20

Zdravím,letos se chci věnovat lovu candátů a štik . Na navijáku mám šňůru Power Pro 0,15mm nosnost 9 kg. A budu chytat na gumy a wolery.Jaký znolit navazec,Climax Hard Mono - kolika lb? Nebo zvolit lanko které je vidět Jaxon Miro Plus.Děkuji.

    kebator - Profil | Pá 9.3.2012 20:17:44

    dobry vecer pani, ak mate nejake rady, tipy, triky, tak dajte vediet, dakujem !

    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646964

      Pedro1 - Profil | Pá 9.3.2012 14:13:04

      rybomil >> Něco jako tohle?:-)

      Po roce od promoce se setkali dva bývalí spolužáci: "Člověče, když pomyslím na to, jaký jsem já inženýr, tak se normálně bojím jít k doktorovi!"

        rybomil - Profil | Pá 9.3.2012 9:06:52

        afjee >> tak, jestli bude takovej poradce v ekonomice, víme kde ta ekonomika obchodu na severu bude :o§)

          afjee - Profil | Čt 8.3.2012 21:52:04

          Bambus... T.maniak >> Že ti trvalo asi minutu a půl mi odpovědět :D

            Bambus... T.maniak - Profil | Čt 8.3.2012 21:50:50

            afjee >> píšu slohovku... a učim se MO z ekonomiky.

              afjee - Profil | Čt 8.3.2012 21:49:29

              Bambus... T.maniak >> Táhni se učit voe :D

                Ivan. - Profil | Čt 8.3.2012 21:42:14

                Bambus... T.maniak >> u väčšiny prútov sú totiž uvedené len samé kecy, miesto toho aby bola popísaná akcia a zameranie.. Bývam síce v 100 000 meste, ale obchody sú ťažko zamerané na kaprarinu, väčšinu týchto značiek tam nenájdeš, nie je potom čo ošahat. A sobotné veľtrhy som neabsolvoval, lebo soboty robím . . preto táto otázka, díky.

                  Bambus... T.maniak - Profil | Čt 8.3.2012 21:33:04

                  Ivan. >> myslím si že by to mohl zvládnout.. kvalitní blank... a je trošku tužší. rekl bych nejaka 40-42g http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/p​rut-dragon-guide-select-tiger-2-75m-10-35g

                    Ivan. - Profil | Čt 8.3.2012 21:29:16

                    Hoďte sem nejaký typ na štikový prívlačák.. Na stredné voby tak do 12 cm, plandy a rotačky, prípadne väčšie gumy.. Díky

                      Bambus... T.maniak - Profil | Čt 8.3.2012 19:01:19

                      Detreux >> je to možný

                        Detreux - Profil | Čt 8.3.2012 18:58:49

                        Bambus... T.maniak >> přez gamarus nějakou kličku seženu, jen ještě nevím z jakýho typu navijáku... Myslel jsem že to prohodím s kličkou z exage ale je tam nějakej novej tip šroubení. Jinak je FD a FJ asi uplně stejný, akorát FJ se (myslím) dodává jen s jednou cívkou.

                          Bambus... T.maniak - Profil | Čt 8.3.2012 18:55:02

                          Detreux >> hod fotku. :-)

                          zajimal by mne docela.. ale jak říkáš. s jednoklickou.. :-)

                            Detreux - Profil | Čt 8.3.2012 18:47:13

                            Bambus... T.maniak >> koupil jsem dneska FD a budu schánět kompatibilní jednokličku. FJ jsem nikde nesehnal :( Ted FD má trošku tužší chod, doufám že se to trochu zjemní jak ho začnu používat.

                              Paulus - Profil | Čt 8.3.2012 18:41:24

                              Bambus... T.maniak >> Reexíka a Stabila 321 na tebe ! o)

                                Bambus... T.maniak - Profil | Čt 8.3.2012 18:32:27

                                Detreux >> to fj se mi taky moc líbí...


                                FC jsou šroty.. mluvim z vlastní zkušenosti.. mněl jsem dva a oba staly za ho....o

                                  Butchi - Profil | Čt 8.3.2012 15:57:48

                                  Detreux >>
                                  Erudovaný Shimanolog je člověk s nickem tym.
                                  Nikoho povolanějšího tady na tomhle serveru nenajdeš :-)

                                  Edit: Vlastně v tomhle státě :-D

                                    Detreux - Profil | Čt 8.3.2012 13:48:58

                                    Dobrý popoledne, potřeboval bych radu nějakýho erudovanýho shimanologa. Rozdíl mezi Stradic 2500 FC a FD je jen v ceně a hloubce cívky? Dá se na čekým eshopu sehnat Shimano Stradic 2500 FJ? Děkuju předem

                                      Pjóťa - Profil | Čt 8.3.2012 8:38:52

                                      Zdar páni rybáři!

                                      V sobotu se chystám na veletrh a chci zakoupit prut + naviják + šňůru, na chytání s woblery okolo 15cm a slidery cca 8-10cm. Rád bych se snažil spíše o ty větší ryby. Budu chytat spíše na přehradách, takže délku prutu bych viděl na těch 2,7-3m.
                                      Dosud sem chytal spíše UL a L vláčku a tak s těžšími kalibry nemám moc zkušeností.
                                      Můžete mi prosím poradit gramáž prutu (případně i konkrétní typ), velikost cívky (případně typ navijáku) a šňůru (typ + sílu). Cenu kompletu si představuju max do 5tis.
                                      Minulou sezónu jsem používal šňůru Power Pro, ale strašně se mi sukovala (netvrdím, že by to nemohlo být navijákem).
                                      Za každou radu děkuji.

                                      Petr

                                        Bláža - Profil | St 7.3.2012 22:31:52

                                        Petr Dědek >> Tak to asi určitě, zvlášť když mám tři klíče a ještě ten plastovej kabelkovej.... ;o)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda