Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 10:01:32

Hugo Fisher >> tak to jo ale brzda žádnej zázrak neni.

    Hugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 10:00:28

    Rytíř >> mam ho vylozene na mrdkomrdkarinu.

    Ja jedu ve stylu jednoho nejmenovaneho muskare - zacal jsem minimalizovat.

    Loni jsem vse prodal. Letos jsem koupil jen to, abych mel jeden UL prut a k nemu jeden skvostnej UL navijak. Do kapsy hodim par gumicek a hlavicek a jdu chytat okounky. A budu happy. Jsem stary, chci mit u vody hlavne klid a relax. :)

      Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 9:58:28

      S&F - pescador >> asi budu muset pustit kladiva někam na moravu:-))

        pepa-č - Profil | Út 7.2.2012 9:58:17

        Hugo Fisher >> v podstatě jsi udělal to, co si lenoši od normarku, kteří jsou líní ti přivézt cívku, přáli. donutili tě koupit si od nich ještě jeden reel.
        budeš asi spokojenej a oni taky.

        (to vědomí, že oni jsou spokojení, aniž by se byť jen pokusili mi tu cívku zajistit, by mě asi sralo)

          Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 9:57:53

          Worm >> nazdar hovnochyte:-))

            minatrix - Profil | Út 7.2.2012 9:57:40

            Hugo Fisher >> taky o něm přemýšlím...Jen by mě zajímal velikostní rozdíl mezi 2500 , kterou mám....

              Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 9:57:34

              Hugo Fisher >> já ho bral taky tam.Dárek,navia´ák co mě přišel k tomu jsem dal kámošovi v práci grátis ale to je jedno,cena byla nejlepší ale 2500,ta tisícovka mě přišla vyloženě jen na mikromrdkařinu.

                Worm - Profil | Út 7.2.2012 9:56:10

                Rytíř >> Ahoj kamaráde :o)

                  S&F - pescador - Profil | Út 7.2.2012 9:55:31

                  Rytíř >> Tak to je opravdu "stylová" odpověď všem rypákům :-) .... vztyčený Red prostředník :-)))

                    Hugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 9:53:07

                    Rytíř >> presne tak. Nikdy jsem tam jeste nic nebral. Dokonce bych prisahal, ze meli i jeste pred nejakym casem spatnou povest, co se dodani tyce. Tak jsem zvedav, co z toho bude. :)

                    Nakupovani pres e-shopy je muj zivot. :)

                      Piskořík - Profil | Út 7.2.2012 9:51:50

                      Hugo Fisher >> V pořádku, budeš spokojenej parchant...;o)

                        Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 9:51:44

                        Hugo Fisher >> Tropic Liberec?

                          Hugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 9:50:10

                          Piskořík >> 1000 FC. :)

                          Cena jeste klesla oproti hledani, kdyz jsem to s tebou resil. Po zaregistrovani jsem dostal jeste dalsi slevu. Nakonec k nemu je jeste i darek. Ja jsem typicky spotrebitel - cim vic slev a darku, tim vic utracim. Takze me jednoznacne dostali. :)

                            Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 9:46:54

                            Pro rypáky a zvláště Pavla:-))

                              Reznik76 - Profil | Út 7.2.2012 9:45:46

                              Hugo Fisher >> jednou, nevydržela ani jedno dopoledne, pokud se pamatuju tak nadávat sem začal asi tak za maximálně půl hodiny po prvnim nahození, a z navijáku sem jí sundal když se mi při náhozu překlopil naviják a praskla pod náporem 3g hlavičky

                                Piskořík - Profil | Út 7.2.2012 9:43:41

                                Hugo Fisher >> No, ode mě určitě ne....zdá se, že jsi koupil to, k čemu jsem se přikláněl i já..... tak dobrý...:o)

                                  Hugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 9:42:09

                                  Reznik76 >> namotám, vyzkouším. Ačkoli já jsem silonovej, šňůry jdou mimo mě.

                                  Měl jsi ji jednou, nebo se ti pokazilo víc nákupů/návinů?

                                    Reznik76 - Profil | Út 7.2.2012 9:40:26

                                    Hugo Fisher >> sem zvědavej jestli si na mě s tou šňůrou vzpomeneš :-)))

                                      Hugo Fisher - Profil | Út 7.2.2012 9:33:44

                                      Piskořík >> když řeknu kolik, budu tu kamenován. :)

                                      ale chci chytat UL a mít vše UL - budu tedy celý UL

                                      už držím i dietu :)

                                        Piskořík - Profil | Út 7.2.2012 9:03:24

                                        Hugo Fisher >> No, a kolikatku...1000 nebo 2500?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda