Přívlač a dravci

Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:55:32

joy000 >> ej na pstruhy by som bral radšej vlasec. ale s konkrétnym ti ja neporadím lebo neviem..

    NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:54:27

    vokounek >> dík :) ide ho kuknúť

      Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:53:51

      Domino222 >> je aj čierny, maskáčový, aj červený ten mám na plavačku ale to už sem nepatrí :)

        Njoy000 - Profil | Čt 16.2.2012 20:46:48

        vokounek >> ja by som to chcel len na pstruhy

          NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:43:18

          vokounek >> Aha, technium je maskáčový ??

            Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:38:21

            Domino222 >> ale je pravda že v poslednej dobe pri love na ťažko radšej nosím ten maskáčový technium vlasec. akosi mi je sympatickejší ale na prívlač nepoznám nič lepšie ako powerpro..
            Edit: na ťažko ale len výnimočne. na Moravu..

              NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:38:20

              vokounek >> Tú 22 načo používaš?

                NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:34:36

                vokounek >> Fajne :-)

                  Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:29:26

                  Domino222 >> 10"100m, 14"100m, 22"600m, 32"400m :)

                    Nkapor76 - Profil | Čt 16.2.2012 20:26:14

                    Potom prislo to prekvapive trhanie (((

                      Nkapor76 - Profil | Čt 16.2.2012 20:25:22

                      Lacike7 >> Praveze stacil som dokonca pouzival0,06 ale vzdy pri zdolavani som ubral s plynu ked som si spomenul co mam na cievke.

                        NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:24:57

                        vokounek >> Ja radšej vlascu :-) Aký priemer z nej máš?

                          NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:24:57

                          vokounek >> Ja radšej vlascu :-) Aký priemer z nej máš?

                            Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:24:08

                            Domino222 >> osobne radšej ostanem verný powerpročke ;)

                              NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:22:38

                              vokounek >> Mno.. čo spravíš :-)

                                Nvokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:22:10

                                Domino222 >> Kapor76 držal nano v mojich očiach ešte trochu nad hladinou skrz jeho krásne ryby z ML, ale keď aj on ho vyhodil, tak už je to total v ..

                                  NLacike7 - Profil | Čt 16.2.2012 20:21:58

                                  kapor76 >> na tie Vase metrove zubace to asi nestaci :)

                                    Nkapor76 - Profil | Čt 16.2.2012 20:16:59

                                    vsetko Ok ale ma velmi, velmi kratku zivotnost. Prilis draha sranda na par vychadzok.

                                      NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:15:16

                                      vokounek >> Je to blbosť... ale na začiatku sa mi nezdal až taký zlý.. :/

                                        NDomino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:14:36

                                        kapor76 >> J, ja ho určite dám tiež preč, už mi vadí že mi zbytočne zaberá miesto na cievke :-))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda