Přívlač a dravci

Paulus - Profil | So 18.2.2012 19:09:14

Robo39 >> Nešpekuluj nad kravinama, jestli tu možnost máš, skoč do toho Arca za ty drobný po hlavě. Uvidíš sám.

    S&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 18:50:01

    Robo39 >> Rád bych ..... ale není to otázka pro mne ... Red .. nevlastním ...

      Robo39 - Profil | So 18.2.2012 18:47:40

      S&F - pescador >> Tak jsi to nakousl,nešlápl jsem s tím Red Arc do ........?

        S&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 18:32:41

        Robo39 >> Čím je prosím vyjímečný ? Slyšel jsem .... ale nechci vyvolávat nějaké spory ....

          smradzjzd - Profil | So 18.2.2012 18:31:37

          Robo39 >> Red Arc umí oddělit zrno od plev. Chomajům chomtá silon

            Robo39 - Profil | So 18.2.2012 18:28:20

            Ješte bych se zeptal jaký je rozdíl mezi Spro BlueArc 9300 a Spro Red Arc 10400.V čem je tak Red Arc výmečný?

              S&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 18:28:00

              Rytíř >> Už se přikloň "plně" konečně na stranu která tě již přesvědčila :-)))

                Rytíř - Profil | So 18.2.2012 18:23:59

                Robo39 >> ber a o ničem za tenhle peníz nepřemejšlej.

                  Robo39 - Profil | So 18.2.2012 18:21:15

                  Beru ten Spro Red Arc 10400.Je použitej, 10x u vody a za tu cenu 1400,-kč.

                    S&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 18:16:38

                    Bosanac >> Ano ... to byla jen taková všetečná reakce .... ty ale na výběr máš :-)))

                      Bosanac - Profil | So 18.2.2012 18:07:27

                      S&F - pescador >> Kdybych nemel na vyber koupil bych ho .
                      Stejne jak jsem koupil Ticu Libru , prvni serii co se zacala prodavat v Cechach . I ted slapou solidne .

                        S&F - pescador - Profil | So 18.2.2012 18:02:40

                        Bosanac >> No ... ale ale nevěřím,že by jsi si ho koupil :-)))))

                          afjee - Profil | So 18.2.2012 17:59:49

                          Robo39 >> Za 14 kol nic lepšího neseženeš.

                            Robo39 - Profil | So 18.2.2012 17:59:30

                            P!F >>
                            Dík.

                              P!F - Profil | So 18.2.2012 17:56:58

                              Robo39 >> red je 10 x lepsi ako exage.

                                Robo39 - Profil | So 18.2.2012 17:52:25

                                Bosanac >>
                                Tak mám vzít ten Red Arc 10400?

                                  Bosanac - Profil | So 18.2.2012 17:14:39

                                  Robo39 >> Za 1400 nekoupis kvalitni navijak , Exage je na ..... , to radsi Red Arc , velikost 3000 nebo 4000 .

                                    Paulus - Profil | So 18.2.2012 17:12:09

                                    Robo39 >> Vem toho Reda.

                                      Robo39 - Profil | So 18.2.2012 17:05:05

                                      Zdar,prosím o radu jaký kvalitní naviják na přívlač.Mám možnost koupit starší naviják Spro Red Arc 10400 (10x u vody) za 1400,-kč nebo novy Shimano Exage 3000 SFC za 1499,-kč .Jakou mám zvolit velikost,popřípadně typ navijáku.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda