Přívlač a dravci

NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:06:13

pepa-č >> ne, jsem zorro - hajim utlacovane, praskam pacholky

    Nafjee - Profil | Po 20.2.2012 20:05:06

    Hugo Fisher >> V téhle cenové relaci se mu moc poradit nedá a je celkem jedno, co koupí, ale stejně bych možná prohodil cenu toho prutu a navijáku.

    Myslím si, že tohle bude někde jinde a je to za dobrý peníz.

    http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijak​y-RYOBI/0/5/559-RYOBI-ECUSIMA-3000

      Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:04:04

      moskyt >> vidíš? pomlouvá mě. je to zloun a mstivec

        Nstryček - Profil | Po 20.2.2012 20:03:50

        pepa-č >> Jsem zvědavej kdo Tě žačne opravovat a přijde s pletenkou a nebo fluorkarbóóónem jak to skvěle vydrží

          NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 20:03:16

          pepa-č >> koupil jsi Rapalu SSR 14 v perletove barve hadam tak za 180 Kc, neb moskyt je dobrak.

          To neni vyhodny kup. To je neinformovany prodej a nadmiru vypeceny kup.

          Sam to vis.

            Nminatrix - Profil | Po 20.2.2012 20:03:05

            kotiki >> sleduj bazar, teď před novou sezonou určitě lidi budou prodávat klacky a navijáky. Občas se tam dá najít dobrej cajk za zajímavou cenu

              Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:01:06

              moskyt >> Hugo je na mě zlej. o Rapalu nejde. neposlouchej ho.

                Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:00:28

                moskyt >> díky.

                  Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 20:00:10

                  kotiki >> lanko všude, kde můžeš chytit štiku. takže všude.
                  na malé nástrahy s jednoháčkem když se snažíš chytit něco jiného a šance na štiku je malá (ale to jako začítečník nepoznáš) se dá vyjímečně i bez lanka.
                  ale jak je ve hře štika nebo je tam trojhák, tak lanko vždy a vždy a vždy.
                  řečem o méně záběrech apod nevěř, to jsou výmluvy nebo bludy.

                    NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 19:59:40

                    moskyt >> tys mu tu Rapalu fakt prodal? Jestli jsi sel pod 600 Kc tak te nemam rad :)

                      Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 19:58:26

                      pepa-č >> ..odešlo..

                        Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 19:55:57

                        kotiki >> tak dle Huga.

                          NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 19:44:46

                          kotiki >>

                          navijak: http://www.tropicliberec.cz/navijaky-predni-brzda-s​himano-2012-new/navijak-shimano-alivio-2500-fc-new-​2012 - cena 620 kc

                          prut: http://www.tropicliberec.cz/pruty-vlaceci/prut-shim​ano-catana-cx-2-70m-light-spinning-2 - cena 1020 kc

                          vlasec: http://www.tropicliberec.cz/vlasce/vlasec-asso-ultr​a-100m - 0.18mm - cena 110 Kč

                          ----------

                          ani s jednim nemam zkusenost

                          ale tvuj rozpocet neni idelani a pro zacatek s tim odvlacis mnohe

                            N: vydrák - Profil | Po 20.2.2012 19:26:50

                            pepa-č >> Tak Josefe,jen jim pořádně poraď - jak,kdy,kde,čím,nač atd.

                              Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 19:22:22

                              pepa-č >> já se jakž takž rozkoukával na podzim, chytl jsem za ty tři vycházky jednoho slušnýho okouna a malýho candáta.Ale se třišedesátkou prutem a 4000 navijákem to neni moc komfort... A jako nástrahy pro začátek twistry a smáčky s jigovou hlavičkou? Má cenu na to použít lanko? On ten prut na vláčku má taky opodstatnění v tom, že jsem lenoch a bolí mě ruce nejen z neustálého nahazování ale i převazování zpátky na feeder..

                                Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 19:01:00

                                kotiki >> kup si nastrahy a lanka, prut a navijak pouzij co mas. Na to mas cas az se rozkoukas.

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 18:23:27

                                  moskyt >> ma aktivita na MRKu prameni z toho, ze se mi nechce pracovat. A na Facebook nemohu, neb tam me nahani klienti. :)

                                    Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 18:20:20

                                    Hugo Fisher >> Děláš mi radost :-)

                                      Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 18:11:34

                                      jo mám dvě 4000 z feederu a to se mi zdá na lehkou přívlač moc, navíc jsou dost těžký. Ale rád si nechám poradit :)

                                        NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 18:07:45

                                        kotiki >> navijak mas z jinych rybolovnych technik, ne?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda