Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Ne 12.2.2012 19:24:44

Kolis >> Dobře děláš,do května času dost:-)

    Kolis - Profil | Ne 12.2.2012 19:22:53

    Pedro1 >> Voda není, je jenom led, u ledu jsem nebyl... o))

      Pedro1 - Profil | Ne 12.2.2012 19:19:21

      Kolis >> To já nepochybuju:-)))Už jsi byl u vody?

        Kolis - Profil | Ne 12.2.2012 19:00:14

        Pedro1 >> To já pro Honzovo dobro... o))

          rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 17:24:43

          INMU >> neříkej mi, že v těchhle městech není žádný prodejce Drakoušů, který ti požadovaný prut dotáhne na prodejnu, tam ti ho dá potěžkat, prošvihat, zkusit akci a případně potěžkat s rolákem, který k němu uvažuješ mít ? Ty se pak rozhodneš, zda ho vezmeš nebo ne. Mělo by to být vcelku běžné, samo za podmínky, že víš který klacík chceš a Procházka jich tam nebude posílat celý svazek. Někde to prodejci řeší složením zálohy na poštovné ( obvykle 150,- ) kterou ti odečtou při prodeji, nebo nevrátí, když ho nevezmeš, ale kolega co u něj občas funguju to ( zatím ) nedělá.

            Pedro1 - Profil | Ne 12.2.2012 16:57:45

            Kolis >> Jak jde o chlast,tak jsi hned ve střehu:-))))

              INMU - Profil | Ne 12.2.2012 15:01:08

              Rybkin >>
              Pokud se mi ten prut zalíbí a nakonec ho koupím, tak si na tebe vždycky při jeho sestavování s vděkem vzpomenu ;-P

                Kolis - Profil | Ne 12.2.2012 15:00:00

                Rybkin >> Jsi neměl Hanse profláknout, teď nevím, nevím... o)))

                  Rybkin - Profil | Ne 12.2.2012 14:52:50

                  PepanD >> I tak dobrý:-)

                    PepanD - Profil | Ne 12.2.2012 14:52:16

                    Rybkin >> Můžeš si čuchnout ke špuntu :-))))))))

                      Rybkin - Profil | Ne 12.2.2012 14:50:59

                      Kolis >> Doufám že jako zprostředkovatel dostanu podíl:-))))

                        Kolis - Profil | Ne 12.2.2012 14:46:55

                        Rybkin >> Bude rum? o))

                          INMU - Profil | Ne 12.2.2012 14:18:43

                          Rybkin >> Dík, zkusím to

                            Paulus - Profil | Ne 12.2.2012 14:17:47

                            Rybkin >> o)))))

                              Rybkin - Profil | Ne 12.2.2012 14:15:15

                              Paulus >> Jo na tu uslyší velice dobře:-))))

                                Paulus - Profil | Ne 12.2.2012 14:14:04

                                Rybkin >> Mno jo ............... na flašku je slyšet ......... o)))))

                                  Rybkin - Profil | Ne 12.2.2012 13:56:39

                                  INMU >> O jednom Pražákovi bych věděl,s Honzou se dá v pohodě domluvit.Myslim že ti ho rád předvede
                                  http://www.mrk.cz/clen.php3?id=18465

                                    INMU - Profil | Ne 12.2.2012 13:52:06

                                    Zdravím pánové.
                                    Nenašel by se někdo, kdo má doma Dragon Guide Select Tiny a byl by ochotný mi ho naživo ukázat? Potěžkat prošvihat, zkusit akci...zaplatím lahví rumu a vrátím:-D
                                    Nechci kupovat zajíce v pytli...ikdyž je ten zajíc vychvalovaný.
                                    Plzeň, Praha, Kladno

                                    Nebo pokud víte o někom, koho bych mohl přímo oslovit.

                                    Díky

                                      SUMÍK - Profil | Ne 12.2.2012 12:07:11

                                      rybomil >> To asi jo, ale sortiment ILLexu je proti tomu co mají na té stránce dost omezený.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda