Přívlač a dravci

NRytíř - Profil | Ne 19.2.2012 10:25:56

S&F - pescador >> mezi Redem a Exage za stejnej peníz není o čem přemejšlet:-))

    NPepanD - Profil | So 18.2.2012 20:33:54

    S&F - pescador >> Přesně tak, teď si uhodil hlavičkou na hřebík:-))))

      NS&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 20:30:03

      PepanD >> Tak,že .... pravou jíš i utíráš si zade .. ? :-))

        NPepanD - Profil | So 18.2.2012 20:27:55

        S&F - pescador >> Levou se dloubu v nose. Myslím:-))))

          NS&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 20:05:47

          PepanD >> Ty nejseš "muslim" ?? V levé máš vodu ?

            NPepanD - Profil | So 18.2.2012 20:04:16

            pepa-č >> Pravou rukou si jen zadek vytírám.

              NMIPS - Profil | So 18.2.2012 20:02:45

              Robo39 >> Reda!

                NBosanac - Profil | So 18.2.2012 20:02:42

                pepa-č >> Tezko , levou nepouzivam ani na latrine .

                  NBláža - Profil | So 18.2.2012 19:59:45

                  Robo39 >> Ber reda, jeho klady jsou nepochybně větší, než případný malý problém. Ten navi je kovovej, má super brzdu a taky ukládání vlasce. Tady není co řešit.

                    Npepa-č - Profil | So 18.2.2012 19:57:37

                    Bosanac >> jednak nemusis, druhak si lze zvyknout :)

                      NRobo39 - Profil | So 18.2.2012 19:56:53

                      Když to nevíjde s tím Redem,tak mám vzít Shimano Exage 4000 FC je za 1435,-kč + vlasec.

                        Nkaňka - Profil | So 18.2.2012 19:56:28

                        Bosanac >> Multíky sou i na levou ruku , nebo můžeš točit levou rukou ale na opačnou stranu :-))

                          NBosanac - Profil | So 18.2.2012 19:54:43

                          pepa-č >> A ted porad jak se mam zvyknout tocit pravou a mit prut v leve ruce .

                            Npepa-č - Profil | So 18.2.2012 19:51:07

                            vsechny tyhle problemy mate z toho, mate navijak na blby strane prutu. Hotove, vyresene.

                              Nmladej candat - Profil | So 18.2.2012 19:48:37

                              PepanD >>Zdar":O)
                              Když vidím Pauluse a ty jeho hlášky, tak nemůžu odolat ":O))

                                NPaulus - Profil | So 18.2.2012 19:46:00

                                mladej candat >> To je navoněnej frajírek o))

                                Ale do dvou umím - jestli Exáče, či Reda za 1.400, mám zcela jasno.

                                  NPepanD - Profil | So 18.2.2012 19:45:34

                                  mladej candat >> Nazdar Fando. Co ty bobkaři se sereš do vláčky?

                                    Nmladej candat - Profil | So 18.2.2012 19:37:12

                                    Paulus >> Tvoje reakce mně vždy dostane do kolen
                                    Kam ty chlape na ty hlášky chodíš
                                    Není Polraich náhodou tvůj brácha ":O)))))

                                      NPaulus - Profil | So 18.2.2012 19:31:16

                                      mladej candat >> Já miláčku můj jedinej do dneška vláčím Okumou Zeon. Reda jsem koupil MIPSovi, vím co ten kolovrátek namotal a vím v jakým je po těch kilometrech stavu.
                                      Víš hovno, ale bubláš výstavně o)

                                        Nmladej candat - Profil | So 18.2.2012 19:19:22

                                        Robo39 >> Když to říká Paulus - mrkni mu do karty no foto
                                        Tak na tom asi něco pravdy bude":O)
                                        Já mám Exage a s rudou krysou nemám žádný zkušenosti, ale myslým že se mu dá věřit co se zkušeností týče tak se s ním určitě hádat nebudu ":O)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda