Přívlač a dravci

NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:13:50

Paolomaldini >> V poho...taky jsem se musel podívat... :-)

    NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:12:35

    Paolomaldini >> Tak sorry...ale chci ho taky na dravce...na rybičku pod spičkou...to se tady neprobírá???

      NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:11:10

      Hansp >> aaa sem to ale vrtak, PRIVLAC A DRAVCI :D

        NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:10:35

        Hansp >> Proc je pak tvuj dotaz v sekci Privlac? (bez rypani) jen me to zajima.

          NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:09:56

          LosPafkos >> jen doplnim ze v popisku v linku je uvedeno ze sedak je vyroben z polysterenu, Ale co jsem mel moznost videt ja tak to byla takova umela pena. Polysteren by byl mozna i lepsi ze tolik nenasaje vodu. Takze bud chyba popisku nebo mi bylo ukazano jinej "podprdelnik" ale to pochybuju. spis chyba v popisku.

            NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:09:15

            Bosanac >> Ti dík :-) ale vláčecí nepotřebuji :-)

              NPaolomaldini - Profil | Ne 4.3.2012 23:06:39

              LosPafkos >> http://www.velka-ryba.cz/belly-boaty/1051-belly-boa​t-jenzi-v-boat.html barva sice divna, ale ma pevne penove dno, coz je vyhoda. Da se sehnat i levneji napriklad ho maji v akci v Legerove ulici v Praze. Obchudek pro milovniky musek. ;-) Tam jsem si ho prohlizel a velice se mi zamlouval.

                NBosanac - Profil | Ne 4.3.2012 23:04:46

                Hansp >> Kdyby byl o pulku kratsi dalo by se s nim i vlacet .

                  NHansp - Profil | Ne 4.3.2012 23:03:18

                  Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto prutem: Prut - D.A.M On-Liner Tele Stellfisch 6m / 50-100g chci si ho pořídit a tak by se mi pár názorů hodilo....http://www.ks-fish.cz/ks-fish/eshop/0/0/5/734-Prut-​D-A-M-On-Liner-Tele-Stellfisch-6m-50-100g...

                  Díky

                    NLosPafkos - Profil | Ne 4.3.2012 21:28:00

                    všem rádcům děkuji,to půjdu teda do krámu vybaven :-))))

                      NRybkin - Profil | Ne 4.3.2012 21:23:53

                      LosPafkos >> Aby neucházel:-)

                        NBosanac - Profil | Ne 4.3.2012 21:22:07

                        LosPafkos >> Nosnost .

                          Nmartcv - Profil | Ne 4.3.2012 21:21:57

                          LosPafkos >> na ostrý háčky............:-)

                            NLosPafkos - Profil | Ne 4.3.2012 21:18:02

                            Ahojte,chci si koupit belly boat,na co si mám dát bacha? dik

                              NPaolomaldini - Profil | So 3.3.2012 0:07:45

                              nic jdu spat, jeste musim dat hudlana ty zabe... co kdyby to preci jenom nebyla zaba ale ..... http://www.mordinson.com/img/de/ukrainian-girls-fis​hing.jpg

                              Petruv zdar, privlaci zvlaste.

                                NPaolomaldini - Profil | So 3.3.2012 0:01:51

                                Hugo Fisher >> sakra to je sebemrskacstvi, kupovat si takovy blbustky kdyz je se jeste chyta na dirkach ;) Na 7ku Vltavu nechodim tam me to nejak nelaka. Ja si snad sezenu nakej soukromak kde to zkusim. Kazdopadne na konkurencnim serveru jsme vyhrali v jedne fotosoutezi tri povolenky na Lisci jezero kde by meli byt i trofejni kusy zubatek, takze zabí princ pozna stredovek. ;)

                                  NPaolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 23:55:20

                                  Zajda >> jen dodavam ze ta zabka co jsem koupil ja to jest ta co si prejes od jeziska, se dodava s jednim parem vymenitelnych nohou stejne barvy jako ty co tam jiz jsou nasazene a k tomu jeste provlikaci sponka nebo jak to nazvat , kterou nahradis poskozene nohy (kez by od dravce) za nove. A dal muzes krom toho nozicky dokupovat samostatne za par stribrnaku.

                                    NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2012 23:54:20

                                    Paolomaldini >> ta moje mrcha vazla jen kdyz se zacal vlasec zarezavat to listu apod - tj. nebylo to ji jako hakem, ale vlascem. Ale ja ji hazel fakt do desneho bordelu. Nastraha sama o sobe klouzala po hladine obstojne. Jen ten dvojhak byl pitomost. :)

                                    Ty zabery ale staly za to.

                                      NPaolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 23:51:56

                                      Rashid 28.93 >> :D no hlavne jak dravci reaguji. ;) Nekde jsem cetl nazor ze zabky se pro ryby velmi rychle okoukaji :(

                                        NPaolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 23:50:07

                                        Hugo Fisher >> tu tvou verzi jsem si take nasel na youtube. Rikas ze jsi to posilal mezi rostliny, muj dotaz je tedy jasny ty videa , koresponduji s tim ze nastraha skutecne na haldine o rostliny v podstate nevazne? Ta moje vezre ma podle me az moc velky hak, nic mene je tam takova krytka z mekeho plastu ktera by mela branit vazce o mekci rostliny. Uvidim jak to bude zabaaakovat ;)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda