Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:28:49

koubic >> od tý doby co tam tam "vylepšili"tak se na náměstí ani neodvažuju jet:-)

    koubic - Profil | Čt 23.2.2012 13:27:59

    Rytíř >> tak to není nic novýho, snad jen to krásný náměstí :)

      Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:23:44

      koubic >> pokud vim tak ještě funguje.Jsou zde 3 prodejny rp.

        koubic - Profil | Čt 23.2.2012 13:22:03

        Rytíř >> jsou vůbec v ST ještě nějaký rybářský prodejny? (Jungwirth?)

          Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:20:48

          pepa-č >> a tak to sem nevěděl.

            pepa-č - Profil | Čt 23.2.2012 13:17:32

            Rytíř >> jo. má je a co nemá, tak umí dovézt na ukázání (nezávazně). snaží se.

              Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:12:57

              pepa-č >> Ty taky prodává Vaněček?

                pepa-č - Profil | Čt 23.2.2012 13:10:19

                Rytíř >> Troutkiller již nějakou dobu pilně kupuje sportexy (aby nevznikla nějaká mýlka) :)

                  Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:06:11

                  Pedro1 >> pedro1 - 23.2.2012 11:49:21 >> počkej až sem vlítne Troutkiller,přibije tě na zed:-))

                    Rytíř - Profil | Čt 23.2.2012 13:03:11

                    Dejte se na kapři a máte pokoj s nějakejma žvejkačkama:-))

                      Pedro1 - Profil | Čt 23.2.2012 11:49:21

                      S&F - pescador >> Vláčáky od Daiwy mě na výstavě zklamaly.Divnej design,spoj dílů o polovinu silnější,než blank pod ním a většina žvejkoidní.
                      Navi super,ale cena není lidová:-)Každopádně jsem si vybral:-)

                        Pedro1 - Profil | Čt 23.2.2012 11:46:52

                        Kolis >> To bych si nedovolil:-)

                          S&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 9:49:06

                          Pedro1 >> Nyní je v kurzu Daiwa přeci ..... nečteš ? ,.. nevíš a nesleduješ nejnovější "trendy" MRKu ?? :-))

                            Prokyi - Profil | Čt 23.2.2012 9:48:34

                            Ahoj vláčkaři, hledáme 2 seriózní rybáře ( parťáky) ideálně z Brna nebo okolí na výlet na štiky na Aland. Vše je podrobněji v bazaru ( nabízím - sekce přívlač a různé). Pokud máte vážný zájem ozvěte se na email nebo mobil - velmi spěchá. Třeba to výjde. Prokyi

                              Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 23.2.2012 9:27:38

                              Kolis >> :-)

                                Kolis - Profil | Čt 23.2.2012 9:13:38

                                Pedro1 >> Lákaní Rytíře? o))

                                  Pedro1 - Profil | Čt 23.2.2012 8:12:00

                                  Nejlepší vláčecí sestava je prut Dragon a navi Red Arc.Psali to na MRKu,tak to musí být pravda:-)

                                    P!F - Profil | Čt 23.2.2012 1:17:41

                                    pepa-č >> Dragon nie je zuvacka, to je sparatko lebo sa lamu, to nevies???

                                      Bosanac - Profil | St 22.2.2012 23:17:45

                                      boyscout >> Nechtel jsi napsat : Vem si konecne prut a nespekuluj .

                                        boyscout - Profil | St 22.2.2012 21:34:06

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 15:49:54 >> vem si Sportex a nešpekuluj pořád :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda