Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

boriak - Profil | Út 29.9.2009 18:40:17

27.9. - hron
ostriežiky a jalce ...

    lorpio - Profil | Út 29.9.2009 18:32:48

    28.9. - Zavody-Prisnotice
    Na posledni chvili jsem se rozhod ze zajedu se Zdenalem na zavody do Prisnotic,a po vikendovych ligovych zavodech,kde jsem byl prakticky 3 dny u vody to byl docela zahul:-))
    Nakonec (i kdyz to skoro vubec nebralo) jsem toho nelitoval,protoze jsem si uzil docela solidni srandu v podani nekterych mistnich rybaru:-)
    Ryby ale vazne moc nesly,a prakticky kdo podsekl jesetera tak byl na tom dobre.Kapri skoro vubec nesly.Me se podarilo vypotit 2 kousky a stacilo to na 1O misto.Predemnou byly prevazne borci kteri meli jesetera.
    Nejvetsi smolar byl ovsem Zdenek kerej nezdolal 2 kapry a da se rict ze jeste pred koncem zavodu nemel nic.Pak ale rychle po sobe lapl 2 kapry a nasledne podsekl jesetera a razem byl na bedne:-)
    Ovsem na infarkt bylo to,ze skoncil o 1 cm za vitezem,a behem zavodu pustil(bez zapsani rozhodciho) zpatky do vody 3 cejny,kteri byly pouze za bod. Netusil ze by tohle mohlo tak rozhodnout. Stat se to me byl bych hodne dlouho nasranej:-)) Jinak slusny zavody a moc slusny ceny....

      Lauri - Profil | Út 29.9.2009 18:01:41

      před chvílí - řeka na východě
      chvilka vláčky na řece

        Rybkin - Profil | Út 29.9.2009 17:32:56

        29.9 2009 - Labe
        Dnes parmovačka v trochu extremnim počasí
        způsob: feeder
        kmenový vlasec: 0.18
        návazec: 0.12
        délka návazce: cca 1m
        velikost háčku: 10
        nej. nástraha: červi
        návnada: Lorpio,červi,sterilka,pšenice
        množství návnady: cca 5l

          Kalužmistr - Profil | Út 29.9.2009 17:32:07

          28.9. - Metuje MP
          Včera ráno vláčka na Metuji podotýkám že na MP. Byl jsem dost znechucen jedním můžu říct masařem který chytal pod splavem a když jsme na něho vybafli otázkou jak to jde tak byl málem v šoku protože o nás vůbec nevěděl. Na břehu ležel zmasen obecnák kterého po chvilce přikryl klackama. Prostě někteří rybáři jsou prominte to slovo hovada. Potom fnukaj že ve vodě není nic. Ten PO plave samozřejmě dál co je na fotu.

            foxxx - Profil | Út 29.9.2009 16:50:14

            26.9.-28.9. - Berounka
            Mimo jiných menších kaprů se povedl i tento 76cm dlouhý a 8kg vážící šupík...:-)
            způsob: kaprařina
            kmenový vlasec: 0.35mm
            návazec: 25lb
            velikost háčku: SSBP 4
            hloubka: 4m
            nej. nástraha: Boilie M.-Fusion
            návnada: boilie a halibut pelety

              Colombo - Profil | Út 29.9.2009 16:23:22

              29.9.2009 - ... už nejsem blbej
              Tak dnes po delší době u vody nic moc, na "kaču" bez pohybu a tak jsem ač mne to nebaví zavláčel a o dvě pěkný štiky přišel u břehu a jedna teda šla ven. Ty dvě asi kolem 70 cm a ta co se podívala ven tak 55 cm.

                Dr.happy - Profil | Út 29.9.2009 16:22:36

                29.9.2009 - olšava
                dnes feedero 2.hoďky
                způsob: feeder
                kmenový vlasec: 0,20
                návazec: 0,14
                délka návazce: 40
                hloubka: 1,20
                nej. nástraha: kuku
                návnada: žadná
                množství návnady: hrstka kuku:-)

                  homy - Profil | Út 29.9.2009 16:06:39

                  24.-28.9. - Orlík
                  Od pátka ve čtyřech lidech na Orlíku, bída. Chycen 1 kapřík 30 cm,
                  1 štička 45 cm, 1 okoun 15 cm, 4 cejni (25-40 cm) a 1 ouklej 20 cm. Krmeno kukuřice, řepka, šrot. Počasí bylo krásné. Vše plave dál.

                    c@m@ro - Profil | Út 29.9.2009 16:01:35

                    27.7 - 471022
                    tak se zadarilo 107cm

                      darkklobouk - Profil | Út 29.9.2009 15:47:38

                      28.9.2009 - Jihlava11
                      vcera rano sem sel zkusit cejny s feederem zkusil sem si pridat do krmeni melasu a docela se mi to vydarilo vsechny sem chytl na hnojaka nejvetsi meril 44cm
                      způsob: feeder

                        Dal - Profil | Út 29.9.2009 15:19:23

                        02,09,2009 - soukromáček
                        za 36hodin 9kapru od 55cm-75cm , nástraha pelety TOP SECRET
                        Libor Zobač
                        Rybářské potřeby
                        SLAVKOV U BRNA

                          Feedoros - Profil | Út 29.9.2009 14:38:14

                          24.9.2009 - Rokytka
                          Tloust na Horneta v barve okouna

                            usak - Profil | Út 29.9.2009 14:07:34

                            26.09.2009 - 471003
                            Popoludnajsi feedrovacka za krasneho podzimniho pocasi. prutok a mozna analogicky i aktivita rybek o neco malo mensi nez minule(pominu-li mega aktivitu oukleji piranovitych:-) takze v konecnem dusledku v podstate co hod to zaber. krom zminene aktivity nenasytnych oukleji, mel rej tez bolen a jeho parta, vzdy po nahozu se na hladine sjely do mraku z krmitka oukleje a cca co druhy nahoz do nich taky bolen, nektere vybuchy byly opravdu exkluzivni, priste asi pribalim i vlacak a nejake boleni siditko:-) jinak, daly-li pokoj oukleje, nechaly se premluvit ostroretky(cca 15ks), pekne vypasene 40-45cm, jedna nadherna, jiste pres 50 se vyhaknula. v jednu chvili najelo zrejme hejno a 5 kousku slo ven zhruba 20sec po nahozu...krom ostrych se nechal lapit nejaky cejn a podoustev...no, myslim by mohlo zas nekdy zaprset, at se nam rozpohybuji konecne i parmice! toz tak :-)

                              pajagogo - Profil | Út 29.9.2009 12:15:38

                              27.9.09 - Rameno Labe
                              Nedělní ranní fídrovaná přinesla 1 lína, 2 karasy, nějaký cejny a jednoho kapřího mutanta viz. foto mobil.

                                El Duffus - Profil | Út 29.9.2009 12:08:59

                                26-28.9 - 421036
                                Dvě noci na kaprech, ani pípanec

                                  Redfish_Brno - Profil | Út 29.9.2009 10:30:03

                                  27.9.2009 - Dešná
                                  Opět pohodová rybařina na oblíbeném revíru. Cca 20 záběrů za 10hodin lovu. Chytáno na boilies od CDB a halibut pelety. Tentokrát CDB úspěšnější. Příchuť Devil Mary a kapří guláš.

                                    Stanley 87 - Profil | Út 29.9.2009 8:55:06

                                    28.9.2009 - Labe
                                    Večerní vláčka mě neskutečně překvapila. Našel jsem si místo, kam najeli dravci a za hodinku a půl se mi podařilo přemluvit k záběru candátka, 2 okouny a 2 boleny. Bohužel, jsem byl u vody sám a tak fotky nejsou to pravé.
                                    způsob: přívlač
                                    teplota vzduchu: 20°C
                                    kmenový vlasec: 0,20

                                      Hindukush - Profil | Út 29.9.2009 8:21:57

                                      27.9.2009 - south czech
                                      candidát

                                        Knapík - Profil | Út 29.9.2009 7:53:43

                                        26.9.2009 - Canyon Centrale
                                        Sobotní feedrovačka s Gregorem byla z rána poměrně chladná, ale intenzita záběrů tenhle nepříjemný pocit dokázala rychle překonat... ven se přišli podívat hlavně cejni, které doplnilo pár podouství, karasů, okounů, plotic a jedna parmička ve zuboženém stavu... svalovina žádná, ryba absolutně bez síly a deseti sekundovou zdolávačku skoro nerozdýchala... Nedělám si iluze, že tahle ryba přežije zimu:((
                                        Na snímku se spolulovící modlí, aby záběrů konečně ubylo a on si mohl v klidu zakouřit :))
                                        způsob: feeder
                                        teplota vody: ?
                                        teplota vzduchu: 7°C-22°C
                                        kmenový vlasec: 0,18mm
                                        návazec: 0,16mm
                                        délka návazce: 25cm
                                        velikost háčku: 12
                                        hloubka: 0,8m
                                        nej. nástraha: Bílák, červeňák
                                        návnada: Lorpio Mivardi ,,,
                                        množství návnady: 1kg

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.