Přívlač a dravci

P!F - Profil | Pá 24.2.2012 19:54:55

rices >> ale kusuj potforo :o)

    vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 19:19:57

    rices >> niečo spomínal že tento rok začína lepiť lietadielka podobne ako Kaso :)
    p.s.: ktorý obchod mám navštíviť skrz tie novinky?

      vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 19:18:30

      Bláža >> máš recht ja som to UL odignoroval a rovno som reagoval na požiadavky ako vrhacia záťaž a cena :)

        rices - Profil | Pá 24.2.2012 19:16:03

        P!F >> tento rok ích necháš na pokuji :-)))

          Rytíř - Profil | Pá 24.2.2012 9:07:26

          Pedro1 >> tomu nelze odporovat:-))

            Rytíř - Profil | Pá 24.2.2012 9:04:31

            koubic >> dlouhá ulice,kterou ještě zůžily,ne náměstí.

              P!F - Profil | Pá 24.2.2012 1:32:33

              rices >> fakt kurna? Dojdem na pokec a okuk, spekulujem ze dalsi rok aj nejake pruhovate skusim.

                rices - Profil | Čt 23.2.2012 21:39:08

                lolec2 >> dojdi mrknuť máme ich na obchode :-) aj novinky

                  Paolomaldini - Profil | Čt 23.2.2012 20:51:52

                  vokounek >> diky za tip... ano ano , cekam ;)

                    Bláža - Profil | Čt 23.2.2012 20:17:17

                    vokounek >> Bych řekl, že k UL to má hodně daleko. UL není ani Destiny 2-14/270. Tu mám, tak vím co píšu. Jsou trochu tvrdší, ale jsem spokojen.....

                    Na UL jsem pořídil Robinson Cortez light perch 0,5-7/240.

                      vokounek - Profil | Čt 23.2.2012 20:12:51

                      Paolomaldini >> dosť ludí si pochvaluje tento prut http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/privlac​ove/prut-dragon-destiny-2-10m-4-21g-akce
                      ale ešte vyčkaj určite dostaneš ďalšie odporúčania..

                        jareye13 - Profil | Čt 23.2.2012 17:59:33

                        Hugo Fisher >> jelikoz pouzivam hladinove i hloubkove woblery, bojka mi v melke vode udrzi oboje ve zhruba stejne hloubce.

                          Paolomaldini - Profil | Čt 23.2.2012 17:30:20

                          Prosim o tip na proutek: UL 2,10 -2,40m do 15g cena do 1500 Kč diky vsem za tip

                            m@rek - Profil | Čt 23.2.2012 15:36:17

                            lolec2 >> Myslim, ze som ho videl vo Fishing Planet, je to distributor PM pre SK. Nejake UL najdes aj v Riverlande.

                              lolec2 - Profil | Čt 23.2.2012 14:44:56

                              Ahojte, neviete kde by sa dal v BA zohnať prutik pezon michel specialist trout spin? Alebo kde majú na výber aspoň nejaké Ul-ká? Dík

                                jareye13 - Profil | Čt 23.2.2012 14:10:06

                                Hugo Fisher >> bingo :-)

                                  Hugo Fisher - Profil | Čt 23.2.2012 14:01:33

                                  jareye13 >> ta oskliva vec nad nastrahou je bojka?

                                    jareye13 - Profil | Čt 23.2.2012 13:59:30

                                    :-)

                                      Pedro1 - Profil | Čt 23.2.2012 13:34:14

                                      Rytíř >> Psali to na MRKu,tak je to pravda.Šmitec:-)

                                        koubic - Profil | Čt 23.2.2012 13:33:23

                                        Rytíř >> viděl jsem ten jejich vykutálenej kruháč, to jsem se pobavil :)
                                        ono taky na náměstí není o co stát :)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda