Přívlač a dravci

Heretique - Profil | St 8.2.2012 21:32:52

Pike >> Ten obrázek není můj produkt a je nějaký ten měsíc starý, ale v podstatě platí. O Lehmanech vím svoje z první ruky. Dělal u nich kamarádův syn (občan USA) a dost vysoko. Jsme stále v kontaktu.

    Bosanac - Profil | St 8.2.2012 21:32:23

    Pike >> Leda moceni .

      pepa-č - Profil | St 8.2.2012 21:31:26

      Pike >> teorie o globálním spiknutí jsou stále populární. je fuk jestli jsou to templáři, zednáři nebo wallstreet. lidi rádi věří, že svět tajně někdo řídí. asi je to ukliňuje. představa, že to tajně nikdo neřídí je asi děsivější. :)

        vokounek - Profil | St 8.2.2012 21:29:56

        Heretique >> dík za príspevok je celkom fajn vidieť kto vlastne hýbe figurkami v tomto predstavení ;)

          Pike - Profil | St 8.2.2012 21:25:15

          Heretique >> kolego, třeba Lehman Brothers už neovládá zhola nic.

            Heretique - Profil | St 8.2.2012 21:22:05

            Robo39 >> To není vlasec. To je to, co jsem označil FL, tedy Fire Line. Je to šňůra (kevlar, dyneema) zapouzdřená v plastu (asi polyetylén, jako nanofil, vždyť vyrobce je stejný). Prakticky nulová průtažnost, přímý kontakt s rybou, vysoká pevnost i cena. používám právě tu krystalku. Bílou, nebo žluto-zelenou.

            Na mnoho situací je vhodnější dobrý vlasec.

            Na stránce ve tvém odkazu je o tom napsáno dost, jak jsem si všiml.

              Heretique - Profil | St 8.2.2012 21:18:50

              vokounek >> Vždyť svět ovládá jen několik málo nadnárodních finančních skupin. Nevybereš si. Nezatěžuj se tím.

                Robo39 - Profil | St 8.2.2012 21:13:59

                Ještě se zeptam na vlasec na přívlač.
                http://www.tomi-korda.cz/fireline-crystal-015mm/d-7​1243/

                  vokounek - Profil | St 8.2.2012 21:04:20

                  Heretique >> to by bolo ešte ok ale sponzorovať US. "blahobyt" sa mi nežiada a ak nemusím vyhýbam sa tomu..

                    Heretique - Profil | St 8.2.2012 20:57:44

                    vokounek >> Já myslel, že myslíš, že to patří Pentě.

                    Jistou dobu jsem požíval SpiderWire.
                    Ale přešel jsem na FL.
                    Ten hladký povrch mám radši.
                    Nachystaný mám Nanofil jakýsi tenký.

                      vokounek - Profil | St 8.2.2012 20:52:29

                      Heretique >> fíha dík za info. nikdy som to do hĺbky neštudoval ale teší ma že to vlastnia japonci a nie amíci..

                        Heretique - Profil | St 8.2.2012 20:50:41

                        vokounek >> Žádná firma jménem Power PRO neexistuje. Je to jen obchodní marka.
                        Firma je Innovative Textiles Inc. a prakticky patří firmě Shimano American Corporation, US větévce Shimana.
                        http://www.powerpro.com/publish/content/global_fish​/en/nl/power_pro_v2/info/using_powerpro0.html

                        A jak to myslíš s těmi numerami a mírami? 14",16"...?
                        Aby jsi mi rozuměl, ty píšeš, že chytáš na šňůru průměru 14", tedy 14 palců, což je dosti srandovní.
                        inch-in ( ″ ) coul (palec)=25,4 mm
                        Pokud myslíš 0,14 mm, tak nepiš značku pro palce.

                          vokounek - Profil | St 8.2.2012 20:32:23

                          Robo39 >> je a nič spolahlivejšie podla mňa nenájdeš. najbližšia ktorú si kúpim bude asi 16" lebo tá už tušim má kruhový prierez. tá 14" má prierez plochý..

                            Robo39 - Profil | St 8.2.2012 20:27:27

                            Je to tenhle.

                              vokounek - Profil | St 8.2.2012 20:15:54

                              Robo39 >> ahoj power pro je výrobca a ak kukneš do archívu tak je to najoblúbenejšia šnúra u mrkmenov. priemer na šťuky používam 14" ale na candáty alebo bolene sa dá ísť aj do tenšieho..

                                Robo39 - Profil | St 8.2.2012 20:11:37

                                vokounek >> Můžeš to upřesnit pruměr a vyrobce.Dík.

                                  Domino222 - Profil | St 8.2.2012 20:08:01

                                  vokounek >> :D

                                    vokounek - Profil | St 8.2.2012 20:07:47

                                    Domino222 >> ja naturlich..

                                      Domino222 - Profil | St 8.2.2012 20:05:51

                                      vokounek >> power pro? :)

                                        Domino222 - Profil | St 8.2.2012 20:05:32

                                        jarcek300 >> Dobré mno.. :)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda