Přívlač a dravci

NButchi - Profil | Út 14.2.2012 15:56:52

Pedro1 >>
Já to mám na rýpání v nose.
Ideální je WTF Penzill, jak má (měl, bude mít?) minatrix :-)))

    NPedro1 - Profil | Út 14.2.2012 15:55:38

    Kolis >> Je mi to jasný,finanční krize vrcholí,je třeba se předzásobit:-)

      NPedro1 - Profil | Út 14.2.2012 15:55:04

      Butchi >> Při Tvojí výšce by jsi s prutem 200 cm vypadal jako když jdeš na dírky:-)

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:54:06

        P!F >> :-)

        dobře slovačisko :-)

          NKolis - Profil | Út 14.2.2012 15:52:30

          Butchi >> Zduř Jendo o)

            NKolis - Profil | Út 14.2.2012 15:52:06

            P!F >> Ahoj o)

              NKolis - Profil | Út 14.2.2012 15:51:22

              Pedro1 >> Nemám čas, existenční problémy...., základ je žrádlo a pitivo o))))

                NButchi - Profil | Út 14.2.2012 15:42:16

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 15:32:40 >>
                Mno jasná věc. To je otázka osobních preferencí :-)

                Já mám radší delší pruty, páč se mi s tím líp nahazuje a taky pracuje.

                Tiny je prostě dobrý prut a neříkám to jen proto, že ho mám. Nemám problém zkritizovat i vlastní vercajk :-)))

                  NP!F - Profil | Út 14.2.2012 15:41:33

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.2.2012 15:32:40 >> skus radsej povedat co nemas, bude kratsi zoznam, zachvat jeden :)))

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 14.2.2012 15:32:40

                    Butchi >> casem jsem přišel na to že mi stačí kratší pruty.

                    v pohodě si s 2-2,4 na ul vystacím :-) ve vetsine situacich

                    ale tinyho mam :-)

                      NP!F - Profil | Út 14.2.2012 14:40:31

                      Kolis >> No nazdar.

                        NButchi - Profil | Út 14.2.2012 12:25:07

                        Kolis >>
                        Čus Kolisu :-))

                          NPedro1 - Profil | Út 14.2.2012 12:15:19

                          Kolis >> Čus,jdeš něco poradit?:-)

                            NKolis - Profil | Út 14.2.2012 12:05:09

                            Pedro1 - Butchi >> Ufff, čus... o)))

                              NPedro1 - Profil | Út 14.2.2012 10:37:56

                              Butchi >> Pracuje se na tom:-)

                                NButchi - Profil | Út 14.2.2012 10:23:15

                                Pedro1 >>
                                Už máš to UL do 200g?
                                :-)))

                                  NPedro1 - Profil | Út 14.2.2012 10:12:38

                                  Butchi >> Zase ty UL žvejky:-)))

                                    NButchi - Profil | Út 14.2.2012 9:25:15

                                    vokounek >>
                                    Tak ony to nejsou vysloveně smáčkové speciály, nicméně si myslím, že tyhle pruty jsou jako stvořené na chytání s menšíma gumkama na větších vodách.

                                    Pochopitelně není zač :-)

                                      Nvokounek - Profil | Út 14.2.2012 9:15:58

                                      Butchi >> vobec som netušil že existujú smáčkove špeciály. ela nevylučujem že to raz s nimi skúsim. takže každopádne dík za info

                                        NButchi - Profil | Út 14.2.2012 9:08:29

                                        vokounek >>
                                        Pro mě jsou UL pruty takové ty 2m dlouhé žvejky s vrhačkou do čtvrt gramu.
                                        Toto jsou spíš speciály, třeba ten Tiny je velice rychlý. Takže zahodíš 5cm smáčka s 2g hlavou dostatečně daleko a můžeš ho citlivě vodit.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda