Přívlač a dravci

Nrybomil - Profil | St 7.3.2012 8:33:48

Pedro1 >> Paulus myslel ten krásnej revír u hezkého městečka co zprivatizovali jistý vohnouti........

    NPedro1 - Profil | St 7.3.2012 8:24:48

    Paulus >> Budeš starosta Plzně?:-)

      NPaulus - Profil | Út 6.3.2012 21:12:35

      Macron >> snobacek - 6.3.2012 20:40:30 >> Radnice.

        Nsnobacek - Profil | Út 6.3.2012 20:40:30

        chlapi nedávno tu bylo oznámení na poslední přívlač a chytání zimních okounů na soukromém revíru mezi berounem a plzní. nevzpomenete si na název?

          NLukas89 - Profil | Po 5.3.2012 22:47:49

          dvorák >> Ahoj, na ten sem taky koukal, mě hlavně zaujali kousky č.019 a výše...

            NDetreux - Profil | Po 5.3.2012 22:41:24

            Dá se na českým eshopu sehnat shiano stradic fj? S jednokličkou.

              Ndvorák - Profil | Po 5.3.2012 22:39:50

              Lukas89 >> Čau,pár jsem jich tam nakoupil a vyzkoušel. Nej.je ten dvoudíl č.012,ten maká fakt suprově. Ostatní taky tak nějak jdou,sice žádnej tuzex,ale za ty kačky...

                NLukas89 - Profil | Po 5.3.2012 20:34:39

                Ahoj, máte někdo zkušenosti s voblery Shakespeare? http://www.hobby-g.cz/770-Navnady-vlaceci-Voblery Jsou za pakatel a zdají se mi docela pěkný, navíc sou i ve větších velikostech což mě zajímá, ale v reálu sem je neviděl.. Díky :)

                  NKosák - Profil | Po 5.3.2012 20:26:02

                  Zdravím kamarádi,
                  mám pro Vás nabídku ;-) Sháníme 2 parťáky, kteří by s námi chtěli podniknout rybářský výlet na Alandy (bohužel nám vypadli 2 lidi)...
                  Lokalita: Finstrom - Basto
                  Termín: 26.5.-2.6. (-1 den odjezd, +1 den příjezd)
                  Cena: 6000,- ubytování (3 lodě s motorem a benzínem, ryb. licence, závěrečný úklid, ložní prádlo), 1300,- trajekty + náklady na naftu a jídlo. Měl by někdo zájem????????
                  Případně co nejdřív SZ, mail: Kosak8@gmail.com nebo mobil:608323852...

                    NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 18:29:17

                    bambusový dědek >> spravne, preklep :(

                      NFuldík - Profil | Po 5.3.2012 17:55:44

                      Kaso >> Kaso-paštikár - 5.3.2012 17:53:44 >> Má ležet pod postelí...

                        NKaso-paštikár - Profil | Po 5.3.2012 17:53:44

                        Fuldík >> No jo,len v lete mám krátke triko. No nič,otázka bola či je v pohode to superXko na gumy. Asi ho tam dám. Dik.

                          NFuldík - Profil | Po 5.3.2012 17:50:48

                          Kaso >> Kaso-paštikár - 5.3.2012 17:46:40 >>:-)) Já to trhám většinou přes ruku v mikině.

                            NKaso-paštikár - Profil | Po 5.3.2012 17:46:40

                            Fuldík >> Nikdy ma nenapadlo,že by im to vadilo,zatial som tak ani žiadny nedodrbal:o) To mám zo sebou nosit nejakú rukavicu....ale vlastne robotnícku rukavicu aj nosím,len sa mi nikdy nechce pre ňu zohýbať.

                              NFuldík - Profil | Po 5.3.2012 17:44:18

                              Kaso >> Kaso-paštikár - 5.3.2012 17:41:25 >> To těm navijákům dáváš kurevsky pohulit,to bych nedělal...

                                NKaso-paštikár - Profil | Po 5.3.2012 17:41:25

                                Fuldík >> To ja viem,ale ťažko sa to odnaučím,zásadne a vždy trhám cez brzdu,aj 30kg šnúry.

                                  Nbrach - Profil | Po 5.3.2012 17:40:04

                                  bambusový dědek >>
                                  Bojíš se dát více údajů do registračky?
                                  Nebo tu nejsi poprvé?

                                    NFuldík - Profil | Po 5.3.2012 17:02:40

                                    Kaso >> Kaso-paštikár - 5.3.2012 12:23:10 >> Ahoj,já bych ho tam klidně dal,jestli ti vyhovuje.Šak nesmíš trhat přes brzdu,ale přes obalenou ruku-)

                                      Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 14:34:28

                                      Paolomaldini >> Snad si chtěl napsat "od Bubeníčka".
                                      Od Oty má taky cosi.

                                        NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 14:18:09

                                        bambusový dědek >> ona ho kdy tam nejsem dava dolu a otaci ho ke zdi. Me to nerusi.

                                        ps: kdyz krajinky tak od Boubenicka.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda