Sumcařina

Hlavní poradna pro lov sumců.

Moderátor - poradce: Strakoš.sumci.

sazava - Profil | Čt 14.7.2016 18:38:23

Ahoj! Když se teď ochladilo jak voda tak vzduch voda 20stupňů chytat na rybníčku a nebo na Roudnice,pijavice? Díky!

Strakoš.sumci - Profil | Čt 14.7.2016 18:57:12

Nechapu dotaz:-(

konik79 - Profil | Čt 14.7.2016 17:48:45

Ahoj, mám dotaz, chci koupit udice wft never crack cadfish ltc 2,7 na chytání z lodě aji břehu na trhačku, navi bych chtěl wft prosalt ale nevím jaká velikost by byla ok popřípadě kolik se naněj vejde ještě šňůry 60 průměr, děkuji moc

Strakoš.sumci - Profil | Čt 14.7.2016 18:56:09

Ahoj. Nejvetsi velikist je 10 000. Vleze se na nej 180 metru snury pruner 0,60 mm. Prut urco dobra volba. Na vabku dlouhej ale na bojkovani z lode i brehu ok:-). Pa Strakos:-)

FikinD - Profil | Út 12.7.2016 9:06:43

Jsem spatne napsal otazku. Nemyslim presne misto,ale jake mista vyhledavat.

Strakoš.sumci - Profil | Út 12.7.2016 10:06:15

Dnes jez do proudu. Jak se ochladi hlubsi partie toku.

fanpol - Profil | Út 12.7.2016 8:15:42

Ahoj, nejake zkusenosti na nastrahu slimaky? Diky :-)

Strakoš.sumci - Profil | Út 12.7.2016 10:05:19

Osobne bez zaberu. Rousnak a pijavka jsou jina trida:-)

FikinD - Profil | Út 12.7.2016 6:52:51

Ja myslel spis na jake useky a mista se zamerit. Jedu az o vikendu na moravu 7 nebo 8. Diky

Strakoš.sumci - Profil | Út 12.7.2016 7:53:55

Nezlob se ale mista si kazdy musi najit sam.

FikinD - Profil | Po 11.7.2016 22:39:08

Dekuji a na jake mista se soustredit ted v letnich mesicich?

Strakoš.sumci - Profil | Po 11.7.2016 23:14:58

No zitra ma byt bourkove rak vych dal rybu na hladinu.

FikinD - Profil | Po 11.7.2016 19:45:20

Ahoj, kam nastrazit bojku s rybou na rece morave? Je lepsi nad koryto nebo nekde u brehu. Rybu nechat na hladine nebo dat olovo aby byla tak cca metr pod hladinou? Děkuji

Strakoš.sumci - Profil | Po 11.7.2016 20:36:09

Vse je o obdobi. Ted za dusnych veceru bych se soustredil na hladinove montaze. Na podzim nastrahy do jam. Klidne ke brehu ale pozor na hluk a svetlo:-)!

jarda85 - Profil | Po 11.7.2016 14:43:01

Můžeš poslat tel, velmi rád zavolám.

Strakoš.sumci - Profil | Po 11.7.2016 15:04:16

608141948

jarda85 - Profil | Po 11.7.2016 13:58:56

Čau jen se chci zeptat jestli není nějaké video jak zavést nebo natáhnou bojku přes udici nebo okolo,viděl jsem chlapi jak to tak dělají ale bylo to dost nadáleko tak jsem s toho nepochopil nic. Díky

Strakoš.sumci - Profil | Po 11.7.2016 14:40:55

Jestli mas na mysli nahozeni prez dva pruty tak rad vysvetlim po telefonu. Je to na dlouhy roman.

sazava - Profil | Ne 10.7.2016 22:27:03

Ahoj! Má cenu zkusit vábničku na řece hlobka je max 3.5 m? Díky moc!

Strakoš.sumci - Profil | Ne 10.7.2016 22:35:48

No tech 3,5 metru je hranicnich. Strakos.