Přívlač a dravci

Hugo Fisher - Profil | Ne 26.2.2012 21:58:11

Bosanac >> proc? V takovem rozpoctu.

Ze je to x-fast? Chce chytat na rekach - lepsi tvrdsi, nez gumovej..

Nebude lepsi, kdyz das svou variantu, nez jen placat? A nebo drzet hubu, to bys mozna taky mohl zvladnout. :)

    Pedro1 - Profil | Ne 26.2.2012 21:57:19

    Bosanac >> Myslíš jenom tenhle,nebo tahle značka obecně?:-)

      Bosanac - Profil | Ne 26.2.2012 21:54:38

      Hugo Fisher >> Prut je na ho.....

        Pedro1 - Profil | Ne 26.2.2012 21:54:02

        Hugo Fisher >> Ty máš ale trpělivost.Kolik ti MM platí?:-)

          Pedro1 - Profil | Ne 26.2.2012 21:38:39

          afjee >> Dobře děláš:-)))

            afjee - Profil | Ne 26.2.2012 21:37:28

            Pedro1 >> Ne, to nééé. To by bylo moc lehké, kdyby mi to řekl. Já si je raději poctivě ukradnu jinde :)

              Pedro1 - Profil | Ne 26.2.2012 21:35:13

              afjee >> Že ty máš něco za lubem?:-)))

                afjee - Profil | Ne 26.2.2012 21:31:54

                kotiki >> Poprvé 1700Kč, pak 2200Kč, teď 2500Kč .. Hele, nedělej si z nás srandu a kápni božskou, kolik máš doma peněz .o)))

                  Rytíř - Profil | Ne 26.2.2012 21:29:47

                  kotiki >> hm,tak to nebudeš mít lehký.

                    kotiki - Profil | Ne 26.2.2012 21:28:46

                    Rytíř >> tak 2500 fakt max.

                      Rytíř - Profil | Ne 26.2.2012 21:11:41

                      Hugo Fisher >> no a né:-))

                        Hugo Fisher - Profil | Ne 26.2.2012 21:11:12

                        Rytíř >> :)

                          Rytíř - Profil | Ne 26.2.2012 20:55:14

                          kotiki >> zdvojnásob navýšení.

                            kotiki - Profil | Ne 26.2.2012 19:53:46

                            Tak jsem tu zas. Po přečtení dost negativních reakcí na levnější přívlačový prut+naviják jsem se rozhodl navýšit na 2200kč. Ještě zopakuji, L prut a naviják o velikosti 2500-3000 pro začátečníka na větší řeky.

                              vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 20:14:50

                              P!F >> ja ešte uvidím ;)

                                P!F - Profil | Pá 24.2.2012 20:13:32

                                vokounek >> Ja dam este tento rok predsa len sancu rybam.

                                  vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 20:12:40

                                  P!F >> mne sa tiež viac páčia vláčiky :)

                                    P!F - Profil | Pá 24.2.2012 20:06:24

                                    vokounek >> prrrr, ja som na vlaciky.

                                      Bláža - Profil | Pá 24.2.2012 19:55:52

                                      vokounek >> Víš co, každej si pod UL představuje něco jiného..... ;o)))

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda