Přívlač a dravci

Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 14:12:15

Paolomaldini >> Moji rodiče měli nad postelema v ložnici panenku Marii s Jezulátkem. Já měl (a mám) nad postelema v ložnici většinou nějaké poklidné panoráma krajiny v oleji.
Právě si teď maluji velké panorama poskládané, či spíš inspirované, výjevy z obrazů Kolomana Sokola. Mexico. Koně, jezdci, divočina. Staccato. Žádnej klid. Červená, žlutá, modrá, vyprahlej písek...
Jsem od barev až za ušima.Taky jedno hobby.
Zejtra si půjdu zaházet mušákem.
Nosála Andyho Kvašňáka bych si do ložnice nedal. Neruší tě to při souložení, že na tebe čučí Kvašňák?
Tvoji asi ano.

    Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 14:06:18

    Paolomaldini >> No su vo cosi starši jak tvuj tata.

      NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 14:04:42

      bambusový dědek >> Koukam opravdu pametnik ;) ... to ja jsem zasoben historkama od Tatika je 51 rocnik a kopal Za Viktorku Zizkov (jinak ale od malicka kovany Spartan a dodnes nevynecha takrka zadne utkani), pak zavedli dvousmene treninky tak se dal na medicinu a stal se gynekologem ;) Od jednoho nelogickeho oboru k druhemu ktery neni o moc logictejsi. Co se Andreje tyce tak na nej pochopitelne peje oslavne ody. Ja mam velkej portret Andreje v loznici naproti postely, a pod nim napis Spartan Stoleti. Pritelkyne to spatne snasi :D ze prvni co vidi po ranu je Andrej Kvasnaku.

        Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 13:56:00

        Paolomaldini >> To já chodil na Spartu, když hrával ještě kololhnát Andrej Kvašňák. Taky pan fotbalista. Například v Drnovicích Sparta hrála přátelské promoutkání se Slavojem Vyškov. V létě. To se tam ovšem o 1. lize ještě nikomu nezdálo a Honza Gottwald hrál snad za dorost, nebo za žáky. Měl pěknou sestru Jarku. Taková pružná byla. A uměla se pěkně vlnit. Přirozený talent. Ale na jiné věci, jako brácha. Prý už nežije.

          NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 13:49:47

          Tvrdim ale jednu vec: Fotbal, ženský a ryby nemaji logiku.

            NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 13:45:44

            bambusový dědek >> AC je snad jedinej klub kteremu tak nejak drzim palce. Krom aktivniho fandeni memu zamilovanemu pochopitelne.

            AVE SPARTA ;-)

              Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 13:34:58

              Paolomaldini >> Abych to ještě objasnil. Tehdejší vedení fy Lombardini byli úžasní tifosi.Doslova fotbaloví Fanatici. Skončili jsme večeři o půl noci a oni se ještě ve 3 ráno hádali na parkovišti o fotbale.
              Ta tratoria patřila (a asi stále patří) jinému takovému fanatikovi. Po stěnách jsou všude zarámované fotografie pana majitele s velkými fotbalisty. Platini, Riva, Rivera, Eusebio...zval je, hostil a těšil se s nimi. Maldini byl z těch mladíčků...

                Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 13:26:03

                Paolomaldini >> Hmm, seš o rok mladší, jako můj nejmladší.

                  NPaolomaldini - Profil | Po 5.3.2012 13:14:21

                  bambusový dědek >> Roso neri! :D

                    NKaso-paštikár - Profil | Po 5.3.2012 12:23:10

                    Chlapi,myslíťe,že Shimano super X 3000 s bojovkou bude na gumy na prd? Myslím kvôli zadnej brzde a prevodu 7:1. Či ju neztrhnem,ked budem trhať nástrahy? Mám ich totiž dve a sú jak nové,jedna chodí z jari na feeder a druhá je pod postelou,tak by som ju chcel zapojit. Dík za odpoved.

                      Nbambusový dědek - Profil | Po 5.3.2012 12:11:44

                      Paolomaldini >> S Maldinim jsem někdy v roce 1988 či 89 pojídal prosciutto, spaghetti a parmigiano reggiano v jedné trattorii v Reggio Emilia.
                      I víno lambrusco reggiano bylo dobré.

                      Motori Lombardini !

                        NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:54:09

                        Hansp >> Pak je to teda mozny, ja tam letos uz byl , ale pavilon selem byl v rekonstrukci. Tak snad to tam zustane. Jinak pavilon pro hrohy je v podstate hotov a na Slonech se usilovne pracuje. Ale to jsme se dostali od ryb pekne daleko.

                        Petruv zdar dobrou noc.

                          NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:44:34

                          Paolomaldini >> No doufám že Ti nekecám, ale co jsem tam byl loni naposled BYL TAM :-)

                            NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:40:24

                            Hansp >> Fakt jo??? ja mel pocit ze to bylo sundano?! Do Zoo chodim tak 2x rocne tak se tam priste hnedka podivam.

                              NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:37:26

                              Paolomaldini >> jj to znám....:-) jetam pořád

                                NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:36:29

                                Bosanac >> Dík koukal jsem na to, ale poslední příspěvek je tam někdy z prosince 2011...ještě to zkusím tady :-) třeba bude někdo vědět...

                                  NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:35:10

                                  Hansp >> Onehda bejvala v Prazske ZOO v Troji, v pavilonu selem expozice umistena docela hodne vysoko, tak aby na ni deti nomohli videt, Byly tam strasne tlusty mrize a pod ni text "NEJNEBEZPECNEJSI ZVIRE SVETA". Kdyz jsi se skrze mriz podival , bylo tam zrcadlo. Pokazde kdyz slysim vetu "jsme jen lidi" tak si na to vzpomenu ;-)

                                    NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:30:01

                                    Paolomaldini >> V poho...jsme jen lidi... :-)

                                      NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:22:12

                                      Hansp >> ale neee samozrejme , omluva na me strane, ja si to nejak neuvedomil, na polozenou na rybycku nechytam ... tak mi to hned nescvaklo, dotaz jsi polozil spravne ;)

                                        NBosanac - Profil | Ne 4.3.2012 23:14:47

                                        Hansp >> Ja bych zkusil poradnu . Tam to nekdo bude vedet .

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda