Přívlač a dravci

NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:42:18

pepa-č >> clovek vynecha par smajliku, aby byla ostrejsi prestrelka a cela konverzace ma diametralne odlisny nadech.

To je tema na diplomovou praci z on-line komunikace..

Ale umim rict sorry, kdyz na to prijde.

Sorry. :)

    Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:39:49

    moskyt >> promiň. ale ty jsi v tom nevinně. já ti děkuju. vážně.

    já to od huga bral (a beru) jako schválně trochu pod pás.

      Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 20:38:32

      pepa-č >> V klidu, kdybych věděl, že jedno slovo udělá takovou paseku tak se na to vyseru, omlouvám se , cena je ok, až dorazí tak se ozvi, pro dnešek konec.

        NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:35:34

        moskyt >> ale já vím, že nenutil. Pepa špičkuje celé osazenstvo mrku .. ale jak si někdo vyšlápne na něj, tak se naježí. :)

        Berme to tak, že jsem zhrzele, že jsem o ten wob přišel, zcela nepatřičně a proti všem konvencím osočil Pepu z toho, že nakoupil příliš výhodně, což mě jakožto případného kupujícího nasralo, neb jsem propásl šanci a Pepovi tudíž závidím.

        Tečka.

        PS: Pepo - takový jsem já :)

          Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 20:31:48

          Hugo Fisher >> Stačí mi, že na to bude někdo chytat, já nemůžu :-) Hugo neblázni, nikdo mě k ničemu nenutil a jesti si u mě něco vybereš tal tě to moc stát taky nebude :-)

            Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:30:51

            Hugo Fisher >> jo fakt si mě nasral. bo jsi tady ze mě udělal jen tak pro vlastní zvrácený potěšení cíleně skorem podvodníka.

              NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:27:57

              pepa-č >> ano, nelze než souhlasit. Je to naprostá pravda. Neprodal jsem svých 150+ Rapal, neb jsem na ně citově vázaný.

              Jsem ve své podstatě závislý na FB, MRKu a krabicích bot plných Rapal.

              My na sebe budem teď vytahovat nějakou starší špínu? :) Já jen, že mě fakt bere, jak jsi vytočenej. To se zase jako každej den nepovede. :)

                Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:27:43

                moskyt >> nemohl, já nevím. fakt nevím. duháky na dromech nechytám. občas chytím nějakého osamoceného zabloudilce na MP (náhodou), na P jsem toho odchytal v sumě tak 3týdny.

                  Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:24:04

                  Hugo Fisher >> jenže ty bys neprodal žádný. ne kvůli ceně, ale protože je máš na onanování.

                  tys cuknul slíbený prodej přes burzu, ty jseš v tomhle oboru "autorita"

                    Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 20:23:18

                    pepa-č >> To fakt nebylo ve zlým :-) .... ale poradit jak na pstruha by jsi mi mohl :-) ...na červíka se vyprdni :-)

                      Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:22:51

                      moskyt >> chceš-li doplatek, tak mi napiš SZ. za to mi to nestojí

                        NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:21:51

                        pepa-č >> jeeee. Dneska jsem tu hru nakopnul povedeně, to musíš uznat. :)

                        -----------

                        pozn. pod čarou

                        Neznám reálnou cenu toho wobu. Neb žádnou nemá. Jeden vlastním a pod 500 bych ho neprodal. Ale to je můj pocit, který nelze převést na reálnou tržní hodnotu. :)

                          Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:17:29

                          moskyt >> Hugo hodí blábol, že ten wobler stojí 600 (kdo to určuje?) a už je červík pochybností. :(
                          že já sjem se se na to nevysral.
                          jeden mám, ale chtěl jsem rezervu, bo kameny a kořeny. zeptal jsem se, tys souhlasil.
                          to je celý.

                            Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 20:14:31

                            pepa-č >> Je jen na tobě jak jsi se k tomu postavil, nejsem zapšklý a dělám lidem rád radost :-)

                              Nminatrix - Profil | Po 20.2.2012 20:14:06

                              kotiki >> vzal bych tohle :

                              http://www.rybarstvo-saenger.sk/detail/10/3516/oasi​s.html
                              http://www.rybarstvo-saenger.sk/detail/19/3551/pro-​t-global-fta-spin.html

                              či jinej klacek podle gramáže http://www.rybarstvo-saenger.sk/detail/19/3553/pro-​t-global-trout.html

                              S tím slovenským shopem mám jen dobrou zkušenost a pokud to zaplatíš předem na účet, ušetříš ještě pár kaček.

                                Nafjee - Profil | Po 20.2.2012 20:11:22

                                Hugo Fisher >> Na druhou stranu máš pravdu. Sám jsem měl Catanu (naviják) asi 4 roky.

                                  Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 20:09:38

                                  Hugo Fisher >> Hugo, v životě nejde jen o peníze, nevydělávám na svém koníčku, rád bych ti taky něco poslal, jsem trochu bolavej ( kromě toho stále naivní a blbej ). Zítra ti něco nafotím ....

                                    Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 20:08:58

                                    super, tak díky moc vám oboum za tipy :) .. jinak trhám opravdu hodně takže prozačátek jenom gumy viďte... Utáhne ten prut vůbec štiku? Tak nástrahy zkusim všechny možný smáčky a twistry od 4cm do 8cm a propíchnu je jigovým háčkem č.6 a 2gramy. Tak snad něco chytím. Ale co je zima tak budu číst a koukat a snad se něco přiučím :))

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:07:16

                                      afjee >> ja myslim, ze se navijakum prisuzuje moc velka cena - jako ze se hned ten ci onen odepise apod.. Je to takova MRKacka pohadka, co se toci za vlastnim ocasem.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda