Přívlač a dravci

Njarcek300 - Profil | St 8.2.2012 20:03:55

hej lidi tak si bruslím a najednou na zemi rapala vyprošťovač Hačku dubri ne

    Nvokounek - Profil | St 8.2.2012 20:03:46

    Robo39 >> power pro

      NRobo39 - Profil | St 8.2.2012 20:03:18

      Jaký by jste mi doporučíli vlasec na přívlaš na candáty,štiky a okouny.

        NDomino222 - Profil | St 8.2.2012 14:46:55

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 8.2.2012 11:23:36 >> Mega? Ani mi nehovor, ja už neviem čo so sebou :D

          NPaulus - Profil | St 8.2.2012 14:10:30

          Bosanac >> o)))))))))))

            NBosanac - Profil | St 8.2.2012 12:52:36

            Studeny dirky . Teple pivo . Fuj .

              NBambus...Tacklesmani - Profil | St 8.2.2012 11:46:29

              S&F - pescador >> :-) na ryby :-)

                NS&F - pescador - Profil | St 8.2.2012 11:38:20

                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 8.2.2012 11:34:11 >> a co mil.předehra ? ta ti nic neříká ? :-)) Pak se nediv,že jdeš do ledu ...

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | St 8.2.2012 11:34:11

                  S&F - pescador >> to nejak ani nejsem :-D

                  v tomto případě jsem fakt myslel dírky v ledu :-)

                    NS&F - pescador - Profil | St 8.2.2012 11:31:25

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 8.2.2012 11:23:36 >> no ... nevím jestli absťák je správný výraz ale potřeba ukojit na "dírkách" znám spíše pod výrazem "nadrženost" :-))

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 8.2.2012 11:23:36

                      Domino222 >> jo mam mega abstáky. :-)

                      aspon ze je uhaním delanim rotacek a pland.

                      v nejblizsí dobe vlitnu na nejakou tu dírku :-)

                        NDomino222 - Profil | Út 7.2.2012 19:33:13

                        No čo už chytáte absťák? :D

                          NPiskořík - Profil | Út 7.2.2012 16:42:50

                          Hugo Fisher >> Když jí tam poladí Bambus, tak co bys jí nepoladil taky....:o)

                            NHugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 10:42:40

                            Piskořík >> ono to nejak dopadne - nemam fakt strach, ze bych si na Twinovi nepoladil brzdu.

                            Poladil bych si ji i na Catane.

                              NPiskořík - Profil | Út 7.2.2012 10:29:07

                              Hugo Fisher >> Brzda je v poho. To jen Redaři jsou zvyklý na nesmyslně jemně krokovanou brzdu. Zřejmě chtěl výrobce Redkrysy odklonit pozornost od parukovýroby....;o)

                                NRytíř - Profil | Út 7.2.2012 10:07:30

                                Hugo Fisher >> nechá se na to zvyknout.Přijde mě to pořad nic a potom krev ale to při lanu 0,16 na které chytam nebo šnůru až zas tak nevadí:-)

                                  NHugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 10:05:45

                                  Rytíř >> to ja taky. Pevne verim, ze v jedne fazi nastaveni mi bude nejlepe vyhovovat a tak to bude. Mozna tech moznosti/krokovani neni tolik, kolik bych si snil, ale nejakou tu polohu uz urcite najdu. :)

                                    NRytíř - Profil | Út 7.2.2012 10:03:59

                                    Hugo Fisher >> já myslel citlivost.

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 10:03:18

                                      Rytíř >> doted jsem jel s bojovkama, ta brzda bude pro me chytani v pohode. :)

                                        NHugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 10:02:44

                                        pepa-č >> ona by se civka asi nasla. At uz v CR, nebo na ebay.. Ale cenove zcela zbytecne splhala ten navijak nekam jinam. A v tu chvili zavladl muj vesnicky rozum, ze mi staci Twin, ktery je docela provereny .. oproti novemu Stradicovi v CI4 uprave, kterho skoro nikdo nezna..

                                        A lenost to resit v tom byla taky. :)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda