Přívlač a dravci

NSp. - Profil | St 22.2.2012 21:07:24

Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 15:38:06 >> mysliš Moderate ? http://www.firmadragon.pl/index.php/oferta/wdziska/​wdziska-dragon/moderate okrem nej su ešte asi tri modeli nove a seria HM-X

    NHugo Fisher - Profil | St 22.2.2012 18:37:56

    Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 15:38:06 >> napsal bych mail na RSP (nebo zavolal).

    Pokud nekdo do novych Draku vidi, tak asi oni.

      NKolis - Profil | St 22.2.2012 15:51:00

      Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 15:49:54 >> Teď už vím o))

        NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 15:49:54

        Kolis >> Nemám málo, mám až až ale tohle je takovej speciál, potřebuju ho k marihuanovýmu rajčatovníku, to mi vyšlechtiila máma víš :o)))

          NKolis - Profil | St 22.2.2012 15:45:45

          Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 15:38:06 >> NZ, máš málo? o))

            NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 15:38:24

            pepa-č >> Já myslel že Huba Buba

              NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 15:38:06

              Kolis >> Díky, shánim jeden novej klacek ale bude prej až v dubnu na trhu :o(

                Npepa-č - Profil | St 22.2.2012 15:21:17

                Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 13:58:48 >> Dragona distribuuje (jako většinu žvejk) Wrigley

                  NKolis - Profil | St 22.2.2012 15:14:24

                  Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 14:24:37 >> http://www.rsp-fishing.cz/

                    NPedro1 - Profil | St 22.2.2012 14:32:57

                    Začíná být zle,MRK něco neví.

                      NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 14:24:37

                      P!F >> :o)) že jsem se vůbec ptal když je to tu samej odborník

                        NP!F - Profil | St 22.2.2012 14:14:02

                        Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 13:49:58 >> Draci neexistuju, kasli na tie drogy...

                          NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 13:58:48

                          Bosanac >> To je pjut ty kjáwo :o)))

                            NBosanac - Profil | St 22.2.2012 13:53:14

                            Feroxhunter >> Muskiehunter - 22.2.2012 13:49:58 >> Co to je ten Dragon ?

                              NMuskiehunter - Profil | St 22.2.2012 13:49:58

                              Hoši nevíte kdo má zastoupení Dragona u nás v ČR ?

                                NP!F - Profil | Út 21.2.2012 1:01:22

                                jiris >> co farba, cely ten wob je uplne na houno, bolia z toho krize. Chudak Pepa to bude musiet tahat, zasluzi si medailu.

                                  Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 0:49:16

                                  jiris >> fakt nikoho netrápím a už nemám chuť někomu jitřit rány, žij v pokoji a věř, že situace je již dořešena....

                                    Njiris - Profil | Po 20.2.2012 23:26:16

                                    moskyt >> "moskyt - Ÿ Po 20.2.2012 20:09:38"

                                      Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 21:31:47

                                      jiris >> ..a dost, viděl jsi, že bych měl nějaký problém ?

                                        Njiris - Profil | Po 20.2.2012 21:25:32

                                        moskyt >> Ten wob má hodnotu 200,- Kč, když si člověk počká, když ho chce hned, tak 250. Tahle barva je stejně na houby, takže pepovi poděkuj, udělal Ti službu.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda