Přívlač a dravci

vokounek - Profil | Čt 16.2.2012 20:12:17

joy000 >> je to podvod kašli na to. kukni radšej po novej power pro ktorá je tiež robená na ten štýl. teda zaliata v niakej hmote aby to ďalej lietalo.. http://www.as-fish.cz/11002,cz_power-pro-snura-supe​r-8-slick-135m.html

    kapor76 - Profil | Čt 16.2.2012 20:12:03

    Domino222 >> Ja som hotiez vlastil, ale urcite uz nebudem. Vydrzal mi dva mesiace a ked sa mi treti krat pretrhol mimo uzol v strede snury som ho naveky pochoval.

      Domino222 - Profil | Čt 16.2.2012 20:07:13

      joy000 >> Týchto otázok o nanofile tu bolo veľa. Každý si povie svoj názor, takže aj tak nič nezistíš. :-) Ja ho mám je to občas dobrá vec, ale moc ho nepoužívam. Dá sa s ním ďalej hodiť, ale ťažko sa viaže..

        stryček - Profil | Čt 16.2.2012 20:04:37

        joy000 >> Je tady o tom sáhodlouhá diskuse

          joy000 - Profil | Čt 16.2.2012 20:01:49

          Dobry večer nemá niekto skusenosti s nanofilom od berkley, chcel by som si kupit ale vaham.

            Carchy - Profil | Čt 16.2.2012 18:09:46

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 18:08:02 >> Já ne.....bohužel.;-)

              Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 18:08:02

              Carchy >> ty ne?

                Carchy - Profil | Čt 16.2.2012 18:03:22

                PXL - 16.2.2012 17:57:45 >> Prej MM je volnej...:o))

                  Domino222 - Profil | Čt 16.2.2012 14:43:25

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 14:41:44 >> :-)

                    Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 14:41:44

                    Domino222 >> ok :-)

                      Domino222 - Profil | Čt 16.2.2012 14:40:47

                      jackubr >> A ??

                        Domino222 - Profil | Čt 16.2.2012 14:40:12

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:47:47 >> Ja som ani nepovedal že to ul je :-)) Ale taký má názov tak som to tam napísal :)rozumieme sa?

                          Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 12:40:34

                          Reznik76 >> :-) to už vím :-)

                            Reznik76 - Profil | Čt 16.2.2012 12:40:02

                            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:36:28 >> Pedrova lehká vláčka je do 40g takže požadavak UL do 21g splňuje akorát :-)))

                              Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:36:28

                              Pedro1 >> tak to jo :-)


                              tohle beru :-)

                                Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 10:35:07

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani,Vlasto - 16.2.2012 10:09:19 >>Berte mě s rezervou chlapci,mám prostě trochu jiné představy o lehké vláčce než Vy:-)))

                                  Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:13:22

                                  S&F - pescador >> to fakt nevím :-)


                                  ale asi by se ten nápis ani na ten prut nevesel

                                    S&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 10:12:02

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 16.2.2012 10:09:19 >> :-))
                                    Jaké pak by bylo označení pro prut do 4g ? ULXXXXXXXXXX ?

                                      Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 10:09:19

                                      S&F - pescador >> no tak jestli už je prut do 21 g UL tak to se tu nemame s kým o čem bavit :-D


                                      vid vlasto :-)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda