Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 11:41:15

Zajda >> To je taky možný.Ale Paulus by byl jistě dobrý primátor:-)))

    NZajda - Profil | St 7.3.2012 11:21:21

    Pedro1 >> Oni mají určitě primátora..:-)

      NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 11:07:53

      Bambus... T.maniak >> Tam ho pustit nemůžou,to by špatně zkončilo:-)

        NBambus... T.maniak - Profil | St 7.3.2012 11:03:43

        Pedro1 >> oo tak to se máá :-)

        třeba bude šlehat pěnu v tom plzeňském pivovárku :-)

          NRytíř - Profil | St 7.3.2012 11:02:53

          Bambus... T.maniak >> nevím ale jak pivovar:-))

            NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 11:02:40

            Bambus... T.maniak >> To jsem myslel.Paulus napsal "Radnice",tak jsem měl za to,že bude starosta,když už teda je ten muškař:-)

              NBambus... T.maniak - Profil | St 7.3.2012 11:02:10

              Rytíř >> :-D myslím že by byl spokojenější..

                NRytíř - Profil | St 7.3.2012 11:00:20

                Bambus... T.maniak >> hm,možná tak v pivovaru:-))

                  NRytíř - Profil | St 7.3.2012 10:59:58

                  Pedro1 >> by se nepo....:-)

                    NBambus... T.maniak - Profil | St 7.3.2012 10:59:30

                    Zajda >> je jich tam jak sratch..ek.. a velky tam jsou taky..

                      NBambus... T.maniak - Profil | St 7.3.2012 10:59:05

                      Rytíř >> třebaa myslel že bude starostou Plzně ( ouřada)

                        NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 10:59:01

                        Rytíř >> To jsem měl původně napsaný,ale pak jsem to radši smazal.Vím jak na to jsou ze z Plzěňáci háklivý:-)

                          NRytíř - Profil | St 7.3.2012 10:57:24

                          Pedro1 >> N Pedro1 - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 7.3.2012 8:24:48
                          Paulus >> Budeš starosta Plzně?:-)

                          Pozor,říká se ze z Plzně,dědek tě to potvrdí:-))

                            NZajda - Profil | St 7.3.2012 10:55:28

                            Pedro1 >> Takový okouní ráj bych chtěl mít pod nosem...Kde jsou ti malí, budou určitě i velcí...A ti malí jednou dorostou...

                              NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 10:22:54

                              Aha,dík za info.

                                NBambus... T.maniak - Profil | St 7.3.2012 9:33:17

                                Pedro1 >> jo to jsou pistany ;-)

                                  NZajda - Profil | St 7.3.2012 9:28:30

                                  Pedro1 >> To jsou Píšťany...

                                    NKnapík - Profil | St 7.3.2012 8:45:32

                                    Pedro1 >> okouni se chytali i slušní 30+, mola tam pokud vím nejsou ...

                                      NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 8:42:47

                                      rybomil >> To je tohle?http://www.uhabakuka.cz/jezeroradnice/
                                      Jak se tam v těch zimních závodech chytlo asi půl milionu 15 cm okounků.Sedělo se na nějakejch molech a chytalo se ze židle?Tak už asi vím:-)

                                        NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 8:40:44

                                        rybomil >> Aha,jsem si říkal že když je teď ten muškař,tak už se hrne do čela Plzně a bude se stěhovat:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda