Přívlač a dravci

Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:56:19

Pedro1 >>
Jenda si šel lehnout, protože byl unaven.

Vysvětlovat proč by bylo na dlouho.

    Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:54:23

    Pedro1 >> No.. o)))

      Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:52:54

      Kolis >> Tak to netuším:-)))Ale možný je všechnno:-)

        Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:46:14

        Pedro1 >> Hele, jen jestli von nemá pod čepici?? o))))

          Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:45:10

          Kolis >> Nechlastáme,na Orlíku jsem si dali pár kalíšků a když jsem začínal chytat slinu,šel si už Jenda lehnout:-)
          Ale je mladší,má čas ještě potrénovat:-)

            Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:43:24

            Pedro1 >> Vy spolu chlastáte, jo?? , neboj potrénuju... o))))

              Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:42:24

              Butchi >> O)))

                Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:39:59

                Kolis >> Nevím jestli Netipy konkurence,ale pokud toho sneseš stejně co Hanz,tak už budu u stolu sám v osm večer:-)))

                  Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:39:08

                  Butchi >> Otázka je,kdo bude pod stolem ležet dřív:-)

                    Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:37:56

                    Kolis >>
                    A zatímco mistr pepík bude vyspávat po těžkym, my vyrazíme na ryby :-D

                      Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:36:02

                      Butchi >> Píšu si do notesu o))

                        Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:35:18

                        Pedro1 >> O)) hrdino...., Netipy konkurence?? o)))))))))

                          Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:31:22

                          Kolis >>
                          Ideálně v létě, ať to jde rychleji :-)))

                            Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:31:07

                            Pedro1 >>
                            Trik je v tom, že budeš ležet zcákanej pod stolem, kde budeš vystaven nefalšovanému moravskému posměchu :-))))

                              Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:25:50

                              Butchi >> Butchi,Kolis - 16.2.2012 9:17:57 >> Vemte mě kluci na Moravu a nalijte do mě slivovice co se do mě vejde:-))).Pokud bude třeba domácí uzený,nebo klobásky,jenom líp.Ale měli by jste začít trénovat,abych si měl po devátý večer ještě s kým povídat:-)

                                Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:19:27

                                Butchi >> Do toho jdu... o)))

                                  Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:17:57

                                  Kolis >>
                                  Zdar.
                                  Mám lepší nápad.

                                  Vemem ho na Moravu a tam ho ožerem slivovicó.
                                  Ukážem mu, jak se to dělá u nás :-)))

                                    Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:12:05

                                    Butchi >> Dáme mu do držky? zdar... o)))

                                      Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:11:28

                                      Pedro1 >> Ahoj, to ja tuším, ale neřeknu... o))

                                        Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 9:09:21

                                        Kolis >>
                                        Vidíš toho sprosťáka?
                                        To samé říká o Moravistánu, přitom je to země rybami a buchtami oplývající :-))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda