Přívlač a dravci

NPetr Dědek - Profil | St 7.3.2012 22:30:04

Bláža >> Lepší, než měnit celou sadu. :-)

    NBláža - Profil | St 7.3.2012 22:25:04

    Petr Dědek >> Tak servis škoda mám skoro za domem, tak se zeptám. Dva týdny bych vydržel tam lézt z druhé strany..... ;o)))

      NPetr Dědek - Profil | St 7.3.2012 22:12:27

      Bláža >> Já jsem to řešil přes servis, kam normálně jezdím na běžné opravy. Kdyby to nesehnali tam, tak nějaký značkový servis VW, nebo škoda. Trvalo to skoro dva týdny.

        NBláža - Profil | St 7.3.2012 22:08:45

        Petr Dědek >> To by šlo, a kde se to objednává, a jak dlouho to asi trvá?

          NPetr Dědek - Profil | St 7.3.2012 22:07:19

          Bláža >> Musíš mít štítek na náhradních klíčích, nebo to risknout a nechat si udělat tu novou vložku podle win kódu auta. Tam ale hrozí, že předchozí majitel už vložky měnil, ale dal tam jiné než s původní drážkou. Nej je najít ten štítek, to je pak na 100%.

            NBláža - Profil | St 7.3.2012 22:03:36

            Petr Dědek >> Už je to starší vozidlo, tak nevím. Klíče mám všechny, jen jsem nic podobnýho nehledal, kde se to dá najít?

              NPetr Dědek - Profil | St 7.3.2012 22:01:16

              Bláža >> Jestli máš win kód drážky klíče, tak ti udělají novou jen tu jednu špatnou. Řešil jsem podobný problém po vylomení vložky od nějakého lumpa u vody. Ani to nebyla nějaká závratná částka.

                NBláža - Profil | St 7.3.2012 21:56:21

                Zajda >> Ještě to rozeberu, auvidím, co se s tím dá dělat. Ale jen naštudovat jak se k tomu dostat dá docela fušku. Maj to holt vymyšlený. ;o))

                  NZajda - Profil | St 7.3.2012 21:54:42

                  Bláža >> Mám obavy, že ve tvém případě to bude dost pálka..:-(

                    NBláža - Profil | St 7.3.2012 21:51:32

                    Zajda >> Dnes si nikdo nevyskakuje, a mně se dnes vysypala vložka zámku u auta, taky to nebude zadarmo, sada jsou tři, ale ani nevím, kolik na toho Passata stojej..... ;o(

                      NZajda - Profil | St 7.3.2012 21:47:18

                      Bláža >> Karle, viděl...Jenomže jsem momentálně trochu insolventní..:-(

                        NBláža - Profil | St 7.3.2012 21:44:21

                        Zajda >> Hoj , už jsi viděl ten svěráček? Jsem ho dával do kogutů a i do streamru....., ale už to bylo někdy....

                          Nsnobacek - Profil | St 7.3.2012 21:38:03

                          shánim něěco co je blízko berouna a kde se dá dobře zachytat UL přívlač. učim to dceru tak jí musím motivovat :-)

                            NZajda - Profil | St 7.3.2012 21:32:50

                            Macron >> snobacek - 7.3.2012 21:29:08 >> Žernoseky...

                              NZajda - Profil | St 7.3.2012 21:30:50

                              Macron >> snobacek - 7.3.2012 21:29:08 >> Podívej se dole vpravo na výsledky závodů...Někde v Čechách = pro mě passé..:-(

                                Nsnobacek - Profil | St 7.3.2012 21:29:08

                                Zajda >> kde jsou ty píšťany? to by mne taky zajímalo

                                  NP!F - Profil | St 7.3.2012 18:29:17

                                  Paulus >> Presne, a keby si nedosiel, nebude to komplet :D

                                    NPaulus - Profil | St 7.3.2012 15:09:46

                                    Mno jo ....... samá známá firma ... o)))

                                      NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 11:46:19

                                      Zajda >> Až takhle hluboce do věcí nevidím a myslím že ani nechci:-)))

                                        NZajda - Profil | St 7.3.2012 11:44:14

                                        Pedro1 >> Maximálně primář na gynekologii - s jeho krakenem..:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda