Přívlač a dravci

Ladineeek - Profil | Ne 12.2.2012 10:21:40

rybomil >> No násilné používání rozhodně nepodstoupil (nebo rozhodně ne odemě), jako drhnutí bych to nespecifikoval, spíše to jen hrkne nebo lupne, no nevím, nechce se mi to moc posílat zpět. Mám ho z tropic liberec. Ale je fakt, že chod má spíše jako by už sezónu byl používán. Hrabat se v něm raději nechci...

    Sp. - Profil | Ne 12.2.2012 10:15:42

    SIOLA >> určite ano, lebo keď ich porovnáš su identicke :)

      rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 9:58:25

      Ladineeek >> joo, podle mě normál, protože exážka nemá wormshaft, ale vložené mezikolo pro zdvih cívky, u všech takových roláků jsem toto zaznamenal. Řeším to přimazáním, ikdyž všici výrobci tvrdí, že množství maziva postačuje. Podle mě by neměl v koncích zdvihu zadrhávat, což se většinou neděje. Stane se to asi násilným používáním ???
      Když do něj sáhneš, můžeš mít problém se zárukou ?, proto jsem pořídil na feeder zánovní Exage RB 4000 z 2. ruky za 800,-

        Ladineeek - Profil | Ne 12.2.2012 9:42:39

        Čau chlapi, myslíte, že je normální, aby v novém exage 3 sfc byly slyšet ještě před první vycházkou lehce převody a semtam lehoučké hrknutí? Ale asi u tyhle ekonomické třídy to bohužel normální asi je....

          rybomil - Profil | Ne 12.2.2012 9:32:15

          SUMÍK >> vozí je asi jen občas ( možná jen jednou ?) nějaký kamiońák co jezdí UA,bral jsem od něj např. Halco Sorcerer

          Na výstavě FF 2011 prý je snad někdo měl, zeptej se na to Ospreye, ten snad s nimi mluvil co tak vím z krátkého setkání s ním tam ?
          Jackall, Illex asi jedno jest, podle mě to leze z jedněch mašin, podobně jako dost dalších pidivobíků, který najdeš na
          http//:voblery.com.ua

          cítím už dlouho v kloubech, že stěmahle plastovýma pidimr*kama se budou prohýbat police v regálech, bo prodávat kousek plastu za 10 - 15 ojro věčně nepůjde :§)

            SIOLA - Profil | So 11.2.2012 23:26:38

            Sp. >> To je v podstatě ILLEX. Pro USA/CAN myslím.

              Sp. - Profil | So 11.2.2012 23:03:00

              SUMÍK >> to je presne ako ILLEX

                SUMÍK - Profil | So 11.2.2012 18:31:16

                Zdar, nevíte zda se někde v Čechách dají sehnat woby od téhle firmy.

                http://voblery.com.ua/catalog/company-jackall.html?​beg=1&order=

                Jinak když si dáte home:

                http://voblery.com.ua/

                Tak to je teprve výběr.

                  S&F - pescador - Profil | So 11.2.2012 10:07:01

                  rybomil >> Nekupuj v ČR ... !! Dají se najít schůdnější cesty a za výrazně nižší "peníz" ... a za větší počet kusů v balíčku .... Stále nechápu a dlouho ještě asi chápat nebudu cenovou politiku našich obchodníků.

                    mladej candat - Profil | So 11.2.2012 10:06:56

                    Ahoj chlapi":O)
                    Nemáte náhodou tušení jestli někdo neshání dvojkliku na EXAGE-FB 4000?
                    Vyměním za jednodochou,ale potřeboval bych 2 kusy.
                    Si na tu dvojkliku snad nikdy nezvyknu už s tím zápasím druhým rokem :o(
                    Díky za jakékoli info i vaše zkušenosti s dvojklikou bych uvítal a třeba si to ještě rozmyslím a poupravím si názor na tuto vymoženost":O)))))

                      rybomil - Profil | Pá 10.2.2012 13:27:59

                      Reznik76 >> taky jsem skouknul háky Gamakatsu od SPRO na vejstavě, netuše , že to bude jen ukázkový.
                      3 háky stejný velikosti a laicky nerozpoznatelný od Owneru - Owner cca 18 CZK, Gamakatsu 35CZK.
                      Na to jim kálí bílej tesák.

                      To i tyhle mi přijdou asi lepší ?

                      http://www.naprivlac.cz/hacky-obratliky-karabinky-z​ateze_c69/hacky_c64/trojhacky_c66/eagle-claw-red-tr​eble-hook-no-compromise-c331_p228

                        Rasto. - Profil | Pá 10.2.2012 12:40:58

                        Mysho22 >> no fasa to som vedel...ja to budem riesit pasikom olova...to musis stacit

                          Mysho22 - Profil | Pá 10.2.2012 12:38:56

                          Rasto. >> za tie nekrestanské peniaze čo to predávajú im môžem akurat tak nasr.... radšej zoberiem tie od Prologicu a trošku si ich vytuním :-D







                          Neboj ja na žiadne aukcie nechodím.......i keď vlastne dobrý nápad :-D

                            Rasto. - Profil | Pá 10.2.2012 12:26:05

                            Mysho22 >>hlavne niekde v aukcii ked to bude tak to nedraz...navysis mi cenu

                              Rasto. - Profil | Pá 10.2.2012 12:26:03

                              Mysho22 >> je to blbost...neosvedcilo sa to ....vyhodene prachy...ked to zozenies lacno tak daj vediet ale nekupuj to...fakt jak vravim zbytocnost...

                                j.sladkay - Profil | Pá 10.2.2012 11:41:02

                                Reznik76 >> ta cena moc rozdielna nebude, su drahe. tiez potim krv ked kupujme haky na voby...

                                  Reznik76 - Profil | Pá 10.2.2012 9:54:45

                                  Mysho22 >> já sem si na výstavě zapamatoval tyhle háky u Spra od Gamakatsu
                                  http://www.spro.nl/cz/catalogus2012.asp
                                  Jen netušim kdo to má na krámě, ale myslim že ta cena bude lepší než ty dva za 125,-

                                    P!F - Profil | Pá 10.2.2012 2:09:42

                                    Mysho22 >> mudry?

                                      Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 20:47:26

                                      Mysho22 >> fáájn :-)

                                        Mysho22 - Profil | Čt 9.2.2012 20:45:40

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 20:38:22 >> to nemožem riskovať nie ,že by mi na tebe záležalo ale z toho záchvatu by si to začal vykrikovať po ulici a dozvedela by sa o tom aj široká verejnosť takže by to bol totalný propal. A nakoľko som slubol vernosť Carchymu v Antipropal jadre tak sepuka by ma neminula :-D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda