Přívlač a dravci

Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 18:07:01

Hugo Fisher >> hodně zhruba 1700 na prut+naviják a 800 na vlasec a nástrahy pro začátek.

    NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 17:44:36

    kotiki >> rozpocet?

      NLosPafkos - Profil | Po 20.2.2012 17:36:04

      rybomil >> Díky za tip,ale raději bych svůj vlastní,tak snad abych napsal panu ježíškovi.

        Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 17:33:52

        budu lovit na dolním toku Berounky a Sázavy. Rád bych na okouny, boleny, tlouště a menší candáty. Přemýšlel jsem o rotačkách a smáčcích. Docela váhám protože jsou to velké řeky, ale radši bych nějaký light proutek. Každopádně každá rada i tip pro začátečníka je vítána...

          Nrybomil - Profil | Po 20.2.2012 16:26:12

          LosPafkos >> jsou i půjčovny BB, nebo revíry s půjčováním BB např. pstruhový revír Labská u Špindlu, pokud by ti pro začátek stačilo ???

            NBosanac - Profil | Po 20.2.2012 16:15:57

            kotiki >> Muze zitra rano v 07:30 pod VD Vrane nad Vltavou .

              NButchi - Profil | Po 20.2.2012 16:15:35

              kotiki >>
              Není to raketová věda.
              Neber to jako verbální napadení, pouze prostý fakt.
              :-)

                Nkotiki - Profil | Po 20.2.2012 15:54:35

                ahoj, má tu někdo čas a náladu zasvětit začátečníka? Chtěl bych trochu obohatit moje rybářství o nějaký jiný stil, kde se dá chytat hodně aktivně, jak to mám rád. Jestli ano tak ,prosím, o SZ. Prosím, nespusťte hned lavinu kritiky, četl jsem hned několik článků, diskusí a viděl pár videí, ale asi nejsem políbený a proto bych potřeboval někoho aby mi poradil :)

                  NLosPafkos - Profil | Po 20.2.2012 15:24:11

                  ahojte,neprodá někdo jetej belly boat,chtěl bych se povozit na revíru.

                    NHugo Fisher - Profil | Po 20.2.2012 13:09:09

                    Goce >> nechces to radeji udelat online - http://www.vyplnto.cz/ - to ti na to asi odpovi vice lidi a bude to lepsi formou, nez nekomu posilat wordovsky dokument..

                    Pak uz muzes jen posilat link.

                      NBatuta - Profil | Po 20.2.2012 9:13:50

                      Bery. >> Ne.

                        NGoce - Profil | Po 20.2.2012 8:31:48

                        Ahoj, dělám maturitní práci na téma Rybářství v ČR. Skládá se z teoretické a praktické části. Proč píšu? Potřeboval bych vyplnit dotazník (cca 6 otázek), který vyhodnotím a zařadím graficky do praktické části, samozřejmě až toho budu mít více. Kdyby byl někdo ochotný, byl bych moc rád a hlavně vděčný. Kdo by byl ochotný mi pomoc, tak ať mi prosím zašle email do SZ a já mu dotazník přepošlu ve Wordu, kde mi jen zvýrazníte odpověď a zašlete zpět. Prosím vás moc. ( Údaje budou sloužit jen mně)

                          NP!F - Profil | Po 20.2.2012 4:02:09

                          Bery. >> nie. Prepac, nie....

                            NPedro1 - Profil | Ne 19.2.2012 21:41:09

                            Bery. >> Ani já ne.

                              Npop corn - Profil | Ne 19.2.2012 21:28:12

                              Bery. >> ne

                                NBery. - Profil | Ne 19.2.2012 18:38:39

                                Neměl jste někdo v ruce JENZI HORIZONE CONTROL DROP SHOT 2,10m / 2-25g ?

                                  NRytíř - Profil | Ne 19.2.2012 16:05:43

                                  Robo39 >> na tom odkazu ale maj špatnej obrázek,tenhle je správně znázorněněj,má zlatou cívku nahoře celou, je to dobře vidět.Blue s W/S má nahoře okolo stříbrnej střed.
                                  http://www.ryvafishing.com/ryvafishing/eshop/18-1-N​acini/170-3-Predni/5/2316-Navijak-Spro-BlueArc-Tuff​-Body-730

                                    NRytíř - Profil | Ne 19.2.2012 16:00:12

                                    Robo39 >> ne,maj ho oba,Tos asi přehlíd.Blue Arc na druhém odkazu,nižší řada bez wormshaft systému.
                                    http://www.rybarskapohotovost.cz/shop/produkt/SPRO%​20Blue%20Arc%20730-4270.htm

                                      NRytíř - Profil | Ne 19.2.2012 10:39:13

                                      Robo39 >> pokusím se ti rozebrat tedy Reda a Blue Arca.Red je s hypoidním převodem,má wormshaft systém,dirku na vlasec v cívce čim provlečeš vlasec když namotáváš(tomu ale nedávam až tak nějakou výhodu,jen pro upřesnění rozdílu). Blue Arc wormshaft systém vyšši řada tahle.
                                      http://www.velka-ryba.cz/navijaky-s-predni-brzdou/4​47-navijak-spro-blue-arc-tuff-body-930.html
                                      Pak je Blue Arc nižší řada bez wormshaft systému
                                      http://www.rybarskapohotovost.cz/shop/produkt/SPRO%​20Blue%20Arc%20730-4270.htm
                                      potom je Black Arc,tten je defakto stejný jak Blue Arc nižší řada(pouze o ložisko víc a kličku jak Red).nemá W/S systém

                                      http://www.rybarskapohotovost.cz/shop/produkt/SPRO%​20Black%20Arc%208.040-4275.htm
                                      A poslední,už se nedělá byl Blue arc s kličkou jako Red.Ten má stejné vlastnosti jako ten na druhém odkazu.
                                      http://www.fishing4fun.co.uk/blue-arc-reel

                                      Tolik asi k Arcům.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda