Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:05:07

Kolis >> Pavlíku,jak to maj Slováci s Maďarama mezi sebou netušim.Je vůbec možné přivézt na Slovensko prut z Maďarska?Hele mě Asie fakt moc nezajíma:-)))

    Kolis - Profil | Čt 16.2.2012 9:03:10

    Pedro1 >> Hele pocem, ale prut z Maďarska na Slovensku nechytá... o)

      Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 9:00:46

      S&F - pescador >> Ul jak vyšitý.Šmitec:-)))

        S&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 8:53:38

        Pedro1 >> Prut do 21g je už snad " L " ne UL :-)) .... i když .... na MRKu je možné cokoliv

          Pedro1 - Profil | Čt 16.2.2012 8:39:23

          Domino222 >> Vůbec je neposlouchej.Prut do 21 g Ul je!!!

            Butchi - Profil | Čt 16.2.2012 7:34:48

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 19:47:47 >>
            Za tuhle drzost poputuješ do ignoru :-))))

              jackubr - Profil | St 15.2.2012 20:47:35

              Domino222 >> IM7 je postarší materiál...

                Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 19:47:47

                Domino222 >> to moc Ul neni :-)

                klamou :-)

                  Domino222 - Profil | St 15.2.2012 16:30:00

                  Nemáte niekto tento prútik? http://www.haldorado.hu/shop.php?itemid=15895&zonei​d=6 Je to fox rage spin ul...

                    Kolis - Profil | St 15.2.2012 7:40:06

                    P!F >> Pchch

                      P!F - Profil | St 15.2.2012 2:41:02

                      Kolis >> tssss, takto z rana mudry?

                        Kolis - Profil | St 15.2.2012 0:57:27

                        Butchi >>
                        Dobrá o)
                        Téměř nic o)))

                          rybomil - Profil | Út 14.2.2012 22:20:54

                          zlevnili jednu z těch sumcovejch návazcovek na trolling, big vlak , konkrétně 70tku .

                          http://www.nikl.cz/p704-shock-it-super-odolny-sokov​y-vlasec.php

                            vokounek - Profil | Út 14.2.2012 21:57:42

                            tulamník >> ahoj dole som písal že sa tomu nerozumiem ja len viem ako sa pýtať keď chcem aby mi poradili :)
                            Butchi ti dole ale niake vymenoval..

                              rybomil - Profil | Út 14.2.2012 21:15:06

                              P!F >> :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

                                tulamník - Profil | Út 14.2.2012 20:08:24

                                vokounek >> heleď dejme tomu tak do 2 000 kč :)

                                  Kolis - Profil | Út 14.2.2012 16:17:41

                                  Pedro1 >> Předzásobení je základ o)

                                    Pedro1 - Profil | Út 14.2.2012 16:03:30

                                    Kolis >> Nevím o čem je řeč:-)

                                      Kolis - Profil | Út 14.2.2012 15:58:23

                                      Pedro1 >> Táák Péťo....,oo)

                                        Butchi - Profil | Út 14.2.2012 15:57:07

                                        Kolis >>
                                        Tak jaká?
                                        Koupils něco?
                                        :-)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda