Sumcařina
Hlavní poradna pro lov sumců.
Moderátor - poradce: Strakoš.sumci.
TOMÜ - Profil | Ne 5.2.2017 14:16:40
Strakoš.sumci - Profil | Ne 5.2.2017 14:21:02
Tycik - Profil | So 4.2.2017 22:19:10
Multiplikátor WFT Offshore Level Wind Line Counter 30
Strakoš.sumci - Profil | Ne 5.2.2017 11:45:29
kaprus - Profil | So 4.2.2017 17:03:50
Díky moc za odpověď.
Strakoš.sumci - Profil | Ne 5.2.2017 11:40:31
Tycik - Profil | Pá 3.2.2017 13:06:11
můžete mi doporučit nějaky multiplikator pro lov sumcu z brehu? Cenove jsem chtel do 3000,- ale psal jste ze to nedoporucujete. Jaky teda bych mel vybirat? Date mi par tipu?
Jinak me napadl tento Multiplikátor Offshore 30
dekuji
Strakoš.sumci - Profil | Pá 3.2.2017 18:17:12
quietJT - Profil | Čt 2.2.2017 20:44:28
Strakoš.sumci - Profil | Čt 2.2.2017 20:46:11
šutráček - Profil | Čt 2.2.2017 19:51:21
Strakoš.sumci - Profil | Čt 2.2.2017 20:05:27
yarda_1 - Profil | Út 31.1.2017 18:00:48
1) prut - něco odolnějšího, menšího sumce vytáhnu i na běžný vláčák, máte zkušenost s SHIMANO BEASTMASTER SILURUS POWER 2,60M?
2) naviják - asi bych šel do smekacího, který bych případně použil i na moře, vyhlídnutý mám SHIMANO SARAGOSA 10000 SW, je to ok?
3) šňůra - síla lépe řečeno únosnost? A jako návazec hodně silný FC ať sumce případně nepořežu?
Díky moc za pomoc :-)
Strakoš.sumci - Profil | Út 31.1.2017 18:40:09
Tycik - Profil | Po 30.1.2017 17:01:43
Dekuji
Strakoš.sumci - Profil | Po 30.1.2017 18:41:16
Tycik - Profil | Po 30.1.2017 16:34:46
rad bych požádal o pomoc s vybevenim.
Jedu s kolegou na konci dubna lovit sumce na Pad.Lovit budeme z Houseboatu (bud trhacou nebo podvodaky)
Chtel bych si poridit nejakou zakladni vybavu k lovu prut jsem uvazoval nejaky bud:
WFT(NEVER CRACK Catfish boat LTC 250-1000g)
a nebo
Hell cat (Hell-Cat - Prut Kronos 2,8m, Gramáž : 400-600g)
Navijak bych chtel urcite multiplikator ale bohuže nemam predstavu jak vybirat (cenove nejlepe do 3000,-) ???
A mužete doporucit i kmenovou snuru (delku asi podle návinu do mult.?) a navazcovou?
Hačky Ownery (jen nevim jakou velikost pouzit) ?
Můžete mi s tim poradit prosím?
popřípadě pokud vlastnite obchod tak klidně vytvořit seznam a odkaz k zakoupení?
Vřele děkuji za jakoukoliv radu
Strakoš.sumci - Profil | Po 30.1.2017 18:40:17
deliqvent - Profil | So 28.1.2017 18:13:32
Strakoš.sumci - Profil | So 28.1.2017 22:01:24
Kde to žije - dravci
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













