Přívlač a dravci

Paolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 20:02:01

a co se tyce chobotnicek, tak pouzivam v jednom zatopenem lomu s uspechem na okouny male chobotnicky od Stormu a fungujou i barvy ktery pusobi primo jedovate ;)

    Paolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 20:01:19

    A tak verim tomu ze tam kde to neni okoukana nastraha tak to funguje, u me na chalupe sem x krat videl zautocit okouna na malinkatou zabicku, takze tam proste ty zabky ve vode sou. Nevim proc by to nemela vzit zubata. Kazdopade uz tim jak pracuje se myslim v okamziku ze bude ryby aktivita minimalni tak se budu bavit. a hrat si..

      kaňka - Profil | Pá 2.3.2012 20:00:46

      sliver - samolibý vůl >> Není za co :-))

        sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:56:27

        kaňka >> díky, žes mi otevřel oči.

          kaňka - Profil | Pá 2.3.2012 19:54:42

          sliver - samolibý vůl >> Tak zkus aj tu žabu , chobotnicu taky ryby nikdy neviděly .

            sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:50:26

            kaňka >> to si piš

              kaňka - Profil | Pá 2.3.2012 19:50:00

              sliver - samolibý vůl >> A chytls na tu chobotnicu něco ?

                sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:48:43

                Paolomaldini >> na to by se možná večer aj dal přemluvit sumec u mělčiny.

                  sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:45:52

                  Paolomaldini >> jo chodí to moc pěkně. Tady nám lekníny vyryli kapři. A všecky ostatní rostliny vyryli taky. Takže tady jsem s žabou v řiti.

                    Paolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 19:43:26

                    sliver - samolibý vůl >> me se hrozne zamlouva ten realistickej chod. myslim ze takovy labe s lekniny a zabakem by mohl byt prijemne straveny podvecer.

                      sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:40:47

                      Paolomaldini >> však jo, já mám taky v krabce chobotnici a všichni se mi smějou.

                        Paolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 19:39:01

                        Koupil jsem ji o neco levneji v Blackbassu na Vynohradech. Minimalne ve vybave ji chci mit, kdyz uz mi nepujde nic tradicniho tak timhle uz nic neposeru. Kdo nic nezkousi ten nic nezkazi. To jen pro pana severu.

                          sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:38:54

                          Zajda >> nebuď mrzký prďolo.

                            sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:38:23

                            Paolomaldini >> tak já už mlčím

                              Zajda - Profil | Pá 2.3.2012 19:38:01

                              sliver - samolibý vůl >> Tady už člověk nemůže fakt nic napsat.:-( Vláčáky hodím pod vlak a budu jenom fídrovat. Už jsi spokojený?

                                Paolomaldini - Profil | Pá 2.3.2012 19:37:40

                                sliver - samolibý vůl >> s tim nesouhlasim , tam kam chodim ja sem tam zabaka vidim...

                                  sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:35:39

                                  Zajda >> jo ? A keré ? A plavou v houfech na mělčinách, jo ?

                                    Zajda - Profil | Pá 2.3.2012 19:34:15

                                    sliver - samolibý vůl >> U nás jsou žaby ve vodě ještě v listopadu a né jak u vás na severu..:-)

                                      sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.3.2012 19:31:09

                                      Zajda >> ty teš skočíš na každou cypovinu. V době, kdy se u nás může vláčet, už dávno žádné žáby volně ve vodě neplavou. To už je lepší myš.

                                        Zajda - Profil | Pá 2.3.2012 19:26:31

                                        bowman >> Dík, už vím, co budu chtít k Ježíšku, jestli teda dožiju..:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda