Přívlač a dravci

vokounek - Profil | Út 14.2.2012 9:05:22

Butchi >>mám obavu že sa neviem ani vyjadriť k tvojmu výberu moc sa tomu nerozumiem. smáčky a celkovo ULko je pre mňa ešte neobjavená komnata :)

    Butchi - Profil | Út 14.2.2012 9:02:55

    vokounek >>
    To sem neradil tobě, protože vím, že to nepotřebuješ :-))

    Čistě návrh na diskuzi :-)

      vokounek - Profil | Út 14.2.2012 8:59:51

      Butchi >> dík :)

        Butchi - Profil | Út 14.2.2012 8:58:49

        vokounek >>
        Norstream Ultrasence - to jako že z top kategorie.

        Dragon Guide Select Tiny - to jako ze středu.

        Low end - Robinson Light Perch, případně Norstream Ultra.

        Tak nějak bych to viděl. Bral jsem ty, co se dělají aspoň 2.7m

          vokounek - Profil | Út 14.2.2012 8:40:31

          tulamník >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=608411 v archíve je toho dosť..
          napíš aspoň kolko peňazí do toho chceš dať takto ti može byť odporúčený prut od 1500-9000kč
          osobne ti viem poradiť len to ako sa treba pýtať ;)

            Reznik76 - Profil | Út 14.2.2012 6:40:59

            INMU >> jo a komu smrdí rum tomu smrdí práce :-)))

              tulamník - Profil | Po 13.2.2012 23:19:59

              nazdar chlapy poradíte mi prosím nějakej prut na smáčky

                INMU - Profil | Po 13.2.2012 22:41:43

                Reznik76 >>
                Dík, ale já jsem skromnej kluk. Stačí mi rum a GS.
                A mimoto....rum je přeci mléko hrdinů:-D

                  Butchi - Profil | Po 13.2.2012 8:13:26

                  INMU >>
                  Úplně v pohodě :-)

                  Já ho koupil teda naslepo, byl jsem líný ho hledat po krámech. Díkybohu jsem se trefil.

                  Je to naprosto v pořádku, už jsem slíbil Jirkovi, že se šábnem :-))))))

                    INMU - Profil | Po 13.2.2012 7:59:18

                    Butchi >>

                    Takže by ta předváděčka kdyžtak možná byla? Super. Zkusím nejdřív zajít do toho krámu, a kdybych nepochodil, tak bych Tě požádal.

                    Rum jako úplata vyhovuje?....nebo radši něco jinýho? :-)

                      Butchi - Profil | Po 13.2.2012 7:12:00

                      INMU >>
                      Kdybys nenašel, dej vědět.

                        INMU - Profil | Ne 12.2.2012 21:46:37

                        Dík za typy, zkusím je navštívit. O těchle ryb. potřebách jsem nevěděl. V Praze se vyznam jen dokud nevystoupim z metra:-D

                          rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 21:06:21

                          minatrix >> Je to LBfish, byl jsem tam kouknout v Pá, jak byly ty výstavy.

                            minatrix - Profil | Ne 12.2.2012 21:04:35

                            rybomil >> Je to myslím LBfish či něco podobnýho ... . Slyšel jsem , že tam mají klacky od Dragona, ale na vlastní oči nemohu potvrdit. Tak snad jsme poradili :-)

                              rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 21:00:25

                              minatrix >> to je prodejna Blažka, tam by určitě Draky mít měli, protože Blažek v prodejně Ledeč / Sáz. je má taky a právě když chceš příslušný typ, tak ti ho odsud, nebo od Procházky dotáhne k vyzkoušení. U nich určo není problém i poradit (.... myslím dobře poradit ).

                                Reznik76 - Profil | Ne 12.2.2012 21:00:00

                                INMU >> hele když je Tiny za flašku rumu, tak já ti za flašku Tulamorky předvedu GhostBástra :-))))))

                                  rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 20:53:31

                                    minatrix - Profil | Ne 12.2.2012 20:48:57

                                    INMU >> naproti Veletržnímu paláci v Holešovicích jsou potřeby a měli by mít Draky na skladě. Ale nevím,zda tam zrovna bude ... Je to Dukelských Hrdinů 40 ,podle mapy

                                      INMU - Profil | Ne 12.2.2012 20:31:35

                                      rybomil >>
                                      O nikom nevim, kdybych měl možnost zajít do nějakýho obchodu, tak tam samozřejmě jdu.
                                      Pátral jsem tady na MRKu a objevil adresu nějakýho pražskýho obchodu, kde měli mít Dragon...ale když jsem tam zašel, tak tam ten krám už dávno nebyl:-D

                                        Kolis - Profil | Ne 12.2.2012 19:29:54

                                        Pedro1 >> o))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda