Přívlač a dravci

Worm - Profil | Út 7.2.2012 8:47:32

S&F - pescador >> Petrovi se to nemotalo....možná,že si na pamatku dá na Twina alespoň matici z Reda :o))))

    S&F - pescador - Profil | Út 7.2.2012 8:38:06

    Mysho22 >> Na .... nebo pod maticí by bylo horší :-))))))

      Mysho22 - Profil | Út 7.2.2012 8:23:03

      Rytíř >> tomu hovoris dobry navin sak to mas nejake prepadle.....si zasa nakupoval u Wonga ach jooo :-))

        S&F - pescador - Profil | Út 7.2.2012 7:56:49

        Worm >> :-)) ... já se nesměju .... jen se divím. Jiný naviják i hezký návin na správném místě .... :-P

          Worm - Profil | Út 7.2.2012 7:39:05

          S&F - pescador >> Nesměj se Petrovi...Redy už dávno pohřbil.... :o)




          ...pietně ve vitríně slávy a pořád čekají na jejich znovunanebevstoupení :o)

            S&F - pescador - Profil | Út 7.2.2012 7:12:19

            Rytíř >> To ale není "red " co motá na matici :-))

              Rytíř - Profil | Út 7.2.2012 0:54:08

              Hugo Fisher >> dobře si udělal,taky jsem ho loni pořídil,návin jak fík:-))

                karel/ - Profil | Po 6.2.2012 23:07:43

                Hugo Fisher >> Já ho mám ve 4000 a šlape mi dobře, tak ať ti slouží...:-)

                  Hugo Fisher - Profil | Po 6.2.2012 22:52:40

                  Tak jsem koupil Twina FC. :)

                  Díky všem za pomoc.

                    tulamník - Profil | Po 6.2.2012 22:41:40

                    ahoj chlapi hele nevíte o nějakym soukromáku v jč. kraji kde se dá vláčet celoročně ??? už mě nějak svrbí prsty :)
                    díky za odpověď

                      tulamník - Profil | Po 6.2.2012 22:41:40

                      ahoj chlapi hele nevíte o nějakym soukromáku v jč. kraji kde se dá vláčet celoročně ??? už mě nějak svrbí prsty :)
                      díky za odpověď

                        karel/ - Profil | Po 6.2.2012 21:56:15

                        Hugo Fisher >> Tak na BF, už nějakou tu slevu mám. I, tak bych se o 1200 dolu nedostal, ale mě to nevadí...:-)))

                          Hugo Fisher - Profil | Po 6.2.2012 21:54:07

                          karel/ >> o 1200 levnější než na BF.

                            S&F - pescador - Profil | Po 6.2.2012 21:52:22

                            Hugo Fisher >> Nemáš zač :-)

                              Reznik76 - Profil | Po 6.2.2012 21:52:15

                              Hugo Fisher >> 0,10 vlasec je lepší než tohle, nic to nevydrží, odírá se to snad i o vodu

                                karel/ - Profil | Po 6.2.2012 21:52:11

                                Hugo Fisher >> Já bych ho bral ve velikosti 3000. To s těma cívkama máš pravdu. Zkusím napsat na bohemiafishing...... Co je pro tebe hodně podivná cena? :-)))))

                                  Hugo Fisher - Profil | Po 6.2.2012 21:51:04

                                  S&F - pescador >> díky. To poštovné dost zabíjí jinak akceptovatelnou cenu. ale ještě to projedu. Děkuji.

                                    Hugo Fisher - Profil | Po 6.2.2012 21:50:19

                                    Reznik76 >> vyzkouším, uvidím. Nehodnotím nic, dokud to netestnu.

                                    Ryby mi stejně neberou, takže se nemusím bát, že bych o nějakou přišel. :)

                                      Reznik76 - Profil | Po 6.2.2012 21:49:37

                                      Hugo Fisher >> suprextramegamrdka :-))) po max. 3 nahozeních se to rozpletlo

                                        Rybkin - Profil | Po 6.2.2012 21:48:33

                                        Hugo Fisher >> tim cos ji nazval jsi ji pochválil:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda